Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

51

Příběh

Dobrý den,

rád bych se s vámi podělil o můj zážitek s kozím kolostrem. Od té doby co beru kozí kolostrum se můj stav hodně zlepšil. Kozí kolostrum sice beru ve vysokých dávkách - 6 kapslí ráno a 6 večer, ale imunitu má člověk jen jednu a tak když to pomáhá, nebojím se do toho investovat. Celkově se cítím dobře a připadám si, že nejsem tak unavený jako dřív. Jsem rád, že mi ho kamarádka doporučila.

Všem ho vřele doporučuji!!! Petr

52

Příběh

Dobrý den,

chtěl bych se s vámi podělit o moje zkušenosti s kozím kolostrem. Beru ho už půl roku, doporučila mi ho jedna moje známá. Měl jsem velké problémy s autoimunitou. Od té doby co ho beru, mé problémy ustoupily a na kapačkách jsem celého půl roku nebyl ani jednou. Dřív klidně po měsíci a půl jsem pravidelně ležel v nemocnici. Jsem rád, že jsem se o kozím kolostru dozvěděl. Nikdy bych nevěřil, že mi to s imunitu pomůže. Ale výsledky se opravdu dostavily.

Děkuji moc. Michal

53

Příběh

Dobrý den,

protože jsem dostala o manžela strach, rozhodla jsem se vyzkoušet Kozí kolostrum. Po jeho dvou měsíčním užívání se začalo manželovi dařit lépe, přestal být unavený. Začal mít zase chuť do života. Jsem ráda, že jsem se rozhodla koupit mu kozí kolostrum a zažila jsem s ním krásné léto....

Jana

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh