Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

1

Příběh

Doplněk stravy Bioalis kozí kolostrum je mateřské kozí počáteční mléko (mlezivo), získávané v den porodu a z imunologického hlediska obsahuje nejvyšší koncentraci protilátek, které hrají významnou roli při zneškodnění patogenů, nejčastěji virů a bakterií.

Podávání kolostra se podílí na zvyšování pasivní imunity proti patogenům.

Dobré klinické zkušenosti jsem zaznamenala při podávání kolostra u dětských pacientů s opakovanými respiračními infekcemi horních cest dýchacích při nástupu do kolektivu, který je spojen s vyšší expozicí respiračními viry a bakteriemi.

Pasivní podpora imunity je vhodná také u pacientek, u kterých není žádoucí aktivní stimulace imunitního onemocnění, především u autoimunitních systémových onemocnění. Zaznamenala jsem snížení respiračních infektů a vymizení únavy při podávání kolostra v době epidemiologicky nepříznivé u pacientek s autoimunitním onemocněním štítné žlázy, u pacientek s roztroušenou sklerózou, s revmatoidní artritidou.

Dobrý klinický efekt pozoruji při podávání kozího kolostra u pacientů se snížením slizniční imunity. Pasivní podpora imunity a dodávání imunoglobulinů formou kozího kolostra vedla ke snížení počtu respiračních infektů.

MUDr. Šetinová Ivana

2

Videopříběh

MUDr. Tomáš Lebenhart a kozí kolostrum

3

Příběh

Dobrý den,

"Kozu", jak my doma říkáme, jsem začala dávat synovi na doporučení mé kolegyně, která má tříletou dceru a byla neustále nemocná anebo nastydlá. Vzhledem k tomu, že můj syn /16 let/ prodělal mononukleózu - bez laboratorních změn jaterních testů a opakovaně prodělával záněty nosních dutin, jsem moc dlouho nepřemýšlela a zakoupila u Vás kozí kolostrum. Užíval jej od března do června. Přes léto jsme úplně vynechali a začali opět v září. Na začátku školního roku byl dost nastydlý, navýšila jsem dávku 2x2 cps a viróza byla v krátké době pryč, bez užívání dalších léků apod. K jeho neprospěchu má ještě intoleranci kravské laktózy. Kozí kolostrum snáší bez problémů. Já můžu kozí kolostrum jen doporučit. Děkuji.

S pozdravem,

Sedláková P.

4

Příběh

Dobrý den,

kolostrum užíváme v malých dávkách / jednu tobolku denně / celoročně neb obě děti / věk 10 a 6 let /, které máme s partnerem v péči nebyly kojené a jako prevence mne kozí kolostrum velmi oslovilo. V případě, že se nám vyskytnou drobná nachlazení zvýšíme na 2-3 tobolky denně, takto nám úplně postačí k potlačení projevů již v počátcích.
S těmito zkušenostmi doporučuji Kolostrum i známým :-)
- Kamarádka trpěla nachlazeními každoročně v období chřipek již na podzim po doužívání jednoho balení zjistila, že se jí v zimě žádné nachlazení neobjevilo ba navíc má více energie a opět se pustila do sportování...Kolostrum si objednává vždy na podzim:-)
- další známé jsem doporučila u dcerky na atopický ekzém neb kozí produkty jsou pro alergiky vítané objednává si u Vás již sama a kolostrum užívají pravidelně také v denních dávkách 1-2 tobolky/ denně, ba co víc koza jako jedno z mála zvířat neonemocní rakovinou a její produkty se proto u onkologické léčky doporučují.
- Kamarád si po srdeční operaci Bypassu preventivně objednává kolostrum také pravidelně u Vás již sám, užívá 2 tobolky denně a za 5 let od operace neprodělal žádné nachlazení.

Mnohokrát děkujeme, přejeme mnoho dobrých zkušeností, spokojených klientů a jsme s pozdravem :-)

Renata B.

5

Příběh

Dobrý den,

kozí kolostrum jsem začala objednávat před víc jak třemi lety. Můj starší syn býval od útlého věku často nemocný (rýma, kašel... kašel byl až chronický od podzimu do jara bez zlepšení), tak jsem na radu lékařky postupně zkoušela hlívu ústřičnou, imunoglukan, kravské kolostrum. Protože i při dlouhodobém užívaní nebyla u kluka žádná změna, hledala jsem na internetu něco, co by mohlo imunitu dítěte posílit. Našla jsem kozí kolostrum, tak jsem si říkala, že už jsme zkusili všechno možné, tak proč nezkusit i toto. Po půlročním užívaní se pomalu začal kašel zlepšovat a kluk nebyl už tak často nemocný. Kolostrum jsem začala objednávat pravidelně a objednávám ho pořád. Dávám ho obou mým synům a můžu říct, že jsou nemocní jenom výjimečně. Když i já cítím, že na mě něco leze, taky si nasadím několika denní dávkování a většinou nemoc odezní po pár dnech, nebo se nerozvine vůbec. Kolostrum jsem doporučila i bratrovi pro jeho dceru, která je silná alergička. Po užívaní kolostra se její alergie pomalu zlepšují a pomáhají ji překonat nemoci, které měla skoro pořád.

Děkuji za to, že jste na trhu a doufám, že ještě dlouho budete.

Blanka Č.

6

Příběh

Dobrý den,

celá naše rodina už delší dobu užívá kozí kolostrum. Musím konstatovat, že předtím jsme byli často nemocní - dýchací cesty, záněty, atd. Před nějakou dobou jsme si pořídili kočky a měla jsem pocit, že je nebudeme doma moct mít. Začala jsem kýchat, pálily mě oči, zkrátka všechny nepříjemné projevy alergie. V tomto období jsme začali s kolostrem a postupně vymizely všechny alergické projevy. Takže mazlíčci mohli zůstat a když se u nich projevil nějaký problém, zkusili jsme kolostrum dávat i jim a často nemuseli k veterináři. Je pravda, že užíváme nejen kolostrum, ale i jiné přípravky a snažíme se o celkově zdravější životní styl. Na druhou stranu až teprve po kolostru právě zmíněné neduhy ustoupily opravdu citelně a nebýváme nemocní. A když už přece někdy, léčení je rychlejší a průběh nemoci celkově lehčí. Toto píši kvůli lidem, kteří si myslí, že můžou žít a stravovat se jak chtějí a pak přijde zázrak v podobě kolostra nebo něčeho jiného a oni budou vyléčeni. Tak to prostě nefunguje. Nepopírám, že i u lidí, kteří žijí nezdravě se kolostrum pozitivně neprojeví, (jeho účinky jsou opravdu velmi dobré), ale projevily by se víc, kdyby místo do cigaret člověk investoval do kolostra a dělal to dlouhodobě. :-) Byly přípravky, u kterých jsem si říkala, jestli peníze, které jsme do nich investovali nebyly zbytečné. Ale v případě kozího kolostra to tak skutečně není. Ať už ho užíváte kratší nebo o to víc, delší dobu.

Pavla

7

Příběh

Dobrý den,

kozí kolostrum užíváme celá rodina v případě jakéhokoliv onemocnění a to i ve vyšších
dávkách 3x5 kapslí 2-3 dny a postupně snižujeme. Neužíváme preventivně. Musím říci,
že např. loni jsme se díky kolostru dostali za 3 dny z chřipky a žádné další léky neužíváme.

Lea M.

8

Příběh

Dobrý den,

KOZÍ KOLOSTRUM mi neskutečně pomáhá při zdravotních problémech. Jsem onkologická pacientka a beru Kolostrum i během chemoterapie a cítím se dobře. Od dětství mám problém s kůží a ta se taky zlepšila při užívání produktu. Funguje na 150 %. Budu si objednávat dál a s radostí.....

Ještě jednou děkuji a přeji krásný den.
Daniela K.

9

Příběh

Dobrý den,

v 18 letech mě trápilo akné, prodělala jsem i "sněžení" (pálení obličeje dusíkem - což nezůstalo bez drobných jizviček v obličeji), časem se přidaly i alergie, gynekologické a střevním obtíže. Od léta užívám kolostrum (2 kapse po ránu před jídlem - jinak to nestíhám ;-)) a musím říci, že se mi ulevilo. Při objednání kapslí Bioalis mi byla doporučena novinka - krém Bioalis. A ačkoliv jsem po prvním otevření a "vůni kozy" byla trochu skeptická, tak teď ho používáme celá rodina. Již jsem i přiobjednávala. Mně okolí pochválilo zlepšení pleti, a syn (po přemlouvání si nechal natírat šupinatou a ztvrdlou kůži na loktech) má jemnější kůži na loktech a ani ho nesvědí.

Takže za nás mohu oba produkty doporučit.

Zdravím Iva (43) Plzeň

10

Příběh

Zdravím Vás,

je to už několik let, co moje maminka onemocněla rakovinou žaludku s metastázemi do jater. Její šance na přežití této zákeřné choroby byly velmi mizivé. Během léčby - chemoterapie včetně léčby biologické jsem narazila na jednu výbornou doktorku, která mi jako doplněk stravy doporučila právě kozí kolostrum od této společnosti. Upozornila mě, že to není lék, ale jako doplněk stravy velmi pozitivně vnímaný lidmi s touto nemocí. V době, kdy ho máma začala užívat měla sotva 40 kg. Měla jsem problém do ní dostat jakékoliv jídlo. Verdikt lékařů zněl - musíme skončit s chemoterapií, jinak ji to zlikviduje. Biologická léčba stále pokračovala v té době již s pravidelným užíváním kozího kolostra. Máma začala normálně jist, během 6 až 8 měsíců přibrala krásných 25 kg, a i když svou léčbu vzdala, jelikož závěrečný verdikt lékařů zněl - léčba bude do konce života, hlavní nádor nelze operovat, máma žije, daří se jí skvěle, jí normálně a opravdu jí chutná a věřím, že kromě změny životních postojů, má velkou úlohu právě kozí kolostrum. Jsou to tři roky od ukončení léčby, kdy žije plnohodnotným způsobem života. Děkuju Bohu a díky těm, kteří dokáží z přírody vzít to nejlepší, a za to považuji i kozí kolostrum. Stejně tak jsem kozí kolostrum dala kamarádce s rakovinou prsu, a daří se ji skvěle, léčba ukončena, a dokonce plánuje miminko. Děkuji také paní Monhartové za její skvělý přístup, neboť mi v počátcích poskytla veškeré informace.

J. Paluchová

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh