Košík 0 Kč

KOZIE KOLOSTRUM

" Komplexná starostlivosť o vašu imunitu "

Deti a Bioalis? To funguje!

Skúste pre svoje ratolesti Bioalis. Vhodné pre deti od 3 rokov.

S Bioalis máte dopravu zadarmo

Nakúpte z pohodlia domova

Naša radosť

Takto vyzerajú kapsule s kozím kolostrom Bioalis.

Kúpim hneď Mám otázky
Rolujte dole

Predstavujeme

kozie kolostrum

cennú prírodnú látku, ktorá je materským mledzivom kozy, jedného z najzdravších tvorov na našej zemi. Vďaka tomu obsahuje ideálne pomery žiadaných látok, ktoré pre nás namiešala sama príroda. Bioalis najviac ponúka kolostrum nadojené maximálne 12 hodín od pôrodu, šetrnou metódou sušením mrazom a kvalitou, ktorému sa dostáva stále väčšieho uznania medzi samotnými užívateľmi i odbornou verejnosťou.

Chcem vedieť viacej (o kvalite, zložení, dávkovaní)

Vhodný výživový doplnok pri

mnohých ťažkostiach

Pre viac informácií o účinkoch kozieho kolostra navštívte svojho lekára.

Nepoznáte lekára oboznámeného s kozím kolostrom? Kontaktujte nás a my sa vám pokusíme pokúsime zabezpečiť návštevu u spolupracujúcich lekárov.

Prečítajte si tiež uverejnené referencie vybraných lekárov alebo príbehy samotných užívateľov.

Najčastejšie tu nájdete príbehy na téma: znížená imunita, bakteriálne a vírusové infekcie, alergie, astma alebo kožné problémy.

Hlavné výhody

kozieho kolostra

100% prírodná surovina
Vysoký podiel aktívnych látok
Šetrné
spracovanie

Naša ponuka

objavte Bioalis

Tobolky
s kozím kolostrem

Obsahují bohatý zdroj aktivních látek, který pochází přímo z přírody. Kozí kolostrum (260 mg v jedné kapsli) je možné užívat dlouhodobě nebo jako doplněk při fyzické zátěži, v rámci rekonvalescence a při oslabení imunity.

Výrobce: Bioalis International, s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Vaša cena -
za -
Doprava zadarmo
Odosielame nasledujúci pracovný deň

Novinka

vyskúšajte Bioalis v novej podobe

Krém
s kozím kolostrem

Díky originální receptuře krému Bioalis se podařilo využít účinky kozího kolostra zcela novým způsobem. Výsledkem je unikátní a harmonické složení obsahující biologicky aktivní látky, které pečují o normální i problematickou pokožku.

Výrobce: Bioalis International, s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Akčná cena 570 Kč
Bežná cena 1140 Kč
Doprava zadarmo
Odosielame nasledujúci pracovný deň

Príbehy

naších klientov

Ráda bych přidala náš příběh, který bude třeba inspirací pro další maminky, které mají doma školkové děti, které domů nosí neustále nějaké nemoci, a proto je pak celkem těžké najít si normální práci,…

Ráda bych přidala náš příběh, který bude třeba inspirací pro další maminky, které mají doma školkové děti, které domů nosí neustále nějaké nemoci, a proto je pak celkem těžké najít si normální práci, pokud nemáte "hlídací babičku". Dcera, 4 roky, trpí atopickým ekzémem a několika potravinovými alergiemi, takže její nástup do školky začaly krátce po nástupu provázet časté nemoci zejména respiračního charakteru. Měla jsem zkušenosti již s kolostrem kravským, ale dočetla jsem se, že kozí kolostrum je několikanásobně účinnější a rozhodla jsem se ho zkusit. A z našeho pohledu musím s tímto názorem souhlasit. Máme za sebou 2 měsíce užívání a neříkám, že by dcera přestala být úplně nemocná, ale rozhodně je to méně často a hlavně, průběh nemoci je s každou další mírnější a časové rozestupy mezi nimi delší. Tudíž to, co jsme dřív léčily dva týdny, tak teď zvládáme v pohodě do týdne bez prokašlaných nocí, kdy jsme často spaly jen pár hodin. Takže pokud jde o nás, rozhodně doporučujeme! A pokud se vám zdá cena příliš vysoká, zamyslete se, kolik bezděčně utratíte za věci, bez kterých se dá v pohodě žít. My rozhodně přebytkem netrpíme, ale na tyto věci se vždycky nějaké "fondy" najdou :)

Jarka Kociánová

Odkryť celý príbeh

Dobry den, rada se podelim o zkusenost koziho colostra na me osobe… Po 20ti letem intenzivnim obchodovani mezi Francii a Ceskou republikou, po nemoznych a nesmyslnych zmenach ceskych zakonu a…

Dobry den, rada se podelim o zkusenost koziho colostra na me osobe… Po 20ti letem intenzivnim obchodovani mezi Francii a Ceskou republikou, po nemoznych a nesmyslnych zmenach ceskych zakonu a neduvery statu ke svemu lidu /v cemz se velice zmenila povaha ceskych lidi a i vedeni firem/, jsem se rozhodla ukoncit me firmy a obchody a tudiz veskerou cinnost v CR. S potesenim jsem se jiz dopredu tesila jak budu prozivat v me krasne Provence, kde ziji 40 let muj volny cas... Jen co jsem zacala prozivat, tak asi nahromadenym stresovym zivotem muj organismus nechapal, ze bych mu chtela dat jen to nejlepsi a odbourat vse co se mu nahromadilo za poslednich aktivnich 20ti let. Zacala jsem byt soustavne nemocna, nic zavazneho, boleni v krku, v usich, soustavna nachlazeni pri 25ti stupnich tepla a denniho slunicka. Jen mne oval jemny vetrik, ihned stejne bolesii a tydenni nachlazeni a takto po cele 2 mesice, unava, neaktivnost coz neni u mne velmi aktivni zeny normalni... Zacala jsem se informovat kolem sebe, jak povzbudit sve telo a i mysl. Kamaradka mi doporucila colostrum kravske /neznala kozi/ a ja jsem se na internetu dostala i ke kozimu. Samozrejme je daleko drazsi nez kravske, ale je daleko ucinnejsi a kompatibilni s nasim organismem. Prvnich 14 dni jsem nevidela zadne zazraky, ale bylo mi jasne ze bude trvat dele nez se muj organismus vzbudi… A vzbudil se po 1 mesici. Po 3 tabletach rano do koziho tvarohu /jelikoz nepolykam obal, tak si kapsle otevru a nasypu do vody nebo jogurtu/ a 3 vecer do vody jsem se zotavila natolik, ze se dnes koupu v bazenu v 17 stup. vode, cely den pracuji docela tezce ale s radosti na zahrade a to bez tepleho obleceni a satku na krku, no proste jsem fyzycky i mentalne jina zena... i muj manzel, ktery byl skepticky, nemuze uverit zmene ktera se se mnou stala. Tuto zmenu prikladam stoprocentne kozimu colostru, je to opravdu zazracny pridavek ke "zdrave strave". Objednala jsem dalsich 180 kapsli a potom si dam pauzu 3 mesice a na podzim znovu udelam kuru koziho colostra. Pisi svuj pribeh abych pomohla tem, kdo si nevi rady se svym zdravim a tem co jsou choulostivi na jakekoliv zmeny v zivote... Dale pak dekuji majitelce produktu, ktera se o sve klienty velmi dobre stara, je neobvykle na ceske pomery ochotna a prijemna a vychazi vstric i v neobvyklych situacich, jako je zasilani do jinych zemi, kde se jeste toto neda koupit nebo stoji jednou tolik. A timto ji moc dekuji. PS: Muzete mne kontaktovat na +33 662151219, mohu Vam zdarma zprostedkovat dovolenou v Provence u more v apartmanech: pragpass@gmail.com, www.francie-vino-delikatesy.cz

Vam vsem s pozdravem ze sladke Provence Ivana

Odkryť celý príbeh
Prečítať si aj ostatné príbehy

Pozn.: Skúsenosti našich klientov sú individuálne. Konkrétne výsledky sa môžu líšiť pre každú osobu.

Radi Vám odpovieme
na Vaše otázky
Má kolostrum neakú chuť?

Má kolostrum nějakou chuť? Je z něj tzv. „cítit koza“?

Naše odpověď Musíme vás hned na začátku uklidnit. Kozí kolostrum v prášku nemá žádnou chuť – je chuťově neutrální. Opravdu nepoznáte, jestli máte vitamínový doplněk nebo kozí kolostrum. Samozřejmě jiná situace nastává u kolostra tekutého. Zde je chuť poměrně nepříjemná a i my dáváme přednost kolostru v prášku. Je nejen chuťově neutrální, ale také se velice dobře uchovává a dávkuje. Výhoda tekutého je jen jedna. Pokud je úplně čerstvé, tak obsahuje nejvíce aktivních látek. Při balení a prodeji se však karta obrací, protože tekuté je potřeba mnohem více tepelně ošetřit. Jinak se začne kazit. Sušení mrazem naopak umožňuje velmi dlouhou dobu exspirace a uchování maxima aktivních látek po celou dobu trvanlivosti.

Čo sú to imunoglobulíny?

Dobrý den. Můžete mi jako normálnímu člověku vysvětlit, co jsou to imunoglobuliny?

Naše odpověď Je obtížné tyto látky popsat nějakým zcela srozumitelným způsobem. Zjednodušeně lze říci, že imunoglobuliny jsou protilátky tvořené bílými krvinkami našeho imunitního systému a jsou důležité pro správný průběh imunitních reakcí, čímž se podílejí na obranyschopnosti organismu. Existuje několik typů protilátek, mezi které patří např. v kolostru hojně obsažený imunoglobulin G (IgG), který má významnou roli při zneškodňování patogenů. Je však nutné dodat, že samotné imunoglobuliny nejsou zcela rozhodující faktor. Jejich koncentrace v kolostru se sice často považuje za jednu z rozhodujících, ale my doporučujeme sledovat spíše poměry a rozmanitost látek v kolostru obsažených. Mnohdy je totiž snahou uměle zvyšovat koncentrace IgG na úkor všeho ostatního. Kozí kolostrum však není o množství nějaké konkrétní látky. Jeho efekt spočívá zejména ve vzájemné synergii, která je v případě Bioalis poměrně jedinečná.

Prečo je kolostrum pomerne neznáme?

Ráda bych se zeptala, proč se o kozím kolostru tak málo mluví? Stále slyšíme pouze o vitamínech atd., ale kozí kolostrum tolik vidět není.

Naše odpověď Máte zcela pravdu. Dnes jsou skutečně trendem spíše různé směsi uměle namíchaných vitamínů a moudrost přírody je mnohým spíše k smíchu. Samozřejmě ještě na počátku 20. století bylo vše zcela jinak a kozí mléko a kolostrum bylo vyhlášeným zdrojem mnoha cenných látek i u nás. Kozí mléko bylo „grund“ a babičky ho často doslova nutily i mé generaci. Možná vzpomínáte stejně jako já.:) Dnes je situace trochu jiná, ale vše se naštěstí mění. Za nás však musíme konstatovat, že hlavně díky spokojenosti uživatelů a jejich doporučení. To je skutečně tou nejlepší reklamou pro návrat kozích produktů do pozice, která jim po staletí patřila.

V čom je kozie kolostrum lepšie ako to kravské?

V čem je kozí kolosrum lepší než to kravské? A existují mezi produkty vůbec nějaké rozdíly?

Naše odpověď Pomineme-li fakt, že kozí kolostrum má několikrát lepší snášenlivost lidským organismem, tak jde především o poměry aktivních látek, které jsou v kolostru obsažené. Díky nim dochází k lepšímu synergickému efektu, který je pro tento doplněk stravy příznačný. Jeho důkazem je sama koza a její vysoká odolnost a vitalita. Nutno dodat, že skutečně kvalitní kravské kolostrum (není jich na trhu mnoho), poskytuje rovněž vysoký počet aktivních, ale v mnoha ohledech odlišných látek. Cena je navíc v takovém případě velice podobná. Pokud jde o rozdíl mezi produkty na trhu, tak zde samozřejmě rozdíly jsou. A samozřejmě i zde platí, že za kvalitu se v rozumných mezích vždy platí. Ale uvážímeli skutečnost, že mnoho produktů by se za kolostrum nemělo ani vydávat (jsou nadojené i několik dní po porodu), tak značný rozdíl je i v metodě zpracování a kvalitě pastvin (pokud vůbec k přirozené pastvě dochází). Zde již však musí každý sám za sebe zvážit, jaké má priority a co od kolostra čeká. My bychom si samozřejmě přáli, aby na trhu byli pouze výrobci, kteří nebudou kolostru kazit pověst a pomohou spíše jeho rozšíření.

Koľko tekutého mledziva na 1 kg prášku?

Dobrý den. Kolik tekutého mleziva je potřeba k výrobě jednoho balení Bioalis? A proč neprodáváte i tekuté kolostrum?

Naše odpověď Děkujeme za zajímavý dotaz. K výrobě 1 kg prášku je zapotřebí 10 litrů tekutého mleziva. Z toho je patrné, že by se nám jednoznačně vyplatilo prodávat kolostrum tekuté, protože bychom měli rázem desetkrát více kolostra za stejnou cenu. Ale už jste měli tekuté kolostrum? Jeho chuť je pro naprostou většinu uživatelů velice nepříjemná. A přidáme-li k tomu problémy s uchováváním tekutého kolostra po delší dobu, tak je prášek jednoznačně výhodnější. Tekuté kolostrum je jistě dobré, pokud máte vlastní kozy a jeho chuť vám nijak nevadí. Pokud jedno z toho neplatí, tak doporučujeme prášek balený v kapslích. Jde o hygienické balení a díky lyofilizaci (sušení mrazem) se zde uchová maximum aktivních látek. Tekuté kolostrum musíte ošetřovat tepelně, což vede k výraznému poklesu aktivních látek a přínosu pro náš organismus.

Viacej miligramov v kapsule?

Proč nemáte více miligramů v jedné kapsli?

Naše odpověď Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tuto otázku dostáváme poměrně často. Odpověď je velmi jednoduchá. Více miligramů v kapsli nemáme proto, že by kapsle byla příliš velká a zejména pro děti a seniory potenciálně nebezpečná. Dle našeho názoru je lepší užívat například dvě kapsle místo jedné a konzumovat s větším „klidem“. Nesnažíme se tedy uměle navyšovat počty kapslí v balení, ale zvýšit uživatelský komfort. Důležité je přeci to, aby zákazník koupil vysoké množství kvalitního mleziva za rozumné peníze a ne kapsli, která pojme maximum prášku. Nakonec každý rozumný výrobce používá podobnou gramáž a maximálně mate zákazníky tím, že uvádí hmotnost ve dvou a více kapslích. Tím však mate nejen svého zákazníka, ale také tím porušuje zákon. Ani jedno dělat nechceme a apelujeme raději na vás. Místo váhy jedné kapsle sledujte hmotnost celého balení. To je údaj, který vám skutečně něco řekne. Nedejte tedy prosím na řeči, které se okolo gramáže jedné kapsle šíří, protože tím opravdu nic nezískáte. Sledujte zejména kvalitu kozího mleziva a popřípadě i hmotnost celého balení. Nic víc není důležité.

Obsahuje Bioalis tiež laktoferín?

Dobrý den, obsahuje Bioalis také laktoferin?

Naše odpověď Ano. Laktoferin je další významnou a zcela přirozenou složkou kozího kolostra Bioalis, která je glykoproteinové povahy. V největší míře se vyskytuje právě v kolostru a jeho funkcí je zabezpečení imunitního systému mláděte u savců. Tohoto pozitivního vlivu lze ale využít i v pozdějším věku, a to prostřednictvím lyofilizovaného kolostra. A v čem spočívá síla laktoferinu? I v našem těle se laktoferin fyziologicky nachází, a to nejen u žen v období kojení. U každého z nás jej produkují specializované bílé krvinky (neutrofilní granulocyty), kterým tak umožňuje zneškodňovat patogeny jeho antibakteriálním účinkem. Tohoto účinku je dosaženo jednak jeho schopností vychytávat ionty železa v biologických tekutinách (zabránění přemnožení bakterií, které potřebují železo ke svému růstu) a schopností rozrušit bakteriální membránu, která vede k destrukci bakteriální buňky.

Poradia Vám
distribútor pre Slovensko
Peter Ďuračka

Peter Ďuračka
Tel: +421 948 595 478

Volajte prosím v pracovné dni
od 17:00 do 20:00 hodin

Napísať správu
Mohlo by sa Vám hodiť
zaujimavosti

maximálne raz mesačne chcem dostávať emailom cenné informácie

Sledujte nás na
sociálnych sieťach
Kontaktné údaje

Sídlo Bioalis pre Slovensko
Kozácka 7689/53
917 02 Trnava
Pozrieť na mape

Kontaktná osoba
Peter Ďuračka

+421 948 595 478

Fakturačné údaje
Colostrum s.r.o.
Kozácka 7689/53, 917 02 Trnava
IČ: 50775227
DIČ: SK2120469340 
Ukázať

Výdajné miesto
Mladoboleslavská 1
902 01 Pezinok
Pozrieť na mape
 

Napište nám
Radi Vám poradíme
Kde nás tiež nájdete?
Mapa našich partnerov
Lékárna v Bezovce
V Bezovce 1909/4
301 00, Plzeň
+420 377 423 462 Napsat zprávu
Lékárna u České koruny
Sokolovská 40/57
185 00, Praha 8
+420 222 324 594 Napísať správu
Slunečnice
Chelčického 78/21
370 01, České Budějovice
+420 607 009 418 Napísať správu
Prolife s.r.o.
Štrossova 231
530 03, Pardubice
+420 773 252 633 Napísať správu
Body Centrum
Vodní 987/16
602 00, Brno
+420 545 241 303 Napísať správu
Zdravotéka
28. října 459/11
779 00, Olomouc
+420 608 712 654 Napísať správu
Marie Jagošová
Žižkova 489
768 24, Hulín
+420 736 766 392 Napísať správu
Lékárna U Floriána
Smětanova 87/6
397 01, Písek
+420 382 215 942 Napísať správu
Bylinka MB
17. listopadu 1197
293 01, Mladá Boleslav
+420 326 210 782 Napísať správu
Přírodní lékárna, Mgr. Jana Kubíčková
Vrchlického 961
500 02, Hradec Králové
+420 724 154 377 Napísať správu
MUDr. Zdeněk Vlasák
Krále Jiřího 593/42
360 01, Karlovy Vary
+420 353 227 383 Napísať správu
BioPult
28. října 438/219
709 00, Ostrava-Mariánské Hory
+420 776 205 457 Napísať správu
Distribútor pre Slovensko
Mladoboleslavská 1
902 01, Pezinok
+421 948 595 478 Napísať správu
Lekáreň Monar
Rubínova 1
900 25, Chorvátsky Grob
+421 2/459 964 00 Napísať správu
Zobraziť všetkých partnerov