Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

41

Příběh

Dobrý den,

rádi bychom chtěli sdělit naši zkušenost s kozím kolostrem. Jsme rodiče devítiletého autistického syna. Kozí kolostrum jsme začali podávat na základě doporučení homeopatky, která ho léčila. Po několika týdnech užívání došlo k upravení stolice, kterou měl velmi nezdravě řídkou a trpěl plynatostí, ale co jsme zaznamenali nejpodstatnějšího je to, že syn se stal klidnějším, radostnějším a postupně ubývaly výkyvy nálad. Dnes můžeme říct, že se jeho imunita výrazně posílila, zejména pokud přijde do kontaktu s nemocným, doma nebo ve škole (virózy a pod.), tak to ustojí a neonemocní. Obrovským přínosem, čehož si vážíme nejvíce jako rodiče autisty je to, že dnes je stále v dobré náladě. Vzhledem k tomu, že jsme zažili období před a po podání kozího kolostra, tak jednoznačně můžeme tento produkt doporučit všem dětem trpícím autismem. Velice bychom chtěli poděkovat paní Monhartové, která je velice empatická a ochotná nám vyjít vstříc, kdykoliv potřebujeme urgentně poslat kolostrum nebo jen poradit. Děkujeme.

Sloukovi, Zábřeh

42

Příběh

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o svoji zkušenost s užíváním kozího kolostra. Od mládí trpím několika chronickými nemocemi, k tomu se postupem času přidaly i poruchy imunity. V současnosti jsem v invalidním důchodu. Před dvěma lety jsem byla hodně oslabená podzimní virózou a následně jsem prodělala zánět močových cest, který bohužel postoupil až do ledvin. Skončila jsem na JIP s urosepsí. I když v posledních letech upřednostňuji přírodní léčbu, tak tentokrát mi velmi silná antibiotika zachránila život. Po návratu domů jsem byla velmi slabá, na jednu stranu mi v nemocnici pomohli, ale moje tělo opět dostalo antibiotickou léčbou "zabrat". Dostala jsem od syna kozí kolostrum, postupně se mi s jeho užíváním zlepšil jak zdravotní stav, tak i celková odolnost proti nemocem. Od té doby jsem antibiotika nepotřebovala.
Myslím si, že je to jeden z nejsilnějších a zároveň k tělu nejšetrnějších prostředků k posílení imunity a současně léčí i některé orgánové nemoci a celkově posiluje. Zlepšil se i můj únavový stav a zlepšila se chuť k jídlu.

Ing. Pavla Holubová

43

Příběh

Dobrý den.

Jako malá holka jsem byla často u babičky, která chovala kozu a kozí mléko přidávala do každého jídla. Já ho odmítala, vždycky jsem poznala, že je to kozí mléko a ne kravské. Uteklo pár let, narodily se nám děti a začaly nás trápit chřipky. U dcery byly nemoci velmi časté s vysokými teplotami. A když jsem onemocněla i já a musela jsem na operaci prsu, tak jsem hledala cokoli, abych byla zase zdravá. Manžel jezdil na kozí farmu pro čerstvé kozí mléko a já jediná jsem ho nepila. A jednoho dne mi dovezl kozí kolostrum v kapslích a já ho začala používat, v krátké době jsem se začala cítit lépe a tak jsem začala dávat kolostrum i dětem a od té doby je u nás doma veseleji, jsme zdravější a více v pohodě. Neutrácíme v lékárnách spousty peněz a užíváme si každý den. Moc děkuji všem, kteří mi předali informace o kozím kolostru. I já dále předávám svým zákaznicím své zkušenosti s tímto výrobkem.

Přeji všem hodně zdravíčka naše zdravější Exnerovic bandička.

44

Příběh

Dobrý den,

rád bych se podělil o svůj příběh s kolostrem, pro mě ohromným darem přírody. V roce 2010 jsem onemocněl karcinomem prostaty s metastázemi v páteři. Díky okamžité a účinné léčbě v Masarykově onkologickém ústavu mě onkomarkry snížily ze 119 na 0,4. Což je úspěch jako hrom.
Po 3,5 roku mě markry začaly opět stoupat, přesto, že jsem se pravidelně a poctivě léčil. Můj onkolog (mimo jiné uznávaná kapacita v oboru a velmi dobrý člověk) na mé otázky ohledně alternativní léčby odpovídal: „ Kozí sýr a hudba “. Začal jsem jezdit na Slovensko na kozí farmu, kde se kozy pasou na loukách a na kraji lesa. Na jaře mě paní farmářka dala 1,5 l kozího kolostra a moje markry klesly. To bylo radosti. Ale po čase začaly znovu stoupat. Čerstvé kolostrum je jen několik dní, kdy se rodí kůzlata. Do konce léta moje onkomarkry stouply na 10 a začalo se uvažovat o chemoterapii. Objevil jsem na netu kozí kolostrum v tobolkách za přijatelnou cenu. Po telefonátu s velice milou paní Alicí, jsem začal užívat 3 tobolky ráno a 3 večer. Po kontrole na MOÚ jsme zjistili, že se nárůst markrů zastavil, ba dokonce mírně klesly. Životní energie naopak velmi stoupla.

Jirka

45

Příběh

Dobrý den,

náš syn měl ve 3 měsících již několikrát za sebou virový infekt a skončil v nemocnici , nejdříve na jip a po dechovém selhání a následném i srdečním selhání na odd. aro, kde byl celý měsíc na ventilátoru v umělém spánku.Po dlouhých dnech boje o život náš synek Kubík začal reagovat na léčbu a lepšit se.Měl však imunitu úplně nulovou a spousty atopického ekzému.Začal další boj a to domácí léčeni,spousty léku od doktorů,inhalace atd,proto jsem mu chtěla pomoci i přirozenější formou,když klasická léčba nebrala konce.Náš homeopat doporučil kozí kolostrum, tak jsem ho hned u vás objednala nu a už ho malý užívá pul roku a ekzém je pryč, kortikoidové inhalace též, sem tam je nemocný jen jako běžné dítě.Snad mu tento stav s kolostrem vydrží i nadále.

Jourová

46

Příběh

Dobrý den,

mám šestiletého syna. Ve věku tří let kompletně ztratil imunitu, prodělal operaci mozku a další a další zdravotní pohromy. Kvůli své imunitě dostával od těch tří let imunoglobulíny kapačkami. Nejdříve je dostával do žil, ale to velmi těžce snášel. Musel ležet 5-6 hodin v klidu a dělalo se mu i zle a nemohl dýchat. Došlo na jinou a šetrnější metodu, kde jsem se musela naučit píchat kapačky do bříška. Což nám nebylo ani jednomu příjemné a i s kapačkami byl stále nemocný. Vlastně jsme měli jen asi dva měsíce v roce od marodění tak nějak klid. Jinak to šlo z nemoci do nemoci a mezitím byl v pořádku jen dva dny. Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a tabletky jsme vyzkoušeli. Nečekala jsem tak rychlou změnu k lepšímu. Malý nemarodí, chodí ven každý den, dokonce si doma dopřál i zmrzlinu, což by dříve vážně těžce odmarodil. Tato změna nastala po týdnu a setkává se ve škole se spoustou bacilů a přesto je zdráv. Chemické imunoglobuliny mu moc nevyhovovaly a máme možnost přejít na přírodní, přirozenou a šetrnou léčbu. Od samého začátku jsem tušila, že není lepší lék. O kozím mléku jsem toho věděla spoustu. Jen jsem neměla tušení, že se dá kozí kolostrum sehnat. Děkuji moc, moc, moc paní Alici a rozhodně kolostrum doporučuji lidem nejen s problémy s imunitou, ale i lidem bez imunity.

Děkuji Žaneta

47

Příběh

Dobrý den, paní Monhartová,

má dcera , dnes již 21letá, trpěla 10 let úporným akné, léčila duši sladkostmi a schovávala se za pečlivě vytvořenou make-upovou masku. Velmi se trápila, přestala si věřit, a v nejcitlivějším období, místo aby se radovala z prvního rande, seděla doma a trápila se.Pak onemocněla, antibiotika na akné, antibiotika na angíny....hrůza.
Hledala jsem pro ni pomoc, a s ohledem na mé zkušenosti , jsem hledala přírodní cestu, neboť tělo má dar regenerace. Započaly jsme s dcerou cca před 3 měsíci "válečné tažení", přírodní cestou:na kůži bylinky, a k vnitřní očistě jsme upravily jídelníček- mléko,mouka,sladkosti a červené maso dostalo STOPSTAV, zelenou naopak dostaly zásadité potraviny a KOZÍ KOLOSTRUM od Vás, které jsem si pracně našla na internetu. Po 3 měsících tohoto našeho přírodního "ataku", dcera zhubla, zkrásněla, vlasy se lesknou, pleť se zlepšila o 70% a je nejvíc důležité, cítí se výborně, není unavená. Naopak-má plno energie a krásně se směje, je šťastná.
Věřím, že každodenní dávka kozího colostra, spolu s úpravou stravy a rakytníkem v doporučených denních dávkách umožnilo jejímu tělu dělat výborně svou práci a započít regeneraci.
Děkuji a dávám Vám svolení k otištění našeho příběhu.

S pozdravem Rudićová

48

Příběh

Dobrý den,

dlouhá léta trpím vleklými problémy s imunitou. Díky její velmi slabé reakci na vlivy zvenčí (viry, bakterie) jsem velmi často nemocná s čím dál horším a delším průběhem. Poslední rok, jen s menšími přestávkami, se opakovaně a téměř nepřetržitě potýkám s různými podobami chřipky, bakteriemi, viry, záněty, zápaly plic, pohrudnice atd., imunitní odezva mého organismu je prý téměř nulová. Už jsem nevěděla kudy kam, stále samá antibiotika, která už ale vůbec nezabírají a navíc mají spoustu nežádoucích účinků. Začala jsem se tedy více zajímat o přírodní léčivé zdroje a díky zkušenostem ostatních jsem se rozhodla, že zkusím zázrak přírody - KOZÍ KOLOSTRUM. Mám zatím jen krátkou zkušenost, asi čtyři měsíce, ale musím říct, že jsem od té doby, co ho pravidelně užívám, nebyla nemocná. Na radu paní Monhartové jsem začala vysokou dávkou 6 ráno na lačno a pak ještě 3 večer před spánkem, kdy kolostrum krásně působí. Věřím, že má na lidský organismus opravdu blahodárný vliv a tak se jím teď zásobím před podzimními a zimními nástrahami na lidský organismus. Zdraví především, vám všem!

Kamila

49

Příběh

Dobrý den,

před 5 lety jsem onemocněla rakovinou, napřed rakovina prsu, pak druhého a nakonec se objevily metastázy kde se dalo...Doktoři po 50 chemoterapiích moji léčbu vzdali a tak jsem začala hledat jinde. Před rokem jsem narazila na kozí kolostrum, od té doby ho beru pravidelně, můj stav se výrazně zlepšil a opět normálně funguji. Zlepšila se mi imunita, dřív jsem měla časté problémy se zápaly plic, které jsem dostala i z obyčejné chřipky. Mohu ho všem vřele doporučit a mé poděkování patří i paní Alici, která má velmi lidský přístup a snaží se človíčkovi pomoct nejen kolostrem, ale i povzbuzujícím slovem.

Díky moc. Martina P.

50

Příběh

Dobrý den,

dostala jsem souhlas k tomu, abych zde napsala příběh pana Jaroslava. Onemocněl rakovinou tlustého střeva a jeho stav byl žalostný. Při své výšce 180 cm vážil 47 kg. Přestal mít chuť žít, auto chtěl prodat a zařizoval poslední vůli. Jeho bratr se kterým jsem se znala, přijel k nám a byl zoufalý. Poradila jsem mu, aby začal užívat kozí kolostrum a začal pít čaj z konopí. Oponoval mi, že už je to pozdě a že se jeho bratr nedožije ani jeho narozenin, které měl mít za tři týdny. Přesto jsem trvala na svém a kozí kolostrum si odvezl hned moje, které jsem měla doma. Za týden mi volal, že je bratrovi trošku líp, že začal mít hlad. Na jeho narozeniny už na oslavě hrál na varhany a nějak se mu už nechtělo umřít, přibral za 3 týdny 7 kg, auto si opravil a opět žije. Není uzdravený, to nejde, ale jeho stav se stabilizoval, ale kolostrum bere pravidelně a ve vyšších dávkách a je rád, že je tu s námi. Už se byl za námi podívat na farmě a ke kolostru baští kozí sýry a pije kozí mléko. Je vděčný za každý den, kdy je tu jak on říká navíc a na kozí kolostrum nedá dopustit. A tak kolostrum zase jednomu človíčkovi prodloužilo život a to je hlavní!

Martina

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh