Košík 0 Kč

KOZIE KOLOSTRUM

" Komplexná starostlivosť o vašu imunitu "

Deti a Bioalis? To funguje!

Skúste pre svoje ratolesti Bioalis. Vhodné pre deti od 3 rokov.

S Bioalis máte dopravu zadarmo

Nakúpte z pohodlia domova

Naša radosť

Takto vyzerajú kapsule s kozím kolostrom Bioalis.

Kúpim hneď Mám otázky
Rolujte dole

Predstavujeme

kozie kolostrum

cennú prírodnú látku, ktorá je materským mledzivom kozy, jedného z najzdravších tvorov na našej zemi. Vďaka tomu obsahuje ideálne pomery žiadaných látok, ktoré pre nás namiešala sama príroda. Bioalis najviac ponúka kolostrum nadojené maximálne 12 hodín od pôrodu, šetrnou metódou sušenie a kvalitou, ktorému sa dostáva stále väčšieho uznania medzi samotnými užívateľmi i odbornou verejnosťou.

Chcem vedieť viacej (o kvalite, zložení, dávkovaní)

Produkty vhodné

pre celú rodinu

S Bioalis získavate kvalitu, ktorú potvrdzujú nielen referencie spokojných užívateľov, ale tiež veľa lekárov.

Aby sme vám poskytli to najlepšie, výrobky neustále vylepšujeme a kontrolujeme laboratórnymi rozbormi.

Presvedčte sa sami. Vyskúšajte Bioalis.

Hlavné výhody

kozieho kolostra

100% prírodná surovina
Vysoký podiel aktívnych látok
Šetrné
spracovanie

Naša ponuka

objavte Bioalis

Kapsule
s kozím kolostrom

Obsahujú bohatý zdroj aktívnych látok, ktoré pochádzajú priamo z prírody. Kozie kolostrum (260 mg v jednej kapsuli) je možné užívať dlhodobo alebo ako doplnok pri oslabenej imunite, fyzickej záťaži a v rámci rekonvalescencie.

Výrobca: Bioalis International s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Vaša cena -
za -
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 500 Kč
Odosielame nasledujúci pracovný deň

Novinka

to najdôležitejšie v jedinej fľaštičke

Dětský sirup
s kozím kolostrem

Tekutý doplnok stravy s kozím kolostrom a kvasinkovými betaglukánmi, s príchuťou broskyne.

Výrobca: Bioalis International, s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Vaša cena 386 Kč
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 500 Kč
Odosielame nasledujúci pracovný deň

Príbehy

naších klientov

Dobrý den, náš příběh je velmi smutný, ale musím Vám ho napsat… Kozí colostrum nám VELICE pomohlo. Máme synka 11 let, který nám v roce 2014 onemocněl rakovinou kosti. V Motole okamžitě zahájili…

Dobrý den, náš příběh je velmi smutný, ale musím Vám ho napsat… Kozí colostrum nám VELICE pomohlo. Máme synka 11 let, který nám v roce 2014 onemocněl rakovinou kosti. V Motole okamžitě zahájili léčbu, která trvala 1 rok. Byli jsme všichni šťastní, že máme vše za sebou, ale po půl roce se opět nemoc vrátila. Tudíž bojujeme dále. Máme za sebou 6. chemoterapii a 58 ozářek. Po každé sérii chemoterapie jsme měli průjmy a křeče, které jsme doma nemohli zvládnout. Tudíž okamžitě zpět do nemocnice a tam jsme museli ležet dalších 7 dní navíc a čekat, než budeme mít tuhou stolici. Bylo to hrozné. Nedá se ani popsat, jak ten náš maličký trpěl. Po nasazení 2 tabletek kozího kolostru před 6. chemoterapií jsme zvládli průjem doma a křeče nebyli žádné. Škoda, že jsme nezjistili dříve, že kozí colostrum je alespoň pro nás zázrak. Teď jdeme na 7. chemoterapii a jsem zvědavá, jak na tom maličký bude. Zvýšila jsem dávku na 4 tabletky denně.

VĚŘÍM, ŽE KOZÍ KOLOSTRUM NÁM POMŮŽE K UZDRAVENÍ.

Děkuji a přeji krásné dny,

Líba, Žlutice

Odkryť celý príbeh

V mojom prípade pomohlo kozie kolostrum v tomto, ze som trpel na alergiu na peľ a trávu a užíval som sprej na astmu. Po mesačnom užívaní kolostra už žiadny sprej nepotrebujem do dnešného dňa, nakolko…

V mojom prípade pomohlo kozie kolostrum v tomto, ze som trpel na alergiu na peľ a trávu a užíval som sprej na astmu. Po mesačnom užívaní kolostra už žiadny sprej nepotrebujem do dnešného dňa, nakolko mi ho aj zrušila alergologicka a cítim sa dobre.

Jaroš Vladimir

Odkryť celý príbeh
Prečítať si aj ostatné príbehy

Pozn.: Skúsenosti našich klientov sú individuálne. Konkrétne výsledky sa môžu líšiť pre každú osobu.

Radi Vám odpovieme
na Vaše otázky
Má kolostrum neakú chuť?

Má kolostrum nějakou chuť? Je z něj tzv. „cítit koza“?

Naše odpověď Musíme vás hned na začátku uklidnit. Kozí kolostrum v prášku nemá žádnou chuť – je chuťově neutrální. Opravdu nepoznáte, jestli máte vitamínový doplněk nebo kozí kolostrum. Samozřejmě jiná situace nastává u kolostra tekutého. Zde je chuť poměrně nepříjemná a i my dáváme přednost kolostru v prášku. Je nejen chuťově neutrální, ale také se velice dobře uchovává a dávkuje. Výhoda tekutého je jen jedna. Pokud je úplně čerstvé, tak obsahuje nejvíce aktivních látek. Při balení a prodeji se však karta obrací, protože tekuté je potřeba mnohem více tepelně ošetřit. Jinak se začne kazit. Sušení mrazem naopak umožňuje velmi dlouhou dobu exspirace a uchování maxima aktivních látek po celou dobu trvanlivosti.

Čo sú to imunoglobulíny?

Dobrý den. Můžete mi jako normálnímu člověku vysvětlit, co jsou to imunoglobuliny?

Naše odpověď Je obtížné tyto látky popsat nějakým zcela srozumitelným způsobem. Zjednodušeně lze říci, že imunoglobuliny jsou protilátky tvořené bílými krvinkami našeho imunitního systému a jsou důležité pro správný průběh imunitních reakcí, čímž se podílejí na obranyschopnosti organismu. Existuje několik typů protilátek, mezi které patří např. v kolostru hojně obsažený imunoglobulin G (IgG), který má významnou roli při zneškodňování patogenů. Je však nutné dodat, že samotné imunoglobuliny nejsou zcela rozhodující faktor. Jejich koncentrace v kolostru se sice často považuje za jednu z rozhodujících, ale my doporučujeme sledovat spíše poměry a rozmanitost látek v kolostru obsažených. Mnohdy je totiž snahou uměle zvyšovat koncentrace IgG na úkor všeho ostatního. Kozí kolostrum však není o množství nějaké konkrétní látky. Jeho efekt spočívá zejména ve vzájemné synergii, která je v případě Bioalis poměrně jedinečná.

Prečo je kolostrum pomerne neznáme?

Ráda bych se zeptala, proč se o kozím kolostru tak málo mluví? Stále slyšíme pouze o vitamínech atd., ale kozí kolostrum tolik vidět není.

Naše odpověď Máte zcela pravdu. Dnes jsou skutečně trendem spíše různé směsi uměle namíchaných vitamínů a moudrost přírody je mnohým spíše k smíchu. Samozřejmě ještě na počátku 20. století bylo vše zcela jinak a kozí mléko a kolostrum bylo vyhlášeným zdrojem mnoha cenných látek i u nás. Kozí mléko bylo „grund“ a babičky ho často doslova nutily i mé generaci. Možná vzpomínáte stejně jako já.:) Dnes je situace trochu jiná, ale vše se naštěstí mění. Za nás však musíme konstatovat, že hlavně díky spokojenosti uživatelů a jejich doporučení. To je skutečně tou nejlepší reklamou pro návrat kozích produktů do pozice, která jim po staletí patřila.

V čom je kozie kolostrum lepšie ako to kravské?

V čem je kozí kolosrum lepší než to kravské? A existují mezi produkty vůbec nějaké rozdíly?

Naše odpověď Pomineme-li fakt, že kozí kolostrum má několikrát lepší snášenlivost lidským organismem, tak jde především o poměry aktivních látek, které jsou v kolostru obsažené. Díky nim dochází k lepšímu synergickému efektu, který je pro tento doplněk stravy příznačný. Jeho důkazem je sama koza a její vysoká odolnost a vitalita. Nutno dodat, že skutečně kvalitní kravské kolostrum (není jich na trhu mnoho), poskytuje rovněž vysoký počet aktivních, ale v mnoha ohledech odlišných látek. Cena je navíc v takovém případě velice podobná. Pokud jde o rozdíl mezi produkty na trhu, tak zde samozřejmě rozdíly jsou. A samozřejmě i zde platí, že za kvalitu se v rozumných mezích vždy platí. Ale uvážímeli skutečnost, že mnoho produktů by se za kolostrum nemělo ani vydávat (jsou nadojené i několik dní po porodu), tak značný rozdíl je i v metodě zpracování a kvalitě pastvin (pokud vůbec k přirozené pastvě dochází). Zde již však musí každý sám za sebe zvážit, jaké má priority a co od kolostra čeká. My bychom si samozřejmě přáli, aby na trhu byli pouze výrobci, kteří nebudou kolostru kazit pověst a pomohou spíše jeho rozšíření.

Koľko tekutého mledziva na 1 kg prášku?

Dobrý den. Kolik tekutého mleziva je potřeba k výrobě jednoho balení Bioalis? A proč neprodáváte i tekuté kolostrum?

Naše odpověď Děkujeme za zajímavý dotaz. K výrobě 1 kg prášku je zapotřebí 10 litrů tekutého mleziva. Z toho je patrné, že by se nám jednoznačně vyplatilo prodávat kolostrum tekuté, protože bychom měli rázem desetkrát více kolostra za stejnou cenu. Ale už jste měli tekuté kolostrum? Jeho chuť je pro naprostou většinu uživatelů velice nepříjemná. A přidáme-li k tomu problémy s uchováváním tekutého kolostra po delší dobu, tak je prášek jednoznačně výhodnější. Tekuté kolostrum je jistě dobré, pokud máte vlastní kozy a jeho chuť vám nijak nevadí. Pokud jedno z toho neplatí, tak doporučujeme prášek balený v kapslích. Jde o hygienické balení a díky lyofilizaci (sušení mrazem) se zde uchová maximum aktivních látek. Tekuté kolostrum musíte ošetřovat tepelně, což vede k výraznému poklesu aktivních látek a přínosu pro náš organismus.

Viacej miligramov v kapsule?

Proč nemáte více miligramů v jedné kapsli?

Naše odpověď Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tuto otázku dostáváme poměrně často. Odpověď je velmi jednoduchá. Více miligramů v kapsli nemáme proto, že by kapsle byla příliš velká a zejména pro děti a seniory potenciálně nebezpečná. Dle našeho názoru je lepší užívat například dvě kapsle místo jedné a konzumovat s větším „klidem“. Nesnažíme se tedy uměle navyšovat počty kapslí v balení, ale zvýšit uživatelský komfort. Důležité je přeci to, aby zákazník koupil vysoké množství kvalitního mleziva za rozumné peníze a ne kapsli, která pojme maximum prášku. Nakonec každý rozumný výrobce používá podobnou gramáž a maximálně mate zákazníky tím, že uvádí hmotnost ve dvou a více kapslích. Tím však mate nejen svého zákazníka, ale také tím porušuje zákon. Ani jedno dělat nechceme a apelujeme raději na vás. Místo váhy jedné kapsle sledujte hmotnost celého balení. To je údaj, který vám skutečně něco řekne. Nedejte tedy prosím na řeči, které se okolo gramáže jedné kapsle šíří, protože tím opravdu nic nezískáte. Sledujte zejména kvalitu kozího mleziva a popřípadě i hmotnost celého balení. Nic víc není důležité.

Obsahuje Bioalis tiež laktoferín?

Dobrý den, obsahuje Bioalis také laktoferin?

Naše odpověď Ano. Laktoferin je další významnou a zcela přirozenou složkou kozího kolostra Bioalis, která je glykoproteinové povahy. V největší míře se vyskytuje právě v kolostru a jeho funkcí je zabezpečení imunitního systému mláděte u savců. Tohoto pozitivního vlivu lze ale využít i v pozdějším věku, a to prostřednictvím lyofilizovaného kolostra. A v čem spočívá síla laktoferinu? I v našem těle se laktoferin fyziologicky nachází, a to nejen u žen v období kojení. U každého z nás jej produkují specializované bílé krvinky (neutrofilní granulocyty), kterým tak umožňuje zneškodňovat patogeny jeho antibakteriálním účinkem. Tohoto účinku je dosaženo jednak jeho schopností vychytávat ionty železa v biologických tekutinách (zabránění přemnožení bakterií, které potřebují železo ke svému růstu) a schopností rozrušit bakteriální membránu, která vede k destrukci bakteriální buňky.

Poradia Vám
distribútor pre Slovensko
Alice Monhartová

Alice Monhartová
Tel: +420 774 696 901

Volajte prosím v pracovné dni
od 8:00 do 18:00 hodin

Napísať správu
Mohlo by sa Vám hodiť
zaujimavosti

maximálne raz mesačne chcem dostávať emailom cenné informácie

Sledujte nás na
sociálnych sieťach
Kontaktné údaje

Sídlo Bioalis pre Slovensko
Dobřív 398
338 44 Dobřív
Prohlédnout na mapě

Kontaktná osoba
Alice Monhartová

+420 774 696 901

Fakturačné údaje
Bioalis International, s.r.o.
Dobřív 398, 338 44 Dobřív
IČO: 06794696
DIČ: CZ06794696
Ukázat

Napište nám
Radi Vám poradíme
Kde nás tiež nájdete?
Mapa našich partnerov
Lékárna v Bezovce
V Bezovce 1909/4
301 00, Plzeň
+420 377 423 462 Napísať správu
Lékárna u České koruny
Sokolovská 40/57
185 00, Praha 8
+420 222 324 594 Napísať správu
Slunečnice
Chelčického 78/21
370 01, České Budějovice
+420 607 009 418 Napísať správu
Prolife s.r.o.
Štrossova 231
530 03, Pardubice
+420 773 252 633 Napísať správu
Body Centrum
Vodní 987/16
602 00, Brno
+420 545 241 303 Napísať správu
Zdravotéka
28. října 459/11
779 00, Olomouc
+420 608 712 654 Napísať správu
Marie Jagošová
Žižkova 489
768 24, Hulín
+420 736 766 392 Napísať správu
Lékárna U Floriána
Smětanova 87/6
397 01, Písek
+420 382 215 942 Napísať správu
Bylinka MB
17. listopadu 1197
293 01, Mladá Boleslav
+420 326 210 782 Napísať správu
Přírodní lékárna, Mgr. Jana Kubíčková
Vrchlického 961
500 02, Hradec Králové
+420 724 154 377 Napísať správu
MUDr. Zdeněk Vlasák
Krále Jiřího 593/42
360 01, Karlovy Vary
+420 353 227 383 Napísať správu
BioPult
28. října 438/219
709 00, Ostrava-Mariánské Hory
+420 776 205 457 Napísať správu
Distribútor pre Slovensko
Dobřív 398
338 44, Dobřív
+420 774 696 901 Napísať správu
Zobraziť všetkých partnerov