Košík 0 Kč

Príbehy naších
klientov

1

Príbeh

Dobrý den,

o kozím kolostru jsem se dozvěděla asi před 2 roky na jednom semináři od pana doktora Lebenharta, kterého si velmi vážím. Jelikož pracuju jako dětská lékařka, jsem denně v kontaktu s nemocnými a má imunita vůči respiračním nákazám nebyla nejlepší. Zkusila jsem kapsle kolostra nejdříve na sobě a jsem moc spokojená. Brala jsem ho pravidelně v sezonně říjen až duben a přesto, že jsem měla denně plnou čekárnu nemocných, jsem nic nechytla a cítila jsem se fyzicky silnější a výkonnější. Kolostrum objednávám do ordinace pro pacienty a z reakcí maminek také slyším samou chválu, někdy je poměrně dlouho nevidím a až při preventivní prohlídce se dozvím, že co berou kolostrum, problémy jsou minimální. Sirup je navíc obohacen o vit. D, C a betaglukan, takže v poměrně malém množství do dětí maminky dostanou vše potřebné. Má zdravotní sestřička ho bere také a mé děti si již sami hledají "kozinu", když na ně něco leze. S velkým úspěchem se rozšířila i do našich širších rodin. V ordinaci jsem vyzkoušela i krém a měla hodně úspěchů při zklidnění atopických ekzémů, akné a molusek. V současné době, jsme na kapslích trvale a pevně věříme, že je to to nejlepší, co si jako obranu kromě dobré nálady a optimismu můžeme dát.

MUDr. Lenka Vitnerová

2

Videopríbeh

MUDr. Tomáš Lebenhart a kozí kolostrum

3

Príbeh

Dobrý deň,

spolu aj s manželkou sme skončili s užívaním prípravku v 180 balení. Zatiaľ sme nemali ani náznaky nejakého ochorenia aj keď sme obidvaja vo veku nad 70.

Ďakujeme Guttenovci zo Zvolena

4

Príbeh

Dobrý den,

můj 84letý manžel býval unavený, po ránu kašlal a zadýchával se při chůzi. Po dvou měsících užívání kozího kolostra se cítí mnohem lépe, už nekašle, nezadýchává se. Zlepšil se fyzicky i psychicky. V současné době vzhledem k možnosti nákazy v užívání kolostra pokračujeme.

Moc děkuji Bioalisu za přírodní léčbu.
Vlasta V.

5

Príbeh

Doplněk stravy Bioalis kozí kolostrum je mateřské kozí počáteční mléko (mlezivo), získávané v den porodu a z imunologického hlediska obsahuje nejvyšší koncentraci protilátek.

Podávání kolostra se podílí na zvyšování pasivní imunity.

Dobré klinické zkušenosti jsem zaznamenala při podávání kolostra u dětských pacientů při nástupu do kolektivu.

Pasivní podpora imunity je vhodná také u pacientek, u kterých není žádoucí aktivní stimulace imunitního onemocnění, především u autoimunitních systémových onemocnění. Zaznamenala jsem vymizení únavy při podávání kolostra v době epidemiologicky nepříznivé u pacientek s autoimunitním onemocněním.

Dobrý klinický efekt pozoruji při podávání kozího kolostra u pacientů se snížením slizniční imunity. Pasivní podpora imunity a dodávání imunoglobulinů formou kozího kolostra vedla ke zlepšení.

MUDr. Šetinová Ivana

6

Príbeh

Dobrý den,

"Kozu", jak my doma říkáme, jsem začala dávat synovi na doporučení mé kolegyně, která má tříletou dceru a byla neustále nemocná anebo nastydlá. Vzhledem k tomu, že můj syn /16 let/ prodělal mononukleózu - bez laboratorních změn jaterních testů a opakovaně prodělával záněty nosních dutin, jsem moc dlouho nepřemýšlela a zakoupila u Vás kozí kolostrum. Užíval jej od března do června. Přes léto jsme úplně vynechali a začali opět v září. Na začátku školního roku byl dost nastydlý, navýšila jsem dávku 2x2 cps a viróza byla v krátké době pryč, bez užívání dalších léků apod. K jeho neprospěchu má ještě intoleranci kravské laktózy. Kozí kolostrum snáší bez problémů. Já můžu kozí kolostrum jen doporučit. Děkuji.

S pozdravem,

Sedláková P.

7

Príbeh

Dobrý den,

kolostrum užíváme v malých dávkách / jednu tobolku denně / celoročně neb obě děti / věk 10 a 6 let /, které máme s partnerem v péči nebyly kojené a jako prevence mne kozí kolostrum velmi oslovilo. V případě, že se nám vyskytnou drobná nachlazení zvýšíme na 2-3 tobolky denně, takto nám úplně postačí k potlačení projevů již v počátcích.
S těmito zkušenostmi doporučuji Kolostrum i známým :-)
- Kamarádka trpěla nachlazeními každoročně v období chřipek již na podzim po doužívání jednoho balení zjistila, že se jí v zimě žádné nachlazení neobjevilo ba navíc má více energie a opět se pustila do sportování...Kolostrum si objednává vždy na podzim:-)
- další známé jsem doporučila u dcerky na atopický ekzém neb kozí produkty jsou pro alergiky vítané objednává si u Vás již sama a kolostrum užívají pravidelně také v denních dávkách 1-2 tobolky/ denně, ba co víc koza jako jedno z mála zvířat neonemocní rakovinou a její produkty se proto u onkologické léčky doporučují.
- Kamarád si po srdeční operaci Bypassu preventivně objednává kolostrum také pravidelně u Vás již sám, užívá 2 tobolky denně a za 5 let od operace neprodělal žádné nachlazení.

Mnohokrát děkujeme, přejeme mnoho dobrých zkušeností, spokojených klientů a jsme s pozdravem :-)

Renata B.

8

Príbeh

Za nas mozem iba doporucit. Jedno z najlepsich co sme skusili cela rodina a uz sme pri nom zostali. Od jesene ho berieme vzdy preventivne a musim povedat, ze sa nam krasne vyhybaju nachladenia a to ho berieme tretim rokom. Davam ho aj dcerke 1,5r a za nas velka spokojnost a navyse jej hrozne chuti.

Katarina H.

9

Príbeh

Dobrý den,

kozí kolostrum jsem začala objednávat před víc jak třemi lety. Můj starší syn býval od útlého věku často nemocný (rýma, kašel... kašel byl až chronický od podzimu do jara bez zlepšení), tak jsem na radu lékařky postupně zkoušela hlívu ústřičnou, imunoglukan, kravské kolostrum. Protože i při dlouhodobém užívaní nebyla u kluka žádná změna, hledala jsem na internetu něco, co by mohlo imunitu dítěte posílit. Našla jsem kozí kolostrum, tak jsem si říkala, že už jsme zkusili všechno možné, tak proč nezkusit i toto. Po půlročním užívaní se pomalu začal kašel zlepšovat a kluk nebyl už tak často nemocný. Kolostrum jsem začala objednávat pravidelně a objednávám ho pořád. Dávám ho obou mým synům a můžu říct, že jsou nemocní jenom výjimečně. Když i já cítím, že na mě něco leze, taky si nasadím několika denní dávkování a většinou nemoc odezní po pár dnech, nebo se nerozvine vůbec. Kolostrum jsem doporučila i bratrovi pro jeho dceru, která je silná alergička. Po užívaní kolostra se její alergie pomalu zlepšují a pomáhají ji překonat nemoci, které měla skoro pořád.

Děkuji za to, že jste na trhu a doufám, že ještě dlouho budete.

Blanka Č.

10

Príbeh

Dobrý den,

celá naše rodina už delší dobu užívá kozí kolostrum. Musím konstatovat, že předtím jsme byli často nemocní - dýchací cesty, záněty, atd. Před nějakou dobou jsme si pořídili kočky a měla jsem pocit, že je nebudeme doma moct mít. Začala jsem kýchat, pálily mě oči, zkrátka všechny nepříjemné projevy alergie. V tomto období jsme začali s kolostrem a postupně vymizely všechny alergické projevy. Takže mazlíčci mohli zůstat a když se u nich projevil nějaký problém, zkusili jsme kolostrum dávat i jim a často nemuseli k veterináři. Je pravda, že užíváme nejen kolostrum, ale i jiné přípravky a snažíme se o celkově zdravější životní styl. Na druhou stranu až teprve po kolostru právě zmíněné neduhy ustoupily opravdu citelně a nebýváme nemocní. A když už přece někdy, léčení je rychlejší a průběh nemoci celkově lehčí. Toto píši kvůli lidem, kteří si myslí, že můžou žít a stravovat se jak chtějí a pak přijde zázrak v podobě kolostra nebo něčeho jiného a oni budou vyléčeni. Tak to prostě nefunguje. Nepopírám, že i u lidí, kteří žijí nezdravě se kolostrum pozitivně neprojeví, (jeho účinky jsou opravdu velmi dobré), ale projevily by se víc, kdyby místo do cigaret člověk investoval do kolostra a dělal to dlouhodobě. :-) Byly přípravky, u kterých jsem si říkala, jestli peníze, které jsme do nich investovali nebyly zbytečné. Ale v případě kozího kolostra to tak skutečně není. Ať už ho užíváte kratší nebo o to víc, delší dobu.

Pavla

Pozn.: Skúsenosti našich klientov sú individuálne. Konkrétne výsledky sa môžu líšiť pre každú osobu.

Napište nám
váš príbeh