Košík 0 Kč

Príbehy naších
klientov

51

Príbeh

Dobrý den,

mám šestiletého syna. Ve věku tří let kompletně ztratil imunitu, prodělal operaci mozku a další a další zdravotní pohromy. Kvůli své imunitě dostával od těch tří let imunoglobulíny kapačkami. Nejdříve je dostával do žil, ale to velmi těžce snášel. Musel ležet 5-6 hodin v klidu a dělalo se mu i zle a nemohl dýchat. Došlo na jinou a šetrnější metodu, kde jsem se musela naučit píchat kapačky do bříška. Což nám nebylo ani jednomu příjemné a i s kapačkami byl stále nemocný. Vlastně jsme měli jen asi dva měsíce v roce od marodění tak nějak klid. Jinak to šlo z nemoci do nemoci a mezitím byl v pořádku jen dva dny. Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a tabletky jsme vyzkoušeli. Nečekala jsem tak rychlou změnu k lepšímu. Malý nemarodí, chodí ven každý den, dokonce si doma dopřál i zmrzlinu, což by dříve vážně těžce odmarodil. Tato změna nastala po týdnu a setkává se ve škole se spoustou bacilů a přesto je zdráv. Chemické imunoglobuliny mu moc nevyhovovaly a máme možnost přejít na přírodní, přirozenou a šetrnou léčbu. Od samého začátku jsem tušila, že není lepší lék. O kozím mléku jsem toho věděla spoustu. Jen jsem neměla tušení, že se dá kozí kolostrum sehnat. Děkuji moc, moc, moc paní Alici a rozhodně kolostrum doporučuji lidem nejen s problémy s imunitou, ale i lidem bez imunity.

Děkuji Žaneta

52

Príbeh

Dobrý den,

dlouhá léta trpím vleklými problémy s imunitou. Díky její velmi slabé reakci na vlivy zvenčí (viry, bakterie) jsem velmi často nemocná s čím dál horším a delším průběhem. Poslední rok, jen s menšími přestávkami, se opakovaně a téměř nepřetržitě potýkám s různými podobami chřipky, bakteriemi, viry, záněty, zápaly plic, pohrudnice atd., imunitní odezva mého organismu je prý téměř nulová. Už jsem nevěděla kudy kam, stále samá antibiotika, která už ale vůbec nezabírají a navíc mají spoustu nežádoucích účinků. Začala jsem se tedy více zajímat o přírodní léčivé zdroje a díky zkušenostem ostatních jsem se rozhodla, že zkusím zázrak přírody - KOZÍ KOLOSTRUM. Mám zatím jen krátkou zkušenost, asi čtyři měsíce, ale musím říct, že jsem od té doby, co ho pravidelně užívám, nebyla nemocná. Na radu paní Monhartové jsem začala vysokou dávkou 6 ráno na lačno a pak ještě 3 večer před spánkem, kdy kolostrum krásně působí. Věřím, že má na lidský organismus opravdu blahodárný vliv a tak se jím teď zásobím před podzimními a zimními nástrahami na lidský organismus. Zdraví především, vám všem!

Kamila

53

Príbeh

Dobrý den,

před 5 lety jsem onemocněla rakovinou, napřed rakovina prsu, pak druhého a nakonec se objevily metastázy kde se dalo… Doktoři po 50 chemoterapiích moji léčbu vzdali a tak jsem začala hledat jinde. Před rokem jsem narazila na kozí kolostrum, od té doby ho beru pravidelně, můj stav se výrazně zlepšil a opět normálně funguji. Zlepšila se mi imunita, dřív jsem měla časté problémy se zápaly plic, které jsem dostala i z obyčejné chřipky. Mohu ho všem vřele doporučit a mé poděkování patří i paní Alici, která má velmi lidský přístup a snaží se človíčkovi pomoct nejen kolostrem, ale i povzbuzujícím slovem.

Díky moc. Martina P.

 

54

Príbeh

Dobrý den,

mám syna kardiaka, který byl neustále nemocný, virózy, angíny, chřipky, to vše jsme měli několikrát do roka. Až mi má kamarádka doporučila kozí kolostrum, tak jsem mu ho koupila, napřed s nedůvěrou, dnes už je trvala součástí naší lékárničky. Synovi se zdravotní stav tak zlepšil, že poslední antibiotika měl před rokem a půl. Ani dětská doktorka nechápala jak je to možné. Všem, kdo mají problém s imunitou, ho upřímně doporučuji.

Dana R.
55

Príbeh

Dobrý den,

dostala jsem souhlas k tomu, abych zde napsala příběh pana Jaroslava. Onemocněl rakovinou tlustého střeva a jeho stav byl žalostný. Při své výšce 180 cm vážil 47 kg. Přestal mít chuť žít, auto chtěl prodat a zařizoval poslední vůli. Jeho bratr se kterým jsem se znala, přijel k nám a byl zoufalý. Poradila jsem mu, aby začal užívat kozí kolostrum a začal pít čaj z konopí. Oponoval mi, že už je to pozdě a že se jeho bratr nedožije ani jeho narozenin, které měl mít za tři týdny. Přesto jsem trvala na svém a kozí kolostrum si odvezl hned moje, které jsem měla doma. Za týden mi volal, že je bratrovi trošku líp, že začal mít hlad. Na jeho narozeniny už na oslavě hrál na varhany a nějak se mu už nechtělo umřít, přibral za 3 týdny 7 kg, auto si opravil a opět žije. Není uzdravený, to nejde, ale jeho stav se stabilizoval, ale kolostrum bere pravidelně a ve vyšších dávkách a je rád, že je tu s námi. Už se byl za námi podívat na farmě a ke kolostru baští kozí sýry a pije kozí mléko. Je vděčný za každý den, kdy je tu jak on říká navíc a na kozí kolostrum nedá dopustit. A tak kolostrum zase jednomu človíčkovi prodloužilo život a to je hlavní!

Martina
56

Príbeh

Dobrý den,

rád bych se s vámi podělil o můj zážitek s kozím kolostrem. Léčím se již několik let s leukémií. Od té doby co beru kozí kolostrum se můj zdravotní stav hodně zlepšil, na transfúzi již nechodím tak často jako dřív a i doktoři se nad tím podivují. Kozí kolostrum sice beru ve vysokých dávkách - 6 kapslí ráno a 6 večer, ale zdraví má člověk jen jedno a tak když to pomáhá, nebojím se do toho investovat. Celkově se cítím dobře a připadám si, že nejsem tak unavený jako dřív. Jsem rád, že mi ho kamarádka doporučila, sama se léčí s rakovinou a když si na ni vzpomenu jak žalostný byl její stav, tak se mi ani nechce věřit, že dneska má kozí farmu, vyrábí výborný sýr a nádherná mýdla s kozím mlékem. Hluboce před ní smekám.

A kolostrum bere taky a je tu stále s námi.

Všem ho vřele doporučuji!!! Petr
57

Príbeh

Dobrý den,

chtěl bych se s vámi podělit o moje zkušenosti s kozím kolostrem. Beru ho už půl roku, doporučila mi ho jedna moje známá. Měl jsem velké problémy s roztroušenou sklerózou. Od té doby co ho beru, mé problémy ustoupily, na kapačkách jsem celého půl roku nebyl ani jednou. Dřív klidně po měsíci a půl jsem pravidelně ležel v nemocnici. Jsem rád, že jsem se o kozím kolostru dozvěděl, nikdy bych nevěřil, že mi to zabere a opravdu se výsledky dostavily.

Děkuji moc. Michal

58

Príbeh

Dobrý den,

můj manžel onemocněl a diagnóza byla zlá - rakovinný nádor na mozku, který už začal tlačit na oko. Kamarádka mi vyprávěla, že bere Kozí kolostrum a já jí dlouho nevěřila. Manžel mezitím přišel o oko a já se dozvěděla, že kamarádka už delší dobu bojuje s rakovinou. Sama mi to ale nikdy neřekla.

Protože jsem dostala o manžela strach, rozhodla jsem se vyzkoušet Kozí kolostrum. Po jeho dvou měsíčním užívání se začalo manželovi dařit lépe, přestal být unavený. Začal mít zase chuť do života. Jsem ráda, že jsem se rozhodla koupit mu kozí kolostrum a zažila jsem s ním krásné léto....

Jana

Pozn.: Skúsenosti našich klientov sú individuálne. Konkrétne výsledky sa môžu líšiť pre každú osobu.

Napište nám
váš príbeh