Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

31

Příběh

Hezký den,

V období puberty se mi velmi zhoršila imunita a začal jsem být silně alergický. Od dětství jsem aktivním sportovcem a všechny tyto potíže mě velmi omezovali jak ve sportovním výkonu, tak v běžném životě. Pravidelně několikrát do roka jsem byl nemocný.
Z počátku jsem kolostru moc nevěřil, ale od té doby, co se má imunita začala razantně zlepšovat, tak na něj nedám dopustit. Alergie se díky lepší imunitě výrazně zmírnili a já se tak naplno bez omezení mohu věnovat sportovním aktivitám.

Jirka 28 let

32

Příběh

Prajem pekny den,

kozie kolostrum som zacala uzivat v januari nakolko som mala opakovane problemy s imunitou, bola som chora kazdy mesiac a v mojom pripade uz nezaberali ani antibiotika. Na odporucanie lekara som teda zacala uzivat kozie kolostrum, vybrala som si znacku Bioalis, uzivam ho bez prestavky uz cca. 11 mesiacov, 4 kapsuly denne a musim povedat, ze pocas celej doby uzivania (11 mesiacov) som nebola chora ani raz. Jednoznacne mozem tento produkt len odporucat pre ludi s oslabenou imunitou ale tiez pre alergikov.

Dakujem Dominika H.

33

Příběh

Dobrý den,

rádi bychom chtěly sdělit naší zkušenost s kozím kolostrem. Máme 13 letého chlapce, který se léčil s onkologickým onemocněním. Máme rok po ukončení léčby a tak se zase vracíme do starých kolejí. Škola, kroužky, fotbal. Než začal brát Kozí kolostrum, tak přišel ze školy a musel si lehnout a minimálně hodinu odpočívat. Býval strašně unavený. A nějaký fotbal nepřipadal v úvahu. Sotva jsme napsali úkoly a zase odpočinek. Jednou jsem si volala s maminkou, která má také onkologicky nemocného syna. A ta my Kozí kolostrum doporučila. Moc jsem tomu nevěřila, ale říkám si proč ne, zkusíme to. A po 14 dnech se dostavil výsledek. Byla jsem překvapena. Syn přišel ze školy a sám od sebe psal úkoly, šli jsme se projít. Druhý den si zašel zahrát fotbal, začal jezdit na kole. Kozí kolostrum můžu vřele doporučit. Opravdu pomáhá. Únava se pomalu vytrácí. Zase je to ten můj veselý chlapec.

S pozdravem,

Miloslava - Kostelec u Jihlavy

34

Příběh

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh, ve kterém můžete najít řešení svých potíží… Už od dětství disponuji menším počtem bílých krvinek a z toho vyplývající sníženou imunitou. Jinými slovy – nepříliš vážný stav, ale časté oslabení a braní antibiotik nejsou příjemné fyzicky, ani psychicky. Tato zátěž nemocemi se mi výrazně vylepšila, když jsem brala kozí kolostrum pravidelně v menších dávkách, a to 2 x 3 tobolky denně. Jako můj první velký „test“ kozího kolostra byl podzim, kterému předcházelo velké stresové vypětí. Obvykle v těchto případech marodím týden, abych se dostala do „přijatelného“ stavu. Tentokrát jsem ale brala 2 x 6 tobolky kozího kolostra a období nejvyšších obtíží trvalo pouze 3 dny. Co mi ale překvapilo ještě více, byla má rýma – vždycky byla nejdříve vodová a poté dávala vznik hnisavé (zbarvené). V tomto případě se tak ale nestalo. Má imunita mě ochránila mnohem lépe a rychleji.
Pokud i Vy máte podobné problémy s imunitou a „nemáte čas“ marodit, určitě vám to stojí za vyzkoušení.

S pozdravem,

Vendy

35

Příběh

Dobrý den,

Tadeáš začal užívat Bioalis kozí kolostrum v lednu 2016. Vždy byl velmi náchylný k nachlazení. S nástupem do školky se tento stav ještě zhoršil. Byl nemocný 2x do měsíce a často užíval antibiotika. Horečky a onemocnění bylo vždy skoro na 14 dní absence ve školce, i nyní ve škole. Nyní mohu říci, že díky tomuto doplňku stravy na posílení imunity přečkal i pro něj vždy nejhorší období chřipek a přechod zima/jaro zvládl s jednou jedinou rýmou. A i průběh tohoto nachlazení byl velmi lehký a mírný. Jsem ráda, že jsem mohla tento přípravek vyzkoušet a rádi budeme pokračovat v jeho užívání i nadále.

S pozdravem,
Tobišková Kateřina

36

Příběh

Dobrý den,

náš příběh je velmi smutný, ale musím Vám ho napsat… Kozí kolostrum nám VELICE pomohlo. Máme synka 11 let, který nám v roce 2014 onkologicky onemocněl. V Motole okamžitě zahájili léčbu, která trvala 1 rok. Byli jsme všichni šťastní, že máme vše za sebou, ale po půl roce se opět nemoc vrátila. Tudíž bojujeme dále. Máme za sebou 6. chemoterapii a 58 ozářek. Po každé sérii chemoterapie přišlo velké oslabení imunity, které jsme doma nemohli zvládnout. Tudíž okamžitě zpět do nemocnice a tam jsme museli ležet dalších 7 dní navíc a čekat. Bylo to hrozné. Nedá se ani popsat, jak ten náš maličký trpěl. Po nasazení 2 tabletek kozího kolostra před 6. chemoterapií jsme zaznamenali snížení únavy, které odpovídá silnější imunitě organismu. Škoda, že jsme nezjistili dříve, že kozí kolostrum je alespoň pro nás zázrak. Teď jdeme na 7. chemoterapii a jsem zvědavá, jak na tom maličký bude. Zvýšila jsem dávku na 4 tabletky denně.

VĚŘÍM, ŽE KOZÍ KOLOSTRUM NÁM POMŮŽE K POSÍLENÍ IMUNITY.

Děkuji a přeji krásné dny,
Líba, Žlutice

37

Příběh

Dobrý den,

s produktem Bioalis kozí kolostrum mám velice pozitivní zkušenosti. Jakmile jsem nejen já, ale i má celá rodina, začali využívat tuto přírodní látku, tak se nám zvýšila obranyschopnost. Mě osobně to pomohlo i na pokožku. Velmi jsme uvítali snížení frekvence různých onemocnění v případě sedmiletého chlapce. Jako doplněk stravy Bioalis funguje výborně. Nedovolím si říct žádné negativum.

S pozdravem,
Emil Kasarda

38

Příběh

Dobrý den,

má dcera byla od nástupu do školky ve svých čtyřech letech neustále nemocná. Ve školce vydržela vždy 2 až 4 dny, poté přišlo oslabení, které trvalo i týdny, než se plně zotavila, a pak se vše znovu opakovalo. Byla jsem nucena odejít z práce a děsila se dceřina nástupu do školy. Když mi známá poradila kozí kolostrum, byla jsem spíše skeptická, prostředků na posílení imunity jsme vyzkoušeli mnoho, bez efektu. Nakonec jsem kolostrum přece jen koupila a dceři ho podávám od září, kdy nastoupila do první třídy. Musím říct, že u ní nastala veliká změna, za poslední půlrok byla nemocná asi 3x, průběh nemoci byl ovšem mnohem mírnější než dříve, takže mohla po pár dnech znovu do školy. Jsem za to velmi vděčná a kozí kolostrum určitě doporučuji.

Marcela

39

Příběh

Dobrý den,

Kozí kolostrum užíváme už více jak rok, pomáhá našemu 5-letému synovi, od doby užívání máme i měsíce, kdy jsme zcela bez nemocí a jakýchkoliv potíží. Pokud přece jen onemocníme, nemoc je kratší a má slabší průběh. Investovat do kolostra se určitě vyplatí. Na posílení imunity opravdu pomáhá.

Marcela Kusynová

40

Příběh

Ráda bych přidala náš příběh, který bude třeba inspirací pro další maminky, které mají doma školkové děti, které domů nosí neustále nějaké nemoci, a proto je pak celkem těžké najít si normální práci, pokud nemáte "hlídací babičku". Dcera, 4 roky, trpí několika potravinovými alergiemi a její nástup do školky začaly krátce po nástupu provázet časté nemoci. Měla jsem zkušenosti již s kolostrem kravským, ale dočetla jsem se, že kozí kolostrum je pro posílení imunity účinnější a rozhodla jsem se ho zkusit. A z našeho pohledu musím s tímto názorem souhlasit. Máme za sebou 2 měsíce užívání a neříkám, že by dcera přestala být úplně nemocná, ale rozhodně je to méně často a hlavně, průběh nemoci je s každou další mírnější a časové rozestupy mezi nimi delší. Tudíž to, co jsme dřív léčily dva týdny, tak teď zvládáme v pohodě do týdne bez probdělých nocí, kdy jsme často spaly jen pár hodin. Takže pokud jde o nás, rozhodně doporučujeme! A pokud se vám zdá cena příliš vysoká, zamyslete se, kolik bezděčně utratíte za věci, bez kterých se dá v pohodě žít. My rozhodně přebytkem netrpíme, ale na tyto věci se vždycky nějaké "fondy" najdou :)

Jarka Kociánová

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh