Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

21

Příběh

Dobrý den,

co se týká kolostra Bioalis, osvědčilo se mi hlavně u pacientů s recidivujícími respiračními infekty, zpravidla předškolního věku. Mohu říci, že děti užívající kolostrum v období větší zátěže, např. po nástupu do mateřské školky, infekty zpravidla zvládají vlastními silami, bez nutnosti nasazení ATB léčby. Jde o produkt zcela bezpečný, což je dáno jeho podstatou, jelikož se jedná o kozí mlezivo.
Proto kolostrum považuji za zcela přirozený prostředek k posílení imunity a pacientům ho doporučuji.

S pozdravem MUDr. Michaela Lepší

22

Příběh

Dobrý deň,

mne kozie kolostrum odporučil jeden známy (ani som nevedela že také niečo sa vyrába :) Bola som po operácií bartholiniho žlazy, ktorá mi stále hnisala, a po rozboroch tekutiny, (kt. žľaza vylučuje) v nej bolo nájdených až 6 druhov baktérií, ktoré mi liečili lekári silnými atb (vraj slabá imunita). Po opätovnom (6-tom) zapálení som začala užívať kolostrum bioalis, keďže som sa dočítala, že podporuje imunitu a "ničí" baktérie a vírusy v tele... po 4 dňoch užívania sa z tmavo zelenej až žltej tekutiny stala taká aká má byť, číra. Šla som s tým na kontrolu ku lekárke, a tá len potvrdila, že je to úplne v poriadku. Bože tá radosť. Ja som malé žieňa, tak užívam len jednu tabletu, sem-tam dve denne, ale som rada, strašne rada, že som si ušetrila trápenie s ATB a chodenie po lekároch a rôznych rozboroch (a to nehovoriac o troch operáciách v úplnej narkóze :( Na rôznych fórach som sa dočítala, že strašne veľa žien s operovanou bartolinkou má problémy s opätovným zapálením sa tejto žlazy a podstupujú ďalšie a ďalšie čistenia, berú silné ATB, tak ak to niekto taký číta,( ja ako pacient, kt. s týmto mal problémy až 3 roky) môžem len odporučiť.

S pozdravom Michaela

23

Příběh

Dobrý den,

jsem onkologický pacient, mám za sebou chemotherapii a nyní jsem na tzv. bioléčbě, byla jsem neustále unavená, bála jsem se jít mezi větší kolektiv lidí, abych neonemocněla, rýma, kašel, chřipka je pro mě dost nebezpečná, jsme na tom všichni pacienti s onkologickým onemocněním stejně, oslabená imunita a s tím následně ta velká únava. Užívám kozí kolostrum přibližně 10 dní a cítím se daleko, daleko lépe. Mohu jen doporučit a kozí kolostrum je lepší než kravské, kravské mléko a mléčné výrobky mi nedělají dobře, po kozích výrobcích nemám žádné potíže.

Děkuji za kvalitní a účinný doplněk stravy.

Jana 

24

Příběh

Dobrý den,

jmenuji se Matyáš, brzy mi bude čtrnáct let a mým největším koníčkem je cyklistika, ve které reprezentuji Českou republiku na mezinárodní úrovni. Ke kozímu kolostru jsem se dostal díky známému, se kterým jsme se často bavili o svých zdravotních problémech zahrnující neustálé virózy či nachlazení, které byly i příčinou tréninkových pauz. Jeho lékem bylo právě kozí kolostrum a já osobně si dnes bez něj nedokážu představit vrcholově sportovat. Věřím, že díky němu můžu naplno trénovat naplno po celý rok, hlavně pak v chladnějších měsících a náročnějších tréninkových fázích. Veškeré náznaky nachlazení jsou minimální a celková imunita mého těla je mnohem silnější.

Kozí kolostrum mi pomohlo dosáhnout mnoha skvělých výsledků, protože sport je nejen o dřině, ale také o zdraví, a proto bych chtěl velice poděkovat firmě Bioalis za jejich sponzorství. S čistým svědomím ho mohu doporučit všem chronicky nemocným lidem a lidem, kteří potřebují být celý rok ve skvělé zdravotní kondici.

Děkuji Matyáš Fiala

25

Příběh

Dobrý den,

náš 16-ti letý syn se léčil s osteosarkomem. Asi v polovině chemoterapeutické léčby nám bylo ostatními maminkami malých pacientů doporučeno kozí kolostrum Bioalis. Již od počátku užívání bylo patrné zlepšení vnímání negativních vedlejších účinků chemoterapie. A i výsledky krevních testů se rychleji vracely do požadovaných hodnot. Celkově se syn cítil lépe a nesetkali jsme se po celou dobu užívání kolostra s žádným infektem. I nadále, po ukončení léčby, pokračujeme v užívání kolostra.

Daniela

26

Příběh

Dobrý den,

zatím, co jsem mohla vypozorovat u pacientů, kterým jsem kozí kolostrum nasadila:
u seniorů: snížení frekvence respiračních infektů, dobrý vliv na zažívání /dříve zácpy, nyní úprava vyprazdňování/, 1 pacient po operaci karcinomu střeva
u pacientů 30-40 let: opět zlepšení zažívání, zmírnění projevů únavy, u pacientů s problematickou pletí zlepšení kožních projevů
u dětí: snížení frekvence respiračních infektů.
Zatím jsem neměla negativní ohlas, ve smyslu nesnášenlivosti produktu či jiných nežádoucích účinků.

Moc děkuji za možnost si preparát vyzkoušet,
MUDr. Marcela Vorlíčková

27

Příběh

Dobrý den,

tento produkt je pro mé klienty velmi zajímavý hlavně z toho důvodu, že ho může užívat celá rodina. Tím, že působí na mnoho oblastí zdravotních potíží, se stává hlavním potravinovým doplňkem pro mnoho lidí.
Pro mě osobně je důležité, že ho mohu nabídnout lidem se sníženou imunitou i když se jedná o autoimunitní problém. Na trhu je totiž mnoho přípravků, které posilují imunitu, ale nemohou se doporučit při autoimunitním problémům, protože by potíže zhoršily, např. beta glukany, echinacea apod. Ze svých zkušeností mohu říci, že kolostrum pomáhá zejména u malých dětí při nástupu do školky či do školy. Jeho účinek je vynikající na rýmy, kašle, škrábání v krku, bolesti v uších. Také si ho cením jako ochranný prostředek pro děti před a po očkování. Mám mnoho dětí, které očkování evidentně poškodilo, je opravdu velmi nutné dětský organismus přirozeně posilovat právě v období očkování.
Další okruh mých klientů, kterým doporučuji kolostrum, jsou těhotné a kojící ženy. Mnoho žen je oslabených, jejich imunitní systém není dost silný na zátěž během těhotenství a po narození dítěte. Bolesti kloubů, páteře, zubů, padání vlasů, třepení nehtů aj. jsou průvodní příznaky oslabené životní energie těchto žen. Již po pár týdnech pravidelného užívání kozího kolostra se tyto ženy dostávají z pocitu únavy a vyčerpání a mluví o znovuzískání ztracené energie.
Další skupinu lidí spokojených s užíváním kolostra jsou lidé s alergiemi a ekzémy. Zde nejsou výsledky mnohdy jednoznačné, protože je důležité vyhnout se alergenům, škodlivým potravinám apod. přesto je vždy vidět při nasazení kolostra velké zlepšení.
Kozí kolostrum lidské zdraví celkově posiluje a je ideálním potravinovým doplňkem současného člověka.
Zjistila jsem, že i když se mnohdy píše o tom, že kravské kolostrum nevadí lidem, kteří mají alergii na kravské mléko, není to pravda. U dcery mé klientky se ukázalo, že jí kravské kolostrum způsobuje kašel a rýmu a když jsme nasadili kozí, její potíže ustoupily. Holčička má zvýšenou citlivost na kravské mléko.
Pokud mohu mluvit za sebe, vynikající výsledky při používání kozího kolostra mě přesvědčily o jeho kvalitě a účinnosti a jistě ho budu svým klientům i nadále doporučovat.

Marie Hrubá, léčitelka

28

Příběh

Dobrý den,

jsem matkou devítiletého syna Samuela, který navštěvuje vzhledem k rozsahu svého tělesného a mentálního postižení specializovaný denní stacionář CENTRUM HÁJEK, který se zaměřuje právě na děti s tím nejtěžším typem handicapu.
Vzhledem k tomu, že je denně v dětském kolektivu, učinili jsme kroky k posílení jeho imunity – dostává Bioalis kozí kolostrum a to také z důvodu absolvování denní rehabilitace, která pro něj znamená zvýšenou fyzickou námahu.
Syn má polykací problémy, proto mu jeho denní dávku z jednotlivých kapslí „vysypu“ a přimíchám do jeho oblíbeného jídla.
I v době zvýšeného výskytu virových infekcí Samuelka netrápí žádné dlouhodobé onemocnění – maximálně rýma. I proto si může denně užívat s kamarády ze stacionáře různé hry, tvoření a cvičení.
Jsme přesvědčeni, že je to díky dlouhodobému užívání Bioalis kozí kolostrum. Všem ho vřele doporučujeme.

Lenka Šiková

29

Příběh

Dobry den p. Monhartová,

posielam pribeh od kamaratky Anny, ktora ma s kolostrom zoznamila, pekny vecer Peter Duracka. U deti - choroba vďaka kolostru prebieha miernejšie, nižšia a kratšie trvajúca teplota ( moje subjektívne, bo neviem aký priebeh by mala choroba, keby sme kolostrum nedávali...).. ale zatiaľ sme sa vyhli antibiotikam... U mna- pri vytváraní herpesu na pere, pri užívaní kolostra sa stiahol a prestal sa tvoriť - detto skúsenosť aj u iných... Malý 10r. sused silný alergik- denne užíva kolostrum a odvtedy nepotrebuje užívať lieky na alergiu...rodičia spokojni- avšak pre denné použitie je to dosť nákladné pri ich ucitelskom plate...

Duracka

30

Příběh

Hezký den,

V období puberty se mi velmi zhoršila imunita. Začal jsem být silně alergický, dostal jsem astma a zhoršili se mi projevy atopického ekzému, který jsem měl již od narození. Od dětství jsem aktivním sportovcem a všechny tyto potíže mě velmi omezovali jak ve sportovním výkonu, tak v běžném životě. Pravidelně několikrát do roka jsem byl nemocný. Vše se obrátilo až po užívání kozího kolostra. S počátku jsem kolostru moc nevěřil, ale poté co se moje zdravotní problémy začali razantně zlepšovat, tak na něj nedám dopustit. Astma mi zmizelo úplně a alergie se výrazně zmírnili a já se tak naplno bez omezení mohu věnovat sportovním aktivitám.

Jirka 28 let

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh