Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

41

Příběh

Dobrý den,

rádi bychom chtěli sdělit naši zkušenost s kozím kolostrem. Jsme rodiče devítiletého autistického syna. Kozí kolostrum jsme začali podávat na základě doporučení homeopatky, která ho léčila. Po několika týdnech užívání došlo k upravení zažívání, ale co jsme zaznamenali nejpodstatnějšího je to, že syn se stal klidnějším, radostnějším a postupně ubývaly výkyvy nálad. Dnes můžeme říct, že se jeho imunita výrazně posílila, zejména pokud přijde do kontaktu s nemocným, doma nebo ve škole, tak to ustojí a neonemocní. Obrovským přínosem, čehož si vážíme nejvíce jako rodiče autisty je to, že dnes je stále v dobré náladě. Vzhledem k tomu, že jsme zažili období před a po podání kozího kolostra, tak jednoznačně můžeme tento produkt doporučit všem dětem trpícím autismem. Velice bychom chtěli poděkovat paní Monhartové, která je velice empatická a ochotná nám vyjít vstříc, kdykoliv potřebujeme urgentně poslat kolostrum nebo jen poradit. Děkujeme.

Sloukovi, Zábřeh

42

Příběh

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o svoji zkušenost s užíváním kozího kolostra. Od mládí trpím několika chronickými nemocemi, k tomu se postupem času přidaly i poruchy imunity. V současnosti jsem v invalidním důchodu. Před dvěma lety jsem byla hodně oslabená. Skončila jsem na JIP. I když v posledních letech upřednostňuji přírodní léčbu, tak tentokrát mi velmi silná antibiotika zachránila život. Po návratu domů jsem byla velmi slabá, na jednu stranu mi v nemocnici pomohli, ale moje tělo opět dostalo antibiotickou léčbou "zabrat". Dostala jsem od syna kozí kolostrum a postupně se mi s jeho užíváním zlepšila celková obranyschopnost.
Myslím si, že je to jeden z nejsilnějších a zároveň k tělu nejšetrnějších prostředků k posílení imunity a celkově posiluje organismus. Zlepšil se i můj únavový stav a zlepšila se chuť k jídlu.

Ing. Pavla Holubová

43

Příběh

Dobrý den.

Jako malá holka jsem byla často u babičky, která chovala kozu a kozí mléko přidávala do každého jídla. Já ho odmítala, vždycky jsem poznala, že je to kozí mléko a ne kravské. Uteklo pár let, narodily se nám děti a začaly nás trápit oslabení imunity. U dcery byly nemoci velmi časté s vysokými teplotami. A když jsem onemocněla i já a musela jsem na operaci prsu, tak jsem hledala cokoli, abych byla zase zdravá. Manžel jezdil na kozí farmu pro čerstvé kozí mléko a já jediná jsem ho nepila. A jednoho dne mi dovezl kozí kolostrum v kapslích a já ho začala používat, v krátké době jsem se začala cítit lépe a tak jsem začala dávat kolostrum i dětem a od té doby je u nás doma veseleji, jsme zdravější díky lepší imunitě a více v pohodě. Užíváme si každý den.
Moc děkuji všem, kteří mi předali informace o kozím kolostru. I já dále předávám svým zákaznicím své zkušenosti s tímto výrobkem.

Přeji všem hodně zdravíčka naše zdravější Exnerovic bandička.

44

Příběh

Dobrý den,

rád bych se podělil o svůj příběh s kolostrem, pro mě ohromným darem přírody. V roce 2010 jsem onkologicky onemocněl. Díky okamžité a účinné léčbě v Masarykově onkologickém ústavu mě onkomarkry snížily ze 119 na 0,4. Což je úspěch jako hrom.
Po 3,5 roku mě markry začaly opět stoupat, přesto, že jsem se pravidelně a poctivě léčil. Můj onkolog (mimo jiné uznávaná kapacita v oboru a velmi dobrý člověk) na mé otázky ohledně alternativní léčby odpovídal: „ Kozí sýr a hudba “. Začal jsem jezdit na Slovensko na kozí farmu, kde se kozy pasou na loukách a na kraji lesa. Na jaře mě paní farmářka dala 1,5 l kozího kolostra a moje markry klesly. To bylo radosti. Ale po čase začaly znovu stoupat. Čerstvé kolostrum je jen několik dní, kdy se rodí kůzlata. Do konce léta moje onkomarkry stouply na 10 a začalo se uvažovat o chemoterapii. Objevil jsem na netu kozí kolostrum v tobolkách za přijatelnou cenu. Po telefonátu s velice milou paní Alicí, jsem začal užívat 3 tobolky ráno a 3 večer. Po kontrole na MOÚ jsme zjistili, že se nárůst markrů zastavil, ba dokonce mírně klesly. Životní energie naopak velmi stoupla.

Jirka

45

Příběh

Dobrý den,

náš syn ve 3 měsících skončil v nemocnici, nejdříve na jip a po dechovém selhání a následném i srdečním selhání na odd. aro, kde byl celý měsíc na ventilátoru v umělém spánku. Po dlouhých dnech boje o život náš synek Kubík začal reagovat na léčbu a lepšit se. Měl však imunitu úplně nulovou a spousty atopického ekzému. Začal další boj a to domácí léčeni,spousty léku od doktorů,inhalace atd,proto jsem mu chtěla pomoci i přirozenější formou,když klasická léčba nebrala konce. Náš homeopat doporučil kozí kolostrum, tak jsem ho hned u vás objednala nu a už ho malý užívá pul roku a nemocný je jen jako běžné dítě. Snad mu tento stav s kolostrem vydrží i nadále.

Jourová

46

Příběh

Dobrý den,

mám šestiletého syna. Ve věku tří let kompletně ztratil imunitu, prodělal operaci mozku a další a další zdravotní pohromy. Kvůli své imunitě dostával od těch tří let imunoglobulíny kapačkami. Nejdříve je dostával do žil, ale to velmi těžce snášel. Musel ležet 5-6 hodin v klidu a dělalo se mu i zle a nemohl dýchat. Došlo na jinou a šetrnější metodu, kde jsem se musela naučit píchat kapačky do bříška. Což nám nebylo ani jednomu příjemné a i s kapačkami byl stále nemocný. Vlastně jsme měli jen asi dva měsíce v roce od marodění tak nějak klid. Jinak to šlo z nemoci do nemoci a mezitím byl v pořádku jen dva dny. Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a tabletky jsme vyzkoušeli. Nečekala jsem tak rychlou změnu k lepšímu. Malý díky posílené imunitě nemarodí, chodí ven každý den, dokonce si doma dopřál i zmrzlinu, což by dříve vážně těžce odmarodil. Tato změna nastala po týdnu. Chemické imunoglobuliny mu moc nevyhovovaly.
Od samého začátku jsem tušila, že není lepší doplněk stravy. O kozím mléku jsem toho věděla spoustu. Jen jsem neměla tušení, že se dá sehnat i kozí kolostrum. Děkuji moc, moc, moc paní Alici a rozhodně kolostrum doporučuji lidem nejen s problémy s imunitou, ale i lidem bez imunity.

Děkuji Žaneta

47

Příběh

Dobrý den, paní Monhartová,

má dcera , dnes již 21letá, trpěla 10 let úporným akné, léčila duši sladkostmi a schovávala se za pečlivě vytvořenou make-upovou masku. Velmi se trápila, přestala si věřit, a v nejcitlivějším období, místo aby se radovala z prvního rande, seděla doma a trápila se. Pak onemocněla a brala stále antibiotika....hrůza.
Hledala jsem pro ni pomoc, a s ohledem na mé zkušenosti, jsem hledala přírodní cestu, neboť tělo má dar regenerace. Započaly jsme s dcerou cca před 3 měsíci "válečné tažení", přírodní cestou: na kůži bylinky, a k vnitřní očistě jsme upravily jídelníček- mléko, mouka, sladkosti a červené maso dostalo STOPSTAV, zelenou naopak dostaly zásadité potraviny a KOZÍ KOLOSTRUM od Vás, které jsem si pracně našla na internetu. Po 3 měsících tohoto našeho přírodního "ataku", dcera zhubla, zkrásněla, vlasy se lesknou, pleť se zlepšila o 70% a je nejvíc důležité, cítí se výborně, není unavená. Naopak má plno energie a krásně se směje, je šťastná.
Věřím, že každodenní dávka kozího colostra, spolu s úpravou stravy a rakytníkem v doporučených denních dávkách umožnilo jejímu tělu dělat výborně svou práci a započít regeneraci.
Děkuji a dávám Vám svolení k otištění našeho příběhu.

S pozdravem Rudićová

48

Příběh

Dobrý den,

dlouhá léta trpím vleklými problémy s imunitou. Díky její velmi slabé reakci na vlivy zvenčí jsem velmi často nemocná s čím dál horším a delším průběhem. Poslední rok, jen s menšími přestávkami, se opakovaně a téměř nepřetržitě potýkám s různými zdravotními problémy a imunitní odezva mého organismu je prý téměř nulová. Už jsem nevěděla kudy kam, stále samá antibiotika, která už ale vůbec nezabírají a navíc mají spoustu nežádoucích účinků. Začala jsem se tedy více zajímat o přírodní léčivé zdroje a díky zkušenostem ostatních jsem se rozhodla, že zkusím zázrak přírody - KOZÍ KOLOSTRUM. Mám zatím jen krátkou zkušenost, asi čtyři měsíce, ale musím říct, že jsem od té doby, co ho pravidelně užívám, nebyla nemocná. Na radu paní Monhartové jsem začala vysokou dávkou 6 ráno na lačno a pak ještě 3 večer před spánkem. Věřím, že má na lidský organismus opravdu blahodárný vliv a tak se jím teď zásobím před podzimními a zimními nástrahami na lidský organismus. Zdraví především, vám všem!

Kamila

49

Příběh

Dobrý den,

před 5 lety jsem vážmě onemocněla. Doktoři po 50 chemoterapiích moji léčbu vzdali a tak jsem začala hledat jinde. Změnila jsem životní styl, stravu, více pohybu atd.
S kozím kolostrem se mi zlepšila imunita, s kterou jsem dříve měla časté problémy. Mohu ho všem vřele doporučit a mé poděkování patří i paní Alici, která má velmi lidský přístup a snaží se človíčkovi pomoct nejen kolostrem, ale i povzbuzujícím slovem.

Díky moc. Martina P.

50

Příběh

Dobrý den,

mám syna kardiaka, který byl nemocný několikrát do roka. Až mi má kamarádka doporučila kozí kolostrum, tak jsem mu ho koupila, napřed s nedůvěrou, dnes už je trvale součástí naší "lékárničky". Synovi se imunita natolik zlepšila, že poslední antibiotika měl před rokem a půl. Ani dětská doktorka nechápala jak je to možné. Všem, kdo mají problém s imunitou, ho upřímně doporučuji.

Dana R.

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh