Košík 0 Kč

Recenze
od zákazníků

Co řekne o produktu více, než právě recenze od samotného uživatele? Přečtěte si příběhy, které nám poslali někteří z našich klientů.

Za 11 let na trhu už jsme jednotlivých recenzí nasbírali opravdu mnoho, a přesto nám každý další „hlas“ vykouzlí na tváři nový úsměv. Naše produkty totiž skutečně pomáhají lidem. A to je pro nás to nejdůležitější.

Každé zpětné vazby od Vás si moc vážíme. Právě díky ní a spokojeným zákazníkům můžeme za značkou Bioalis i nadále hrdě stát. Děkujeme.

Přejete si připojit také svoji zkušenost? Napište nám!

1

Příběh - kapsle

Dobrý den,

kozí kolostrum Bioalis mi doporučila kamarádka, protože už jsem byla úplně zoufalá. Obě moje děti byly stále nemocné, rýmy, kašel, zadní rýma, laryngitida atd. Vyzkoušela jsem mnoho produktů na imunitu, ale žádný efekt jsem nezpozorovala. Řekla jsem si, že už nemam co ztratit a objednala tedy kolostrum a nestačím se divit. Děti po čtrnáctidenním užívání přestaly, konečně, po 4 měsících kašlat a dusit se po nocích. Zadní rýma se spustila, vše odsmrkaly a máme klid i od ní. Nasadila jsem tedy kolostrum i sobě, protože jsem byla nemocná spolu s dětmi a šílenou zelenou rýmu, bolest v krku atd. jsem zvládla za 3 dny, přitom jindy se z toho dostávám 14 dní a déle. Jsem nadšená, konečně jsem objevila něco, co mi dodalo velkou naději, že dcera vydrží alespoň měsíc ve školce, že můžeme jezdit na výlety, věnovat se kroužkům a já chodit do práce a že nebudeme muset trávit měsíce doma se stále se vracejícími nemocemi.

Klára, Blansko

2

Příběh - sirup

Dobrý den,

Po nástupu syna do školky nastal kolotoč nemocí. Když se dařilo byl to týden doma, týden školka, jinak 3 dny školka 2 týdny doma. Jakmile jsem nastoupila do zaměstnání začal to být docela problém a sháněla jsem na internetu a pročítala všemožné recenze abych sehnala něco na posílení imunity až jsem narazila na sirup kozí kolostrum od Bioalis. A doslova nám to zachránilo život. Syn od té doby co začal sirup užívat kromě menší rýmičky žádnou jinou nemocí netrpěl. Pak ale bohužel přišel výpadek a sirup nešlo nikde sehnat, zásoby jsme doma neměli a jakmile sirup došel syn byl do týdne zase nemocný. Takže teď už pořizujeme pro jistotu zásoby a děkujeme že jsme Bioalis a jejich zázrak jménem Kozí kolostrum objevili.

Aneta B.

3

Příběh - kapsle

Dobrý den,

kozičku, jak s oblibou říká můj šestiletý syn, jsme začali užívat téměř před třemi lety na doporučení paní doktorky a imunologie - alergologie. Syn byl od dětství hodně nemocný, zvláště pak s nástupem do mateřské školky. Na posílení imunity nás kozička moc pomohla. Syn je méně nemocný a když je tak to má krátký průběh. Také nám téměř vymizely afty a opary, které syn měl při každém nachlazení. Užíváme dětský sirup, což je také skvělé, protože syn ještě špatné zvládá polykat tablety či kapsle. Takže kozičku vřele doporučujeme a moc za ní děkujeme.

Bušová

4

Příběh - sirup

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi podělit o vlastní zkušenost s Dětským sirupem s kolostrem. Můj syn ve 3 letech nastoupil do školky a já do práce. Už jsem se těšila na svou kancelář a kolegy a syn, že si zase bude užívat her a přátelství s ostatními dětmi. Maminky z okolí mi říkaly "uvidíš, že 1. rok ve školce bude jen nemocný". Nevěřila jsem, vždyť mé dítě neví, co je nemoc a do 2 let byl kojený.... mé dítě je zdravé a nemoci jsme vůbec neznali! To, co nás s nástupem do školky čekalo vypadalo následovně, 1 týden ve školce a 2 týdny doma s nemocí. Pravidelně se opakující celé 3 měsíce. Bezradná jsem kupovala dětský čaj na dýchací cesty v bylinné lékárně HerBio v Plzni a naříkala nad zdravotním stavem mého syna. Tam mi doporučili Dětský sirup s kolostrem. Koupila jsem ho na zkoušku, bez velkého nadšení, ale s o to větší radostí, když velmi rychle zabral a syn začal odolávat nemocem. Sláva! Můj syn chodí do školky a já do práce. Během zimních měsíců byl jen 2x lehce nemocný s rýmou, ale bez horečky. Pro maminky, které mají podobnou zkušenost s nemocemi dítěte ve školce mohu kolostrum jen doporučit.

Jana

5

Příběh - kapsle

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za kapsle kozího kolostra pro Emičku. Emička v září nastoupila do školky a hned byla první týden nemocná. Vyzkoušeli jsme toho již mnoho na imunitu, ale teprve kolostrum mělo účinek. Ve školce vydrží déle než jen par dni a když už přijde nějaký školkovský bacil, tak to skončí jen u rýmy a za chvilku je zase fit.

Kristýna Hájková, maminka

6

Příběh - sirup

Dobrý den,

začali jsme užívat zhruba od prosince spolu se samostatným Betaglukanem a dcera prochází celou zimu bez vážnějších stavů při virózách. Před Vánoci prodělala Covid, při kterém měla 3 dny horečku, velikou únavu a jednou zvracela, což je vzhledem k jejím reakcím na běžné respirační viry naprostý zázrak. Těžko říct, jestli je to kouzlo kolostra, Betaglukanu nebo už je dostatečně promořená a imunita začala fungovat, ale protože i přes covid máme asi nejklidnější zimu, tak určitě svůj podíl bude kolostrum mít.

A tímto moc děkujeme,

Břicháčkovi

7

Příběh lékaře

Dobrý den,

o kozím kolostru jsem se dozvěděla asi před 2 roky na jednom semináři od pana doktora Lebenharta, kterého si velmi vážím. Jelikož pracuju jako dětská lékařka, jsem denně v kontaktu s nemocnými a má imunita vůči respiračním nákazám nebyla nejlepší. Zkusila jsem kapsle kolostra nejdříve na sobě a jsem moc spokojená. Brala jsem ho pravidelně v sezonně říjen až duben a přesto, že jsem měla denně plnou čekárnu nemocných, jsem nic nechytla a cítila jsem se fyzicky silnější a výkonnější. Kolostrum objednávám do ordinace pro pacienty a z reakcí maminek také slyším samou chválu, někdy je poměrně dlouho nevidím a až při preventivní prohlídce se dozvím, že co berou kolostrum, problémy jsou minimální. Sirup je navíc obohacen o vit. D, C a betaglukan, takže v poměrně malém množství do dětí maminky dostanou vše potřebné. Má zdravotní sestřička ho bere také a mé děti si již sami hledají "kozinu", když na ně něco leze. S velkým úspěchem se rozšířila i do našich širších rodin. V ordinaci jsem vyzkoušela i krém a měla hodně úspěchů při zklidnění atopických ekzémů, akné a molusek. V současné době, jsme na kapslích trvale a pevně věříme, že je to to nejlepší, co si jako obranu kromě dobré nálady a optimismu můžeme dát.

MUDr. Lenka Vitnerová

8

Videopříběh

MUDr. Tomáš Lebenhart a kozí kolostrum

9

Příběh

Dobrý den,

můj 84letý manžel býval unavený, po ránu kašlal a zadýchával se při chůzi. Po dvou měsících užívání kozího kolostra se cítí mnohem lépe, už nekašle, nezadýchává se. Zlepšil se fyzicky i psychicky. V současné době vzhledem k možnosti nákazy v užívání kolostra pokračujeme.

Moc děkuji Bioalisu za přírodní léčbu.
Vlasta V.

10

Příběh

Doplněk stravy Bioalis kozí kolostrum je mateřské kozí počáteční mléko (mlezivo), získávané v den porodu a z imunologického hlediska obsahuje nejvyšší koncentraci protilátek.

Dobré klinické zkušenosti jsem zaznamenala při podávání kolostra u dětských pacientů při nástupu do kolektivu (školky, školy), který je spojen s vyšší mírou expozice vnějším vlivům.

Zaznamenala jsem také vymizení únavy při podávání kolostra v době epidemiologicky nepříznivé u pacientek s autoimunitním onemocněním.

MUDr. Šetinová Ivana

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh