Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

1

Příběh lékaře

Dobrý den,

o kozím kolostru jsem se dozvěděla asi před 2 roky na jednom semináři od pana doktora Lebenharta, kterého si velmi vážím. Jelikož pracuju jako dětská lékařka, jsem denně v kontaktu s nemocnými a má imunita vůči respiračním nákazám nebyla nejlepší. Zkusila jsem kapsle kolostra nejdříve na sobě a jsem moc spokojená. Brala jsem ho pravidelně v sezonně říjen až duben a přesto, že jsem měla denně plnou čekárnu nemocných, jsem nic nechytla a cítila jsem se fyzicky silnější a výkonnější. Kolostrum objednávám do ordinace pro pacienty a z reakcí maminek také slyším samou chválu, někdy je poměrně dlouho nevidím a až při preventivní prohlídce se dozvím, že co berou kolostrum, problémy jsou minimální. Sirup je navíc obohacen o vit. D, C a betaglukan, takže v poměrně malém množství do dětí maminky dostanou vše potřebné. Má zdravotní sestřička ho bere také a mé děti si již sami hledají "kozinu", když na ně něco leze. S velkým úspěchem se rozšířila i do našich širších rodin. V ordinaci jsem vyzkoušela i krém a měla hodně úspěchů při zklidnění atopických ekzémů, akné a molusek. V současné době, jsme na kapslích trvale a pevně věříme, že je to to nejlepší, co si jako obranu kromě dobré nálady a optimismu můžeme dát.

MUDr. Lenka Vitnerová

2

Videopříběh

MUDr. Tomáš Lebenhart a kozí kolostrum

3

Příběh

Dobrý den,

můj 84letý manžel býval unavený, po ránu kašlal a zadýchával se při chůzi. Po dvou měsících užívání kozího kolostra se cítí mnohem lépe, už nekašle, nezadýchává se. Zlepšil se fyzicky i psychicky. V současné době vzhledem k možnosti nákazy v užívání kolostra pokračujeme.

Moc děkuji Bioalisu za přírodní léčbu.
Vlasta V.

4

Příběh

Doplněk stravy Bioalis kozí kolostrum je mateřské kozí počáteční mléko (mlezivo), získávané v den porodu a z imunologického hlediska obsahuje nejvyšší koncentraci protilátek.

Dobré klinické zkušenosti jsem zaznamenala při podávání kolostra u dětských pacientů při nástupu do kolektivu (školky, školy), který je spojen s vyšší mírou expozice vnějším vlivům.

Zaznamenala jsem také vymizení únavy při podávání kolostra v době epidemiologicky nepříznivé u pacientek s autoimunitním onemocněním.

MUDr. Šetinová Ivana

5

Příběh

Dobrý den,

"Kozu", jak my doma říkáme, jsem začala dávat synovi na doporučení mé kolegyně, která má tříletou dceru a byla neustále nemocná anebo nastydlá. Vzhledem k tomu, že můj syn /16 let/ prodělal mononukleózu - bez laboratorních změn jaterních testů, jsem moc dlouho nepřemýšlela a zakoupila u Vás kozí kolostrum. Užíval jej od března do června. Přes léto jsme úplně vynechali a začali opět v září. Na začátku školního roku byl dost oslabený, navýšila jsem dávku 2x2 cps a v krátké době se vše srovnalo. K jeho neprospěchu má ještě intoleranci kravské laktózy. Kozí kolostrum snáší bez problémů. Já můžu kozí kolostrum jen doporučit. Děkuji.

S pozdravem,

Sedláková P.

6

Příběh

Dobrý den,

kolostrum užíváme v malých dávkách / jednu tobolku denně / celoročně neb obě děti / věk 10 a 6 let /, které máme s partnerem v péči nebyly kojené a jako prevence mne kozí kolostrum velmi oslovilo. V případě, že se nám vyskytnou drobná oslabení zvýšíme na 2-3 tobolky denně, takto nám úplně postačí k potlačení projevů již v počátcích.
S těmito zkušenostmi doporučuji Kolostrum i známým :-)
- Kamarádka trpěla nachlazeními každoročně a již na podzim po doužívání jednoho balení zjistila, že se jí v zimě žádné nachlazení neobjevilo, ba navíc má více energie a opět se pustila do sportování...Kolostrum si objednává vždy na podzim:-)
- Další známé jsem doporučila u dcerky, neb kozí produkty jsou pro alergiky vítané. Objednává si u Vás již sama a kolostrum užívají pravidelně také v denních dávkách 1-2 tobolky/ denně.
- Kamarád si po srdeční operaci Bypassu objednává kolostrum také a pravidelně u Vás již sám nakupuje. Užívá 2 tobolky denně.

Mnohokrát děkujeme, přejeme mnoho dobrých zkušeností, spokojených klientů a jsme s pozdravem :-)

Renata B.

7

Příběh

Dobrý den,

kozí kolostrum jsem začala objednávat před víc jak třemi lety. Můj starší syn býval od útlého věku často nemocný (od podzimu do jara bez zlepšení), tak jsem na radu lékařky postupně zkoušela hlívu ústřičnou, betaglukan, kravské kolostrum. Protože i při dlouhodobém užívaní nebyla u kluka žádná změna, hledala jsem na internetu něco, co by mohlo imunitu dítěte posílit. Našla jsem kozí kolostrum, tak jsem si říkala, že už jsme zkusili všechno možné, tak proč nezkusit i toto. Po půlročním užívaní se pomalu začal syn zlepšovat a nebyl už tak často nemocný. Kolostrum jsem začala objednávat pravidelně a objednávám ho pořád. Dávám ho obou mým synům a můžu říct, že jsou nemocní jenom výjimečně. Když i já cítím, že na mě něco leze, taky si nasadím několika denní dávkování a většinou nemoc odezní po pár dnech, nebo se nerozvine vůbec. Kolostrum jsem doporučila i bratrovi pro jeho dceru, která je silná alergička. Po užívaní kolostra se její imunita pomalu zlepšují a pomáhají ji překonat nemoci, které měla skoro pořád.

Děkuji za to, že jste na trhu a doufám, že ještě dlouho budete.

Blanka Č.

8

Příběh

Dobrý den,

celá naše rodina už delší dobu užívá kozí kolostrum. Musím konstatovat, že předtím jsme byli často nemocní. Je také pravda, že užíváme nejen kolostrum, ale i jiné přípravky a snažíme se o celkově zdravější životní styl. Na druhou stranu až teprve po kolostru právě zmíněné neduhy ustoupily opravdu citelně a nebýváme nemocní. A když už přece někdy, průběh je rychlejší a celkově lehčí. Toto píši kvůli lidem, kteří si myslí, že můžou žít a stravovat se jak chtějí a pak přijde zázrak v podobě kolostra nebo něčeho jiného a oni budou vyléčeni. Tak to prostě nefunguje. Nepopírám, že i u lidí, kteří žijí nezdravě se kolostrum pozitivně neprojeví, (jeho účinky jsou opravdu velmi dobré), ale projevily by se víc, kdyby místo do cigaret člověk investoval do kolostra a dělal to dlouhodobě. :-) Byly přípravky, u kterých jsem si říkala, jestli peníze, které jsme do nich investovali nebyly zbytečné. Ale v případě kozího kolostra to tak skutečně není. Ať už ho užíváte kratší nebo o to víc, delší dobu.

Pavla

9

Příběh

Dobrý den,

kozí kolostrum užíváme celá rodina a to i ve vyšších
dávkách 3x5 kapslí 2-3 dny a postupně snižujeme. Neužíváme preventivně a neužíváme ani žádné léky.

Lea M.

10

Příběh

Dobrý den,

KOZÍ KOLOSTRUM mi neskutečně pomáhá při zdravotních problémech. Jsem onkologická pacientka a beru Kolostrum i během chemoterapie a cítím se dobře. Od dětství mám problém s kůží a ta se taky zlepšila při užívání produktu. Funguje na 150 %. Budu si objednávat dál a s radostí.....

Ještě jednou děkuji a přeji krásný den.
Daniela K.

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh