Košík 0 Kč

Príbehy naších
klientov

41

Príbeh

Dobrý deň,

na kozie colostrum nedam dopustiť. Na moje neustále problemi bakteriálneho pôvodu a virusy KLEBSIELA a pod baktérie, mi antibiotiká nezaberali. Zápaly a bolesti boli stále na dennom poriadku a colostrum - kozie mi dosť blahodarne pomaha a tomu zapaly. Srdečne ďakujem za tento skvelý výrobok a možnosť pomáhať si zo zdravím.

Martin z Blesoviec.

42

Príbeh

Dobrý den,

má dcera byla od nástupu do školky ve svých čtyřech letech neustále nemocná. Ve školce vydržela vždy 2 až 4 dny, poté přišly vysoké horečky, rýma, kašel.. trvalo i týdny, než se plně zotavila, a pak se vše znovu opakovalo. Byla jsem nucena odejít z práce a děsila se dceřina nástupu do školy. Když mi známá poradila kozí kolostrum, byla jsem spíše skeptická, prostředků na posílení imunity jsme vyzkoušeli mnoho, bez efektu. Nakonec jsem kolostrum přece jen koupila a dceři ho podávám od září, kdy nastoupila do první třídy. Musím říct, že u ní nastala veliká změna, za poslední půlrok byla nemocná asi 3x, průběh nemoci byl ovšem mnohem mírnější než dříve, bez vysokých teplot a úporného kašle, takže mohla po pár dnech znovu do školy. Jsem za to velmi vděčná a kozí kolostrum určitě doporučuji.

Marcela

43

Príbeh

Dobrý den,

Kozí kolostrum užíváme už více jak rok, pomáhá našemu 5-letému synovi zvládat astma, od doby užívání máme i měsíce, kdy jsme zcela bez záchvatu, nemocí a jakýchkoliv potíží. Pokud přece jen onemocníme, nemoc je kratší a má slabší průběh. Investovat do kolostra se určitě vyplatí. Opravdu pomáhá.

Marcela Kusynová

44

Príbeh

Ráda bych přidala náš příběh, který bude třeba inspirací pro další maminky, které mají doma školkové děti, které domů nosí neustále nějaké nemoci, a proto je pak celkem těžké najít si normální práci, pokud nemáte "hlídací babičku". Dcera, 4 roky, trpí atopickým ekzémem a několika potravinovými alergiemi, takže její nástup do školky začaly krátce po nástupu provázet časté nemoci zejména respiračního charakteru. Měla jsem zkušenosti již s kolostrem kravským, ale dočetla jsem se, že kozí kolostrum je několikanásobně účinnější a rozhodla jsem se ho zkusit. A z našeho pohledu musím s tímto názorem souhlasit. Máme za sebou 2 měsíce užívání a neříkám, že by dcera přestala být úplně nemocná, ale rozhodně je to méně často a hlavně, průběh nemoci je s každou další mírnější a časové rozestupy mezi nimi delší. Tudíž to, co jsme dřív léčily dva týdny, tak teď zvládáme v pohodě do týdne bez prokašlaných nocí, kdy jsme často spaly jen pár hodin. Takže pokud jde o nás, rozhodně doporučujeme! A pokud se vám zdá cena příliš vysoká, zamyslete se, kolik bezděčně utratíte za věci, bez kterých se dá v pohodě žít. My rozhodně přebytkem netrpíme, ale na tyto věci se vždycky nějaké "fondy" najdou :)

Jarka Kociánová

45

Príbeh

Dobrý den,

rádi bychom chtěli sdělit naši zkušenost s kozím kolostrem. Jsme rodiče devítiletého autistického syna. Kozí kolostrum jsme začali podávat na základě doporučení homeopatky, která ho léčila. Po několika týdnech užívání došlo k upravení stolice, kterou měl velmi nezdravě řídkou a trpěl plynatostí, ale co jsme zaznamenali nejpodstatnějšího je to, že syn se stal klidnějším, radostnějším a postupně ubývaly výkyvy nálad. Dnes můžeme říct, že se jeho imunita výrazně posílila, zejména pokud přijde do kontaktu s nemocným, doma nebo ve škole (virózy a pod.), tak to ustojí a neonemocní. Obrovským přínosem, čehož si vážíme nejvíce jako rodiče autisty je to, že dnes je stále v dobré náladě. Vzhledem k tomu, že jsme zažili období před a po podání kozího kolostra, tak jednoznačně můžeme tento produkt doporučit všem dětem trpícím autismem. Velice bychom chtěli poděkovat paní Monhartové, která je velice empatická a ochotná nám vyjít vstříc, kdykoliv potřebujeme urgentně poslat kolostrum nebo jen poradit.

Děkujeme,

Sloukovi, Zábřeh

46

Príbeh

Dobrý den.

Jako malá holka jsem byla často u babičky, která chovala kozu a kozí mléko přidávala do každého jídla. Já ho odmítala, vždycky jsem poznala, že je to kozí mléko a ne kravské. Uteklo pár let, narodily se nám děti a začaly nás trápit chřipky. U dcery byly nemoci velmi časté s vysokými teplotami. A když jsem onemocněla i já a musela jsem na operaci prsu, tak jsem hledala cokoli, abych byla zase zdravá. Manžel jezdil na kozí farmu pro čerstvé kozí mléko a já jediná jsem ho nepila. A jednoho dne mi dovezl kozí colostrum v kapslích a já ho začala používat, v krátké době jsem se začala cítit lépe a tak jsem začala dávat colostrum i dětem a od té doby je u nás doma veseleji, jsme zdravější a více v pohodě. Neutrácíme v lékárnách spousty peněz a užíváme si každý den. Moc děkuji všem, kteří mi předali informace o kozím colostru. I já dále předávám svým zákaznicím své zkušenosti s tímto výrobkem.

Přeji všem hodně zdravíčka naše zdravější Exnerovic bandička.

47

Príbeh

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o svoji zkušenost s užíváním kozího kolostra. Od mládí trpím několika chronickými nemocemi, k tomu se postupem času přidaly i poruchy imunity. V současnosti jsem v invalidním důchodu. Před dvěma lety jsem byla hodně oslabená podzimní virózou a následně jsem prodělala zánět močových cest, který bohužel postoupil až do ledvin. Skončila jsem na JIP s urosepsí. I když v posledních letech upřednostňuji přírodní léčbu, tak tentokrát mi velmi silná antibiotika zachránila život. Po návratu domů jsem byla velmi slabá, na jednu stranu mi v nemocnici pomohli, ale moje tělo opět dostalo antibiotickou léčbou "zabrat". Dostala jsem od syna kozí kolostrum, postupně se mi s jeho užíváním zlepšil jak zdravotní stav, tak i celková odolnost proti nemocem. Od té doby jsem antibiotika nepotřebovala.
Myslím si, že je to jeden z nejsilnějších a zároveň k tělu nejšetrnějších prostředků k posílení imunity a současně léčí i některé orgánové nemoci a celkově posiluje. Zlepšil se i můj únavový stav a zlepšila se chuť k jídlu.

Ing. Pavla Holubová

48

Príbeh

Dobrý den,

rád bych se podělil o svůj příběh s kolostrem, pro mě ohromným darem přírody. V roce 2010 jsem onemocněl karcinomem prostaty s metastázemi v páteři. Díky okamžité a účinné léčbě v Masarykově onkologickém ústavu mě onkomarkry snížily ze 119 na 0,4. Což je úspěch jako hrom.
Po 3,5 roku mě markry začaly opět stoupat, přesto, že jsem se pravidelně a poctivě léčil. Můj onkolog (mimo jiné uznávaná kapacita v oboru a velmi dobrý člověk) na mé otázky ohledně alternativní léčby odpovídal: „ Kozí sýr a hudba “. Začal jsem jezdit na Slovensko na kozí farmu, kde se kozy pasou na loukách a na kraji lesa. Na jaře mě paní farmářka dala 1,5 l kozího kolostra a moje markry klesly. To bylo radosti. Ale po čase začaly znovu stoupat. Čerstvé kolostrum je jen několik dní, kdy se rodí kůzlata. Do konce léta moje onkomarkry stouply na 10 a začalo se uvažovat o chemoterapii. Objevil jsem na netu kozí kolostrum v tobolkách za přijatelnou cenu. Po telefonátu s velice milou paní Alicí, jsem začal užívat 3 tobolky ráno a 3 večer. Po kontrole na MOÚ jsme zjistili, že se nárůst markrů zastavil, ba dokonce mírně klesly. Životní energie naopak velmi stoupla.

Jirka

49

Príbeh

Dobrý den, paní Monhartová,

má dcera, dnes již 21 letá, trpěla 10 let úporným akné, léčila duši sladkostmi a schovávala se za pečlivě vytvořenou make-upovou masku. Velmi se trápila, přestala si věřit, a v nejcitlivějším období, místo aby se radovala z prvního rande, seděla doma a trápila se.Pak onemocněla, antibiotika na akné, antibiotika na angíny....hrůza.
Hledala jsem pro ni pomoc, a s ohledem na mé zkušenosti, jsem hledala přírodní cestu, neboť tělo má dar regenerace. Započaly jsme s dcerou cca před 3 měsíci "válečné tažení", přírodní cestou: na kůži bylinky, a k vnitřní očistě jsme upravily jídelníček - mléko, mouka, sladkosti a červené maso dostalo STOPSTAV, zelenou naopak dostaly zásadité potraviny a KOZÍ COLOSTRUM od Vás, které jsem si pracně našla na internetu. Po 3 měsících tohoto našeho přírodního "ataku", dcera zhubla, zkrásněla, vlasy se lesknou, pleť se zlepšila o 70% a je nejvíc důležité, cítí se výborně, není unavená.Naopak-má plno energie a krásně se směje, je šťastná.
Věřím, že každodenní dávka kozího colostra, spolu s úpravou stravy a rakytníkem v doporučených denních dávkách umožnilo jejímu tělu dělat výborně svou práci a započít regeneraci.
Děkuji a dávám Vám svolení k otištění našeho příběhu.

S pozdravem Rudićová

50

Príbeh

Dobrý den,

náš syn měl ve 3 měsících již několikrát za sebou virový infekt a skončil v nemocnici , nejdříve na jip a po dechovém selhání a následném i srdečním selhání na odd. aro, kde byl celý měsíc na ventilátoru v umělém spánku. Po dlouhých dnech boje o život náš synek Kubík začal reagovat na léčbu a lepšit se.Měl však imunitu úplně nulovou a spousty atopického ekzému.Začal další boj a to domácí léčeni,spousty léku od doktorů,inhalace atd,proto jsem mu chtěla pomoci i přirozenější formou,když klasická léčba nebrala konce.Náš homeopat doporučil kozí colostum, tak jsem ho hned u vás objednala nu a už ho malý užívá pul roku a ekzém je pryč, kortikoidové inhalace též, sem tam je nemocný jen jako běžné dítě.Snad mu tento stav s colostrem vydrží i nadále.

Jourová

Pozn.: Skúsenosti našich klientov sú individuálne. Konkrétne výsledky sa môžu líšiť pre každú osobu.

Napište nám
váš príbeh