Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

1

Příběh

Dobrý den,

dva roky pracuji jako učitelka v mateřské škole, a to je místo, kde se učitel setkává s různými bacily, chorobami, infekcemi apod., co velmi oslabuje organizmus a imunitu. Hlavně v prvních letech, než si organizmus zvykne. První měsíce v práci jsem byla pořád nemocná, prošla jsem si zápalem dýchacích cest, chřipkami, ztrátou hlasu a cítila jsem se často slabá a už i bezmocná. Od doby, co jsem začala užívat Kozí Kolostrum Bioalis, přestala jsem být nemocná a mohu s klidem vykonávat svou práci v MŠ. Všude kolem mě se nacházejí nemocné, smrkající, kýchající děti i dospělí, ale moje imunita nabrala síly a je odolná vůči sezónním nemocem. Kolostrum je opravdu poklad.

Agata 26
2

Příběh

Dobrý den,

s produktem jsem spokojený, po měsíci užívání jsem vysadil pětiletou léčbu ulcerozní kolitidy sulfasalazinem a tak dále užívám pouze 2 kapsle jednou denně. Účinek přípravku tedy mohu potvrdit na vlastní osobě a jsem dosud spokojen. Sleduji dobu, za kterou dojde, pokud se tak stane, k relapsu onemocnění. Ale doufám a věřím, že nedojde.

S pozdravem Martin

3

Příběh

Dobrý deň,

mala som dlhodobé problémy s abscesom v slabine. Dvakrát som chirurgicky podstúpila vypúšťanie a pravidelné astenie peroxidovými výplachmi do otvorenej rany, za kterými nasledovala pravidelná výmena drenu. Celé to trvalo približne 3 letné mesiace, nemohla som sa umývať ani poriadne chodiť, ba vyzeralo to, že ani nedokážem plnohodnotne nastúpiť do prvého ročníka na vysokej škole. Prešla som asi šiestimi chirurgmi a až na jedného boli všetci bezcitní, nekompetentní a drzí. Vytrpela som si nesmiernu bolesť a strach a stres. Gynekologička mi vysvetlila, že odstranit absces chirurgicky, teda operáciou je takmer nemožné. Vyzeralo to tak, že mi zostáva zmieriť sa s abscesom a jeho pravidelným bolestivým vypúšťaním. Pri náhodnom stretnutí s VETERINÁROM!!! môjho psa som mu medzirečou spomenula svoj problém.

Odporúčil mi tablety kozie kolostrum, ktoré majú eliminovať zápalové ložiská. Voľba značky bola pre mňa veľmi náročná a musím sa priznať, že značka Bioalis ma oslovila nielen seriózne pôsobiacou webstránkou (i keď to čiastočne vzbudzovalo pochybnosti, či náhodou nejde o marketingový ťah), no napokon (aj v důsledku ďalších recenzií) som si tieto tablety zakúpila už druhykrát a neľutujem. Po nasadení liečby sa absces opätovne zhoršil, no vytvoril sa kúsok inde a nie príliš hlboko pod kožou, takže som si ho chirurgickou ihlou dokázala ošetriť aj sama. Dnes, približne po mesiaci užívania (5 tabliet denne) a pravidelnej aplikácii antibiotickej mastičky na postihnuté miesto ma absces nebolí a takmer vôbec ho necítim. Zvládam dynamický život študenta a v chrípkovom období mi choroba prešla po troch dňoch aj to našťastie len v miernej podobe.

Ďakujem firme Bioalis za kvalitné kozie kolostrum a vrelo ho odporúčam. Netvrdím, že každému stopercentne zaúčinkuje tak jako mne, ale jednoznačne stojí za vyskúšanie. Druhé, najväčšie balenie som si rozdelila som starým otcom, který je onkoloickým pacientom.

S pozdravom

Ivana Ščuroková

4

Příběh

V mojom prípade pomohlo kozie kolostrum v tomto, ze som trpel na alergiu na peľ a trávu a užíval som sprej na astmu. Po mesačnom užívaní kolostra už žiadny sprej nepotrebujem do dnešného dňa, nakolko mi ho aj zrušila alergologicka a cítim sa dobre.

Jaroš Vladimir

5

Příběh

Dobrý den,

před rokem jsem psala náš příběh o našem synkovi, který se léčil (recidivu) s onkologickým onemocněním. V tu dobu jsme měli ještě půl roku léčby před sebou. Strašně ráda si čtu příběhy lidiček, kde se dočítám tak skvělé zprávičky jak kolostrum pomáhá. I já musím napsat skvělou zprávičku, že jsme přes půl roku po léčbě a jsme v pořádku :). Kolostrum nám velice pomohlo a těch zbývajících 6 chemoterapiích jsme zvládli doma s kozím kolostrem. Kozičky bereme stále a budeme brát i nadále. Kubík se cítí skvěle a my s ním. Doporučuji!!!

S pozdravem,

Líba Žlutice

6

Příběh

Dobrý den,

začátkem roku 2016 jsem začala mít veliké zdravotní problémy, zhubla jsem a začala jsem kašlat přes den i v noci. Navíc moje tělo bylo velmi slabé a v noci jsem nemohla spát. A přes den jsem usínala doma i v práci. Nemohla jsem nic jíst, moje tělo odmítalo běžnou stravu. Jinak jsem pořád měla velikou žízeň a vypila jsem denně 3 litry čaje. Nakonec jsem se rozhodla navštívit mého obvodního lékaře tady v Praze. Paní doktorka je cizinka, která žije hodně let tady v Praze a je moc hodná, milá a ochotná. Paní doktorce jsem vysvětlila celou svojí situaci, že mi není už pár týdnů dobře a nemůžu spát a nic jíst. Paní doktorka mi udělala krevní testy a zjistilo se, že mám veliký úbytek bílých a červených krvinek. Jinak mi Paní doktorka oznámila, že antibiotika nesmím, že by mě to zabilo. Takže jsme s Paní doktorkou hledali jiný způsob léčby a to přírodní cestou. Jedna známá kamarádka a velice moc ochotná a hodná kosmetička Vlasta Exnerová, mi poradila kozí kolostrum Bioalis, že to je kvalitní a má to vyzkoušené doma v rodině. Tak jsem si objednala první balení kozího kolostra a brala jsem ho poctivě celý měsíc. Všichni mě v mojí rodině odrazovali, že mi to nepomůže a další podobné nesmysly. Jinak účinky kozího kolostra jsem zaznamenala už po 14 dnech, přestala jsem kašlat, v noci jsem normálně začala spát, zlepšila se mi kůže, víc se usmívám a jsem v klidu a v pohodě. Zlepšila se mi i paměť a mám více energie. Po měsíci užívání kolostra jsem šla na krevní odběry k mojí Paní doktorce. Tělo se dalo do pořádku a funguje normálně. Jinak jsem těžký alergik, jsem alergická na exotické a citrusové plody, pyly, plísně a prach, na všechny ořechy, na všechny druhy bylinek, trávy, mám alergii na všechny mouky - lepek, roztoče, kovy - zlato a stříbro. Jinak mám alergii i na kozí mléko, včera jsem se osypala po krémech z kozího mléka. Zavolala jsem Paní Monhartové a ta mi doporučila, ať si vysypu dvě kapsle s kozím kolostrem a potřu si obličej, kde se mi udělaly fleky po alergii. Udělala jsem to, trochu to sice štípalo, trochu jsem zrudla, ale fleky byli ráno světlejší a lepší. Ten rok co kozí kolostrum beru, tak na něho nedám dopustit. Hodně mi pomáhá a nemusím být celý rok na prášcích na alergii - cítím se skvěle. Jinak mám ještě hodně citlivou kůži, sklony k žilkám ale od té doby co beru kolostrum, tak se mi žilky v obličeji docela dost spravily i když občas nějaká ta žilka vykoukne. Hlavně můžu jít na jaře a v létě do parku a můžu volně dýchat mezi stromy a díky Bioalis nemám alergické záchvaty. Protože uvažování některých doktorů tady v Praze mě dost zaráží. Když mi Paní doktorka na alergologii tvrdila, že nemám chodit ven do parku. Jenže lékaři by si měli uvědomit, že musíme chodit ven a do práce a nemůžou z nás být „skleníkoví lidé“.

S přáním hezkého dne,
Jiřina Gavlasová

7

Příběh

Dobrý den,

rádi bychom se podělili o naši zkušenost s kozím colostrem Bioalis. V zimě jsem onemocněla zánětem horních cest dýchacích, 14 dní se stav nelepšil a tak jsem požádala p. Monhartovou o radu a na doporučení jsem začala užívat kozí colostrum. Druhý den ustoupily teploty a po třech dnech jsem cítila příval energie, nemoc byla na ústupu. Nyní užíváme colostrum preventivně a to se nám vyplatilo, syn (11 let) hraje hokej a fyzicky je hodně vytížený, od doby užívání Bioalis neměl ani rýmu a stačí mu kratší čas k regeneraci po tréninku nebo zápase.

Všem colostrum doporučuji.
Vonáskovi, Plzeň

8

Příběh

Doplněk stravy Bioalis kozí colostrum je mateřské kozí počáteční mléko (mlezivo), získávané v den porodu a z imunologického hlediska obsahuje nejvyšší koncentraci protilátek, které hrají významnou roli při zneškodnění patogenů, nejčastěji virů a bakterií.

Podávání colostra se podílí na zvyšování pasivní imunity proti patogenům.

Dobré klinické zkušenosti jsem zaznamenala při podávání colostra u dětských pacientů s opakovanými respiračními infekcemi horních cest dýchacích při nástupu do kolektivu, který je spojen s vyšší expozicí respiračními viry a bakteriemi.

Pasivní podpora imunity je vhodná také u pacientek, u kterých není žádoucí aktivní stimulace imunitního onemocnění, především u autoimunitních systémových onemocnění. Zaznamenala jsem snížení respiračních infektů a vymizení únavy při podávání colostra v době epidemiologicky nepříznivé u pacientek s autoimunitním onemocněním štítné žlázy, u pacientek s roztroušenou sklerózou, s revmatoidní artritidou.

Dobrý klinický efekt pozoruji při podávání kozího colostra u pacientů se snížením slizniční imunity. Pasivní podpora imunity a dodávání imunoglobulinů formou kozího colostra vedla ke snížení počtu respiračních infektů.

MUDr. Šetinová Ivana

9

Příběh

Dobrý den,

ráda bych se podělila o zkušenosti s užíváním přípravku Kozí kolostrum od firmy Bioalis. Přípravek jsem nasazovala u pacientů se zvýšenou frekvencí respiračních infekcí, gynekologických infekcí, u pacientů se zažívacími problémy, u seniorů.

Výhodou přípravku je, že se jedná o přírodní preparát, který se nemusí v organismu dále metabolizovat a není problém kombinace s jinými léky. Proto jsem se také nesetkala s nějakými vedlejšími účinky léčby a v doporučeném dávkování je snášenlivost přípravku velmi dobrá.

S terapií byli pacienti velmi spokojeni i při samostatném užívání i v kombinaci s jinými imunomodulačními preparáty. U většiny pacientů došlo k zlepšení stavu, poklesu frekvence infekcí, pacienti dále pozorovali větší vitalitu - necítili se tolik unavení, lepší trávení a pravidelnost vyprazdňování.
Většina pacientů v terapii pokračuje.

Přeji hezký den,

MUDr. Marcela Vorlíčková

10

Příběh

Dobrý den,

s produktem Bioalis kozí kolostrum mám velice dobré zkušenosti. Několik let trpím kožními problémy na které běžná léčba nezabírá. Už po týdnu užívání kozího kolostra mé problémy ustoupily a mohla jsem dokonce vysadit i léky které mě způsobovaly únavu a ospalost. Jsem moc ráda, že jsem se o tomto přírodním produktu dozvěděla.

S pozdravem,
Olga

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh