Košík 0 Kč

Príbehy naších
klientov

31

Príbeh

Dobrý den,

zatím, co jsem mohla vypozorovat u pacientů, kterým jsem kozí kolostrum nasadila:
u seniorů: dobrý vliv na zažívání /dříve zácpy, nyní úprava vyprazdňování/,
u pacientů 30-40 let: opět zlepšení zažívání.
Zatím jsem neměla negativní ohlas, ve smyslu nesnášenlivosti produktu či jiných nežádoucích účinků.

Moc děkuji za možnost si preparát vyzkoušet,

MUDr. Marcela Vorlíčková

32

Príbeh

Dobrý den,

tento produkt je pro mé klienty velmi zajímavý hlavně z toho důvodu, že ho může užívat celá rodina. Tím, že působí na mnoho oblastí zdravotních potíží, se stává hlavním potravinovým doplňkem pro mnoho lidí.
Pro mě osobně je důležité, že ho mohu nabídnout lidem se sníženou imunitou i když se jedná o autoimunitní problém. Na trhu je totiž mnoho přípravků, které posilují imunitu, ale nemohou se doporučit při autoimunitním problémům, protože by potíže zhoršily, např. beta glukany, echinacea apod. Ze svých zkušeností mohu říci, že kolostrum pomáhá zejména u malých dětí při nástupu do školky či do školy. Jeho účinek je vynikající na rýmy, kašle, škrábání v krku, bolesti v uších. Také si ho cením jako ochranný prostředek pro děti před a po očkování. Mám mnoho dětí, které očkování evidentně poškodilo, je opravdu velmi nutné dětský organismus přirozeně posilovat právě v období očkování.
Další okruh mých klientů, kterým doporučuji kolostrum, jsou těhotné a kojící ženy. Mnoho žen je oslabených, jejich imunitní systém není dost silný na zátěž během těhotenství a po narození dítěte. Bolesti kloubů, páteře, zubů, padání vlasů, třepení nehtů aj. jsou průvodní příznaky oslabené životní energie těchto žen. Již po pár týdnech pravidelného užívání kozího kolostra se tyto ženy dostávají z pocitu únavy a vyčerpání a mluví o znovuzískání ztracené energie.
Další skupinu lidí spokojených s užíváním kolostra jsou lidé s alergiemi a ekzémy. Zde nejsou výsledky mnohdy jednoznačné, protože je důležité vyhnout se alergenům, škodlivým potravinám apod. přesto je vždy vidět při nasazení kolostra velké zlepšení.
Kozí kolostrum lidské zdraví celkově posiluje a je ideálním potravinovým doplňkem současného člověka.
Zjistila jsem, že i když se mnohdy píše o tom, že kravské kolostrum nevadí lidem, kteří mají alergii na kravské mléko, není to pravda. U dcery mé klientky se ukázalo, že jí kravské kolostrum způsobuje kašel a rýmu a když jsme nasadili kozí, její potíže ustoupily. Holčička má zvýšenou citlivost na kravské mléko.
Pokud mohu mluvit za sebe, vynikající výsledky při používání kozího kolostra mě přesvědčily o jeho kvalitě a účinnosti a jistě ho budu svým klientům i nadále doporučovat.
Marie Hrubá, léčitelka

Marie Hrubá, léčitelka

33

Príbeh

Dobrý den,

jsem matkou devítiletého syna Samuela, který navštěvuje vzhledem k rozsahu svého tělesného a mentálního postižení specializovaný denní stacionář CENTRUM HÁJEK, který se zaměřuje právě na děti s tím nejtěžším typem handicapu.
Vzhledem k tomu, že je denně v dětském kolektivu, učinili jsme kroky k posílení jeho imunity – dostává Bioalis kozí kolostrum a to také z důvodu absolvování denní rehabilitace, která pro něj znamená zvýšenou fyzickou námahu.
Syn má polykací problémy, proto mu jeho denní dávku z jednotlivých kapslí „vysypu“ a přimíchám do jeho oblíbeného jídla.
I v době zvýšeného výskytu virových infekcí Samuelka netrápí žádné dlouhodobé onemocnění – maximálně rýma. I proto si může denně užívat s kamarády ze stacionáře různé hry, tvoření a cvičení.
Jsme přesvědčeni, že je to díky dlouhodobému užívání Bioalis kozí kolostrum. Všem ho vřele doporučujeme.

Lenka Šiková

34

Príbeh

Dobry den p. Monhartová,

posielam pribeh od kamaratky Anny, ktora ma s kolostrom zoznamila, pekny vecer Peter Duracka. U deti - choroba vďaka kolostru prebieha miernejšie, nižšia a kratšie trvajúca teplota ( moje subjektívne, bo neviem aký priebeh by mala choroba, keby sme kolostrum nedávali...).. ale zatiaľ sme sa vyhli antibiotikam... U mna- pri vytváraní herpesu na pere, pri užívaní kolostra sa stiahol a prestal sa tvoriť - detto skúsenosť aj u iných... Malý 10r. sused silný alergik- denne užíva kolostrum a odvtedy nepotrebuje užívať lieky na alergiu...rodičia spokojni- avšak pre denné použitie je to dosť nákladné pri ich ucitelskom plate...

Duracka

35

Príbeh

Hezký den,

V období puberty se mi velmi zhoršila imunita. Začal jsem být silně alergický, dostal jsem astma a zhoršili se mi projevy atopického ekzému, který jsem měl již od narození. Od dětství jsem aktivním sportovcem a všechny tyto potíže mě velmi omezovali jak ve sportovním výkonu, tak v běžném životě. Pravidelně několikrát do roka jsem byl nemocný. Vše se obrátilo až po užívání kozího kolostra. S počátku jsem kolostru moc nevěřil, ale poté co se moje zdravotní problémy začali razantně zlepšovat, tak na něj nedám dopustit. Astma mi zmizelo úplně a alergie se výrazně zmírnili a já se tak naplno bez omezení mohu věnovat sportovním aktivitám.

Jirka 28 let

36

Príbeh

Prajem pekny den,

kozie kolostrum som zacala uzivat v januari nakolko som mala opakovane problemy s imunitou, bola som chora kazdy mesiac a v mojom pripade uz nezaberali ani antibiotika. Na odporucanie lekara som teda zacala uzivat kozie kolostrum, vybrala som si znacku Bioalis, uzivam ho bez prestavky uz cca. 11 mesiacov, 4 kapsuly denne a musim povedat, ze pocas celej doby uzivania (11 mesiacov) som nebola chora ani raz. Jednoznacne mozem tento produkt len odporucat pre ludi s oslabenou imunitou ale tiez pre alergikov.

Dakujem Dominika H.

37

Príbeh

Dobrý den,

rádi bychom chtěly sdělit naší zkušenost s kozím colostrem. Máme 13 letého chlapce, který se léčil s onkologickým onemocněním. Máme rok po ukončení léčby a tak se zase vracíme do starých kolejí. Škola, kroužky, fotbal. Než začal brát Kozí colostrum, tak přišel ze školy a musel si lehnout a minimálně hodinu odpočívat. Býval strašně unavený. A nějaký fotbal nepřipadal v úvahu. Sotva jsme napsali úkoly a zase odpočinek. Jednou jsem si volala s maminkou, která má také onkologicky nemocného syna. A ta my Kozí colostrum doporučila. Moc jsem tomu nevěřila, ale říkám si proč ne, zkusíme to. A po 14 dnech se dostavil výsledek. Byla jsem překvapena. Syn přišel ze školy a sám od sebe psal úkoly, šli jsme se projít. Druhý den si zašel zahrát fotbal, začal jezdit na kole. Kozí colostrum můžu vřele doporučit. Opravdu pomáhá. Únava se pomalu vytrácí. Zase je to ten můj veselý chlapec.

S pozdravem,

Miloslava - Kostelec u Jihlavy

38

Príbeh

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh, ve kterém můžete najít řešení svých potíží… Už od dětství disponuji menším počtem bílých krvinek a z toho vyplývající sníženou imunitou. Jinými slovy – nepříliš vážný stav, ale časté infekce a braní antibiotik nejsou příjemné fyzicky, ani psychicky. Tato zátěž nemocemi se mi výrazně vylepšila, když jsem brala kozí kolostrum pravidelně v menších dávkách, a to 2 x 3 tobolky denně. Jako můj první velký „test“ kozího kolostra byla má podzimní chřipka, které předcházelo velké stresové vypětí. Obvykle s chřipkou marodím týden, abych se dostala do „přijatelného“ stavu. Tentokrát jsem ale brala 2 x 6 tobolky kozího kolostra a období nejvyšších obtíží trvalo pouze 3 dny. Co mi ale překvapilo ještě více, byla má rýma – vždycky byla nejdříve virová (vodová) a poté dávala vznik bakteriální (hnisavé, zbarvené). V tomto případě se tak ale nestalo. Kozí kolostrum pravděpodobně nepovolilo propuknout bakteriální infekci i přes potlačení mé imunity viry. Pokud i Vy máte podobné problémy a „nemáte čas“ marodit, určitě Vám to stojí za vyzkoušení.

S pozdravem,

Vendy

39

Príbeh

Kozí colostrum nás doslova zachránilo! Syn se léčí s onkologickým onemocněním, kde jedním z vedlejších účinků je strašný průjem. Než začal užívat kozí colostrum, měl průjem mezi chemoterapiemi 20x za den! Musel se vracet do Motola s dehydratací, doma to nezvládal a kolaboval. Teď nemá průjem téměř žádný, nezvrací a celkově se cítí o 1000% lépe. Je to opravdový zázrak. Vůbec si to bez toho nedovedeme představit. Také DOPORUČUJEME!!!!

Martina-Slaný

Telefon: 702702743

40

Príbeh

Dobrý den,

náš příběh je velmi smutný, ale musím Vám ho napsat… Kozí colostrum nám VELICE pomohlo. Máme synka 11 let, který nám v roce 2014 onemocněl rakovinou kosti. V Motole okamžitě zahájili léčbu, která trvala 1 rok. Byli jsme všichni šťastní, že máme vše za sebou, ale po půl roce se opět nemoc vrátila. Tudíž bojujeme dále. Máme za sebou 6. chemoterapii a 58 ozářek. Po každé sérii chemoterapie jsme měli průjmy a křeče, které jsme doma nemohli zvládnout. Tudíž okamžitě zpět do nemocnice a tam jsme museli ležet dalších 7 dní navíc a čekat, než budeme mít tuhou stolici. Bylo to hrozné. Nedá se ani popsat, jak ten náš maličký trpěl. Po nasazení 2 tabletek kozího kolostru před 6. chemoterapií jsme zvládli průjem doma a křeče nebyli žádné. Škoda, že jsme nezjistili dříve, že kozí colostrum je alespoň pro nás zázrak. Teď jdeme na 7. chemoterapii a jsem zvědavá, jak na tom maličký bude. Zvýšila jsem dávku na 4 tabletky denně.

VĚŘÍM, ŽE KOZÍ KOLOSTRUM NÁM POMŮŽE K UZDRAVENÍ.

Děkuji a přeji krásné dny,

Líba, Žlutice

Pozn.: Skúsenosti našich klientov sú individuálne. Konkrétne výsledky sa môžu líšiť pre každú osobu.

Napište nám
váš príbeh