Košík 0 Kč

KOZIE KOLOSTRUM

" Komplexná starostlivosť o vašu imunitu "

Deti a Bioalis? To funguje!

Skúste pre svoje ratolesti Bioalis. Vhodné pre deti od 3 rokov.

S Bioalis máte dopravu zadarmo

Nakúpte z pohodlia domova

Naša radosť

Takto vyzerajú kapsule s kozím kolostrom Bioalis.

Kúpim hneď Mám otázky
Rolujte dole

Predstavujeme

kozie kolostrum

cennú prírodnú látku, ktorá je materským mledzivom kozy, jedného z najzdravších tvorov na našej zemi. Vďaka tomu obsahuje ideálne pomery žiadaných látok, ktoré pre nás namiešala sama príroda. Bioalis najviac ponúka kolostrum nadojené maximálne 12 hodín od pôrodu, šetrnou metódou sušenie a kvalitou, ktorému sa dostáva stále väčšieho uznania medzi samotnými užívateľmi i odbornou verejnosťou.

Chcem vedieť viacej (o kvalite, zložení, dávkovaní)

Produkty vhodné

pre celú rodinu

S Bioalis získavate kvalitu, ktorú potvrdzujú nielen referencie spokojných užívateľov, ale tiež veľa lekárov.

Aby sme vám poskytli to najlepšie, výrobky neustále vylepšujeme a kontrolujeme laboratórnymi rozbormi.

Presvedčte sa sami. Vyskúšajte Bioalis.

Hlavné výhody

kozieho kolostra

Produkt
inšpirovaný prírodou
Vysoký podiel aktívnych látok
Šetrné
spracovanie

Naša ponuka

objavte Bioalis

Kapsule
s kozím kolostrom

Obsahujú bohatý zdroj aktívnych látok, ktoré pochádzajú priamo z prírody. Kozie kolostrum (260 mg v jednej kapsuli) je možné užívať dlhodobo alebo ako doplnok pri oslabenej imunite, fyzickej záťaži a v rámci rekonvalescencie.

Distribútor: Bioalis International s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Vaša cena -
za -
Doprava zadarmo
Odosielame nasledujúci pracovný deň

Novinka

Kolostrum pre deti

Kozie kolostrum
PRE DETI

Malé kapsle velikosti 3 umožňují snadné spolknutí nejen dětem, ale také dospělým a seniorům, kteří mohou mít s polykáním větších kapslí potíže.

Každá kapsle obsahuje bohatý zdroj aktivních látek, které pocházejí přímo z přírody. Dopřejte dětem to nejlepší!

Distribútor: Bioalis International, s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Vaša cena 1 200 Kč
Doprava zadarmo
Odosielame nasledujúci pracovný deň

Pre deti

to najdôležitejšie v jedinej fľaštičke

Detský sirup
s kozím kolostrom

Jeho komplexní složení (KK, betaglukany, vitamíny C a D), doplněné o příchuť broskve, je ideální volbou nejen při nástupu do školy nebo oslabeném organismu, ale po celý rok, kdy přispívá k normální funkci imunitního systému Vašich dětí.

Vitamín C podporuje normální tvorbu kolagenu a napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín D tonizuje normální funkci imunitního systému a podporuje normální stav kostí a svalů.

Distribútor: Bioalis International s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Vaša cena 494 Kč
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 500 Kč
Odosielame nasledujúci pracovný deň

Novinka

objavte Bioalis Forte

Bioalis Forte
KOZIE KOLOSTRUM, BETAGLUKAN a VITAMIN C a D

Tento komplexní doplněk stravy je vhodný pro celou rodinu, a to zejména v okamžiku potřeby posílení imunity. Doporučujeme užívat také během regenerace po náročném fyzickém výkonu nebo při rekonvalescenci.

Distribútor: Bioalis International, s.r.o.

Tobolky s kravským kolostrem
Vaša cena -
za -
Doprava zadarmo
Odosielame nasledujúci pracovný deň

Bioalis

bovinné kolostrum

Kapsule
s kravským kolostrom

Bohatý zdroj aktivních látek, který pochází přímo z přírody. Kravské kolostrum (270 mg v jedné kapsli) je možné užívat dlouhodobě nebo jako doplněk při fyzické zátěži, v rámci rekonvalescence a při oslabení imunity. Kravské kolostrum příznivě působí na přirozenou obranyschopnost organismu.

Distribútor: Bioalis International, s.r.o.

Tobolky s kravským kolostrem
Vaša cena -
za -
Doprava zadarmo
Odosielame nasledujúci pracovný deň
Radi Vám odpovieme
na Vaše otázky
Má kolostrum neakú chuť?

Má kolostrum nějakou chuť? Je z něj tzv. „cítit koza“?

Naše odpověď Musíme vás hned na začátku uklidnit. Kozí kolostrum v kapsli nemá žádnou chuť – je chuťově neutrální. Opravdu nepoznáte, že jde o kozí produkt. Po vysypání z kapsle je chuť mléčná a stále příjemná. Jiná situace nastává u kolostra tekutého. Zde je chuť poměrně nepříjemná. Naopak sušené kolostrum je nejen chuťově neutrální, ale také se velice dobře uchovává a dávkuje. Výhoda tekutého je v podstatě jen jedna. Pokud je úplně čerstvé, tak obsahuje nejvíce aktivních látek. Šetrné sušení naopak umožňuje velmi dlouhou dobu expirace a uchování maxima aktivních látek po celou dobu trvanlivosti.

Čo sú to imunoglobulíny?

Dobrý den, můžete mi jako laikovi vysvětlit, co jsou to imunoglobuliny?

Naše odpověď Je obtížné tyto látky popsat nějakým zcela srozumitelným způsobem. Zjednodušeně lze říci, že imunoglobuliny jsou protilátky tvořené bílými krvinkami našeho imunitního systému a jsou důležité pro správný průběh imunitních reakcí, čímž se podílejí na obranyschopnosti organismu. Existuje několik typů protilátek, mezi které patří např. v kolostru hojně obsažený imunoglobulin G (IgG). Jeho koncentrace se sice často považuje za jednu z rozhodujících, ale my doporučujeme sledovat spíše poměry a rozmanitost látek v kolostru obsažených. Mnohdy je totiž snahou uměle zvyšovat koncentrace IgG na úkor všeho ostatního. Kozí kolostrum však není o množství nějaké konkrétní látky. Jeho efekt spočívá zejména ve vzájemné synergii, která je v případě Bioalis poměrně jedinečná.

Prečo je kolostrum pomerne neznáme?

Ráda bych se zeptala, proč se o kozím kolostru tak málo mluví?

Naše odpověď Ano, dnes jsou skutečně trendem spíše různé směsi uměle namíchaných vitamínů a moudrost přírody je mnohým spíše k smíchu. Samozřejmě ještě na počátku 20. století bylo vše zcela jinak a kozí mléko a kolostrum bylo vyhlášeným zdrojem mnoha cenných látek i u nás. Kozí mléko bylo „grund“ a babičky ho často doslova nutily i mé generaci. Možná vzpomínáte stejně jako já.:) Dnes je situace trochu jiná, ale vše se naštěstí mění. A to hlavně díky spokojenosti uživatelů a jejich doporučení. To je skutečně tou nejlepší motivací pro návrat kozích produktů do našich domácností.

V čom je kozie kolostrum lepšie ako to kravské?

V čem je kozí kolostrum lepší než to kravské? A existují mezi produkty vůbec nějaké rozdíly?

Naše odpověď Pomineme-li fakt, že kozí kolostrum má několikrát lepší snášenlivost lidským organismem, tak jde především o poměry aktivních látek, které jsou v kolostru obsažené. Díky nim dochází k lepšímu synergickému efektu, který je pro tento doplněk stravy příznačný. Jeho důkazem je sama koza a její vysoká odolnost a vitalita. Nutno dodat, že skutečně kvalitní kravské kolostrum (není jich na trhu mnoho), poskytuje rovněž vysoký počet aktivních, ale v mnoha ohledech odlišných látek. Cena je navíc v takovém případě velice podobná. Pokud jde o rozdíl mezi produkty na trhu, tak zde samozřejmě rozdíly jsou. A samozřejmě i zde platí, že za kvalitu se v rozumných mezích vždy platí. Ale uvážímeli skutečnost, že mnoho produktů by se za kolostrum nemělo ani vydávat (jsou nadojené i několik dní po porodu), tak značný rozdíl je i v metodě zpracování a kvalitě pastvin (pokud vůbec k přirozené pastvě dochází). Zde již však musí každý sám za sebe zvážit, jaké má priority a co od kolostra čeká. My bychom si samozřejmě přáli, aby na trhu byli pouze výrobci, kteří nebudou kolostru kazit pověst a pomohou spíše jeho rozšíření.

Koľko tekutého mledziva na 1 kg prášku?

Dobrý den. Kolik tekutého mleziva je potřeba k výrobě jednoho balení Bioalis? A proč neprodáváte i tekuté kolostrum?

Naše odpověď Děkujeme za zajímavý dotaz. K výrobě 1 kg prášku je zapotřebí 10 litrů tekutého mleziva. Z toho je patrné, že by se nám jednoznačně vyplatilo prodávat kolostrum tekuté, protože bychom měli rázem desetkrát více kolostra. Ale senzorické vlastnosti a nutnost konzervace tekutého kolostra nejsou pro koncového spotřebitele výhodné. Proto kozí kolostrum sušíme a balíme do kapslí, kde kolostrum degraduje až po cca pěti letech. Minimální trvanlivost je však poloviční (viz obal). Tekuté kolostrum je jistě dobré, pokud máte vlastní skot a jeho chuť vám nijak nevadí. V opačném případě doporučujeme prášek.

Viacej miligramov v kapsule?

Proč nemáte více miligramů v jedné kapsli?

Naše odpověď Dobrý den, více miligramů v kapsli nemáme proto, že by kapsle byla příliš velká a zejména pro děti a seniory potenciálně nebezpečná. Důležité je přeci to, aby zákazník koupil vysoké množství kvalitního mleziva za přiměřenou cenu a ne kapsli, která pojme maximum prášku. Místo váhy jedné kapsle doporučujeme sledovat hmotnost celého balení a hlavně kvalitu suroviny. Protože jestli se dá někde kolostrum výrazně ošidit (ušetřit), tak je to v první řadě na kvalitě. Ta se totiž zákazníkovi mnohem hůře posuzuje. Někdy se kolostrum dokonce prodává za ceny, které jsou pod cenou i té nejhorší jakosti suroviny.

Nutné je však dodat, že do kapsle námi používané velikosti je teoreticky možné umístit více prášku. Důvodem, proč to tak není je tuk, který je sice přínosem pro uživatele (pomáhá vstřebávat látky v kolostru obsažené), ale při plnění dělá problémy.

Obsahuje Bioalis tiež laktoferín?

Dobrý den, obsahuje Bioalis také laktoferin?

Naše odpověď Ano. Laktoferin je další významnou a zcela přirozenou složkou kozího kolostra Bioalis, která je glykoproteinové povahy. V největší míře se vyskytuje právě v kolostru a jeho funkcí je zabezpečení imunitního systému mláděte u savců. Tohoto pozitivního vlivu lze ale využít i v pozdějším věku, a to prostřednictvím lyofilizovaného kolostra. I v našem těle se ale laktoferin fyziologicky nachází, a to nejen u žen v období kojení. U každého z nás jej produkují specializované bílé krvinky (neutrofilní granulocyty).

Poradia Vám
distribútor pre Slovensko
Alice Monhartová

Alice Monhartová
Tel: +420 774 696 901

Volajte prosím v pracovné dni
od 8:00 do 18:00 hodin

Napísať správu
Mohlo by sa Vám hodiť
zaujimavosti

maximálne raz mesačne chcem dostávať emailom cenné informácie

Sledujte nás na
sociálnych sieťach
Kontaktné údaje

Sídlo Bioalis pre Slovensko
Dobřív 398
338 44 Dobřív
Prohlédnout na mapě

Kontaktná osoba
Alice Monhartová

+420 774 696 901

Fakturačné údaje
Bioalis International, s.r.o.
Dobřív 398, 338 44 Dobřív
IČO: 06794696
DIČ: CZ06794696
Ukázat

Napište nám
Radi Vám poradíme
Kde nás tiež nájdete?
Mapa našich partnerov
Lékárna v Bezovce
V Bezovce 1909/4
301 00, Plzeň
+420 377 423 462 Napísať správu
Lékárna u České koruny
Sokolovská 40/57
185 00, Praha 8
+420 222 324 594 Napísať správu
Slunečnice
Chelčického 78/21
370 01, České Budějovice
+420 607 009 418 Napísať správu
Prolife s.r.o.
Štrossova 231
530 03, Pardubice
+420 773 252 633 Napísať správu
Body Centrum
Vodní 987/16
602 00, Brno
+420 545 241 303 Napísať správu
Zdravotéka
28. října 459/11
779 00, Olomouc
+420 608 712 654 Napísať správu
Marie Jagošová
Žižkova 489
768 24, Hulín
+420 736 766 392 Napísať správu
Lékárna U Floriána
Smětanova 87/6
397 01, Písek
+420 382 215 942 Napísať správu
Bylinka MB
17. listopadu 1197
293 01, Mladá Boleslav
+420 326 210 782 Napísať správu
Přírodní lékárna, Mgr. Jana Kubíčková
Vrchlického 961
500 02, Hradec Králové
+420 724 154 377 Napísať správu
MUDr. Zdeněk Vlasák
Krále Jiřího 593/42
360 01, Karlovy Vary
+420 353 227 383 Napísať správu
BioPult
28. října 438/219
709 00, Ostrava-Mariánské Hory
+420 776 205 457 Napísať správu
Distribútor pre Slovensko
Dobřív 398
338 44, Dobřív
+420 774 696 901 Napísať správu
Zobraziť všetkých partnerov