Košík 0 Kč

Recenze
od zákazníků

Co řekne o produktu více, než právě recenze od samotného uživatele? Přečtěte si příběhy, které nám poslali někteří z našich klientů.

Za 11 let na trhu už jsme jednotlivých recenzí nasbírali opravdu mnoho, a přesto nám každý další „hlas“ vykouzlí na tváři nový úsměv. Naše produkty totiž skutečně pomáhají lidem. A to je pro nás to nejdůležitější.

Každé zpětné vazby od Vás si moc vážíme. Právě díky ní a spokojeným zákazníkům můžeme za značkou Bioalis i nadále hrdě stát. Děkujeme.

Přejete si připojit také svoji zkušenost? Napište nám!

1

Příběh - kapsle

Kozí kolostrum od Bioalis opravdu skvěle funguje! Při každoročních velmi častých zimních rýmách a nachlazeních jsem už nevěřila, že najdu něco, co mi pomůže a já budu během podzimu a zimy úplně zdravá. Letos jsem narazila na kozí kolostrum a jsem ráda, že jsem jej vyzkoušela. Již po necelém měsíci užívání se cítím celkově lépe, méně unavená a dokonce nemám ani rýmu! Za mě mohu jen doporučit.

Sandra S.

2

Příběh - kapsle

Asi po dvou týdnech užívání jsem se začala cítit lépe. Užívala jsem 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer. Řekla bych, že běžné jarní nachlazení se nedostavilo. Jsem spokojená. Tobolky jsou malé a snadno polknutelné, nezanechávají v ústech nepříjemnou chuť. Doporučuji!

Martina S.

3

Příběh - kapsle

Dobrý den, lehké kapsličky se v mém případě 2 cps. x 2 denně rády zaseknou někde v trubici ústní :-D tak přihodím pár sklenic a je to tam i s pitným režimem. Jsou bez chuti i vůně , takže vyhovující. Účinek si v tomto období dovoluji potvrdit, dvouletý synek byl 14 dní nemocný a na "klasické" předávání nemoci nedošlo. Zřejmě pořídíme i verzi pro děti.

Michaela Č.

4

Příběh - kapsle

Jelikož syn často nosí ze školky různé nemoci a býváme tak celá rodina často nastydlí, nebo nemocní, užívala jsem kapsle já i syn dle doporučeného dávkování. Já jsem tablety zapíjela, synovi jsem je vždy vysypala na lžičku a zředila vodou. Za celou dobu užívání jsme nebyli ani já, ani syn nemocní, takže tato podpora imunity touto přirozenou cestou se nám určitě osvědčila. Kapsle určitě doporučuji, jsou bez chuti a vůně, dobře se užívají. Oceňuji, že je pro děti již od 3 let.

Tereza B.

5

Příběh - kapsle

Vždy jsem několikrát do roka trpěla na angínu či záněty různých druhů. Dlouhodobě jsem užívala multivitamíny a snažila se podpořit svou imunitu, nic mi však dlouhodobě nepomohlo. Několikrát do roka jsem musela užívat antibiotika. Od té doby, co používám Kozí kolostrum se cítím lépe, nebyla jsem vážně nemocná a nepotřebovala jsem antibiotika. Určitě budu Kozí kolostrum užívat dlouhodobě a preventivně. Jsem moc spokojená s výsledky. Mohu jen doporučit.

Barbora P.

6

Příběh - kapsle

Děkujeme za produkt, u něhož je dbáno na jeho kvalitu. Pro děti jsou menší kapsle jednoznačně plus. Jelikož má dcera dlouhodobé potíže se slizniční imunitou, potřebujeme více času ke zhodnocení jeho účinků.

Petra Č. F.

7

Příběh - kapsle

Dobrý den. S přípravkem jsem velmi spokojena a mile překvapena. Zmírnil mi příznaky nehezkého ekzému na kůži a pomohl při virovém respiračním onemocnění, které mělo jen velmi krátký a mírný průběh, Obvykle s těmito virózami bojuji déle a mají mnohem horší průběh. Také jsem zaznamenala menší únavu a vyčerpaní a celkově se cítím mnohem lépe a fit. :-)

Martina Š.

8

Příběh - kapsle

Na mojí imunitu vliv bohužel nemělo, ale trávení se mi o mnoho zlepšilo, žáha mě za celou dobu užívání nepálila ani jednou. Oceňuji, že je produkt vyroben z mléka koz z ekologických chovů a neobsahuje žádné konzervanty a umělá barviva. Na mě má trochu vyšší cenu, která ale odpovídá kvalitě. Snadno se užívá a je vhodný pro celou rodinu, protože ho mohou užívat i děti už od 3 let.

Monika S.

9

Příběh - kapsle

Hned na úvod velmi děkuji za to, co děláte! Kolostrum jsem chtěla vyzkoušet už dlouho, protože dcera nastoupila do školky a všechny bacily nanosila postupně domů. Jenže domů nám přibyl mladší brácha a imunita byla fakt třeba! Takže jsem se konečně dostala k tomu, to otestovat. S klidným svědomím můžu říct, že co kapsličky bereme, nejsme nemocní. Když se o nás něco pokouší, tak to do tří dnů vzdá. Jsem opravdu spokojená a vděčná. Doporučuji vyzkoušet

Markéta M.

10

Příběh - kapsle

Měl jsem dlouholetý problém s ekzémem - zkoušel jsem všechno možné, ale bez efektu. Zkusil jsem tedy kolostrum, aniž bych do něj vkládal větší naděje, a velmi mile mě překvapilo. Po pár týdnech užívání se ekzém výrazně zlepšil. A pocítil jsem i pozitivní vliv na imunitu - od začátku užívání mě celou zimu nepotkala žádná horší viróza či podobná lapálie. Za mě velká spokojenost.

Jaroslav T.

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh