Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

51

Příběh

Dobrý den,

náš syn ve 3 měsících skončil v nemocnici, nejdříve na jip a po dechovém selhání a následném i srdečním selhání na odd. aro, kde byl celý měsíc na ventilátoru v umělém spánku. Po dlouhých dnech boje o život náš synek Kubík začal reagovat na léčbu a lepšit se. Měl však imunitu úplně nulovou a spousty atopického ekzému. Začal další boj a to domácí léčeni,spousty léku od doktorů,inhalace atd,proto jsem mu chtěla pomoci i přirozenější formou,když klasická léčba nebrala konce. Náš homeopat doporučil kozí kolostrum, tak jsem ho hned u vás objednala nu a už ho malý užívá pul roku a nemocný je jen jako běžné dítě. Snad mu tento stav s kolostrem vydrží i nadále.

Jourová

52

Příběh

Dobrý den,

mám šestiletého syna. Ve věku tří let kompletně ztratil imunitu, prodělal operaci mozku a další a další zdravotní pohromy. Kvůli své imunitě dostával od těch tří let imunoglobulíny kapačkami. Nejdříve je dostával do žil, ale to velmi těžce snášel. Musel ležet 5-6 hodin v klidu a dělalo se mu i zle a nemohl dýchat. Došlo na jinou a šetrnější metodu, kde jsem se musela naučit píchat kapačky do bříška. Což nám nebylo ani jednomu příjemné a i s kapačkami byl stále nemocný. Vlastně jsme měli jen asi dva měsíce v roce od marodění tak nějak klid. Jinak to šlo z nemoci do nemoci a mezitím byl v pořádku jen dva dny. Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a tabletky jsme vyzkoušeli. Nečekala jsem tak rychlou změnu k lepšímu. Malý díky posílené imunitě nemarodí, chodí ven každý den, dokonce si doma dopřál i zmrzlinu, což by dříve vážně těžce odmarodil. Tato změna nastala po týdnu. Chemické imunoglobuliny mu moc nevyhovovaly.
Od samého začátku jsem tušila, že není lepší doplněk stravy. O kozím mléku jsem toho věděla spoustu. Jen jsem neměla tušení, že se dá sehnat i kozí kolostrum. Děkuji moc, moc, moc paní Alici a rozhodně kolostrum doporučuji lidem nejen s problémy s imunitou, ale i lidem bez imunity.

Děkuji Žaneta

53

Příběh

Dobrý den, paní Monhartová,

má dcera , dnes již 21letá, trpěla 10 let úporným akné, léčila duši sladkostmi a schovávala se za pečlivě vytvořenou make-upovou masku. Velmi se trápila, přestala si věřit, a v nejcitlivějším období, místo aby se radovala z prvního rande, seděla doma a trápila se. Pak onemocněla a brala stále antibiotika....hrůza.
Hledala jsem pro ni pomoc, a s ohledem na mé zkušenosti, jsem hledala přírodní cestu, neboť tělo má dar regenerace. Započaly jsme s dcerou cca před 3 měsíci "válečné tažení", přírodní cestou: na kůži bylinky, a k vnitřní očistě jsme upravily jídelníček- mléko, mouka, sladkosti a červené maso dostalo STOPSTAV, zelenou naopak dostaly zásadité potraviny a KOZÍ KOLOSTRUM od Vás, které jsem si pracně našla na internetu. Po 3 měsících tohoto našeho přírodního "ataku", dcera zhubla, zkrásněla, vlasy se lesknou, pleť se zlepšila o 70% a je nejvíc důležité, cítí se výborně, není unavená. Naopak má plno energie a krásně se směje, je šťastná.
Věřím, že každodenní dávka kozího colostra, spolu s úpravou stravy a rakytníkem v doporučených denních dávkách umožnilo jejímu tělu dělat výborně svou práci a započít regeneraci.
Děkuji a dávám Vám svolení k otištění našeho příběhu.

S pozdravem Rudićová

54

Příběh

Dobrý den,

dlouhá léta trpím vleklými problémy s imunitou. Díky její velmi slabé reakci na vlivy zvenčí jsem velmi často nemocná s čím dál horším a delším průběhem. Poslední rok, jen s menšími přestávkami, se opakovaně a téměř nepřetržitě potýkám s různými zdravotními problémy a imunitní odezva mého organismu je prý téměř nulová. Už jsem nevěděla kudy kam, stále samá antibiotika, která už ale vůbec nezabírají a navíc mají spoustu nežádoucích účinků. Začala jsem se tedy více zajímat o přírodní léčivé zdroje a díky zkušenostem ostatních jsem se rozhodla, že zkusím zázrak přírody - KOZÍ KOLOSTRUM. Mám zatím jen krátkou zkušenost, asi čtyři měsíce, ale musím říct, že jsem od té doby, co ho pravidelně užívám, nebyla nemocná. Na radu paní Monhartové jsem začala vysokou dávkou 6 ráno na lačno a pak ještě 3 večer před spánkem. Věřím, že má na lidský organismus opravdu blahodárný vliv a tak se jím teď zásobím před podzimními a zimními nástrahami na lidský organismus. Zdraví především, vám všem!

Kamila

55

Příběh

Dobrý den,

před 5 lety jsem vážmě onemocněla. Doktoři po 50 chemoterapiích moji léčbu vzdali a tak jsem začala hledat jinde. Změnila jsem životní styl, stravu, více pohybu atd.
S kozím kolostrem se mi zlepšila imunita, s kterou jsem dříve měla časté problémy. Mohu ho všem vřele doporučit a mé poděkování patří i paní Alici, která má velmi lidský přístup a snaží se človíčkovi pomoct nejen kolostrem, ale i povzbuzujícím slovem.

Díky moc. Martina P.

56

Příběh

Dobrý den,

mám syna kardiaka, který byl nemocný několikrát do roka. Až mi má kamarádka doporučila kozí kolostrum, tak jsem mu ho koupila, napřed s nedůvěrou, dnes už je trvale součástí naší "lékárničky". Synovi se imunita natolik zlepšila, že poslední antibiotika měl před rokem a půl. Ani dětská doktorka nechápala jak je to možné. Všem, kdo mají problém s imunitou, ho upřímně doporučuji.

Dana R.

57

Příběh

Dobrý den,

rád bych se s vámi podělil o můj zážitek s kozím kolostrem. Od té doby co beru kozí kolostrum se můj stav hodně zlepšil. Kozí kolostrum sice beru ve vysokých dávkách - 6 kapslí ráno a 6 večer, ale imunitu má člověk jen jednu a tak když to pomáhá, nebojím se do toho investovat. Celkově se cítím dobře a připadám si, že nejsem tak unavený jako dřív. Jsem rád, že mi ho kamarádka doporučila.

Všem ho vřele doporučuji!!! Petr

58

Příběh

Dobrý den,

chtěl bych se s vámi podělit o moje zkušenosti s kozím kolostrem. Beru ho už půl roku, doporučila mi ho jedna moje známá. Měl jsem velké problémy s autoimunitou. Od té doby co ho beru, mé problémy ustoupily a na kapačkách jsem celého půl roku nebyl ani jednou. Dřív klidně po měsíci a půl jsem pravidelně ležel v nemocnici. Jsem rád, že jsem se o kozím kolostru dozvěděl. Nikdy bych nevěřil, že mi to s imunitu pomůže. Ale výsledky se opravdu dostavily.

Děkuji moc. Michal

59

Příběh

Dobrý den,

protože jsem dostala o manžela strach, rozhodla jsem se vyzkoušet Kozí kolostrum. Po jeho dvou měsíčním užívání se začalo manželovi dařit lépe, přestal být unavený. Začal mít zase chuť do života. Jsem ráda, že jsem se rozhodla koupit mu kozí kolostrum a zažila jsem s ním krásné léto....

Jana

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh