Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

21

Příběh

Dobrý den,

s produktem Bioalis kozí kolostrum mám velice dobré zkušenosti. Několik let trpím problémy na které běžná léčba nezabírá. Už po týdnu užívání kozího kolostra mé problémy ustoupily a klesla také únava a ospalost. Jsem moc ráda, že jsem se o tomto přírodním produktu dozvěděla.

S pozdravem,
Olga

22

Příběh

Dobry den,

rada se podelim o zkusenost koziho kolostra na me osobe… Po 20ti letem intenzivnim obchodovani mezi Francii a Ceskou republikou, po nemoznych a nesmyslnych zmenach ceskych zakonu a neduvery statu ke svemu lidu /v cemz se velice zmenila povaha ceskych lidi a i vedeni firem/, jsem se rozhodla ukoncit me firmy a obchody a tudiz veskerou cinnost v CR. S potesenim jsem se jiz dopredu tesila jak budu prozivat v me krasne Provence, kde ziji 40 let muj volny cas... Jen co jsem zacala prozivat, tak asi nahromadenym stresovym zivotem muj organismus nechapal, ze bych mu chtela dat jen to nejlepsi a odbourat vse co se mu nahromadilo za poslednich aktivnich 20ti let. Zacala jsem byt soustavne nemocna, nic zavazneho. Hlavne unava a neaktivnost, coz neni u mne velmi aktivni zeny normalni... Zacala jsem se informovat kolem sebe, jak povzbudit sve telo a i mysl. Kamaradka mi doporucila kolostrum kravske /neznala kozi/ a ja jsem se na internetu dostala i ke kozimu. Samozrejme je daleko drazsi nez kravske, ale je daleko ucinnejsi a kompatibilni s nasim organismem. Prvnich 14 dni jsem nevidela zadne zazraky, ale bylo mi jasne ze bude trvat dele nez se muj organismus vzbudi… A vzbudil se po 1 mesici. Po 3 tabletach rano do koziho tvarohu /jelikoz nepolykam obal, tak si kapsle otevru a nasypu do vody nebo jogurtu/ a 3 vecer do vody jsem se zotavila natolik, ze se dnes koupu v bazenu v 17 stup. vode, cely den pracuji docela tezce ale s radosti na zahrade a to bez tepleho obleceni a satku na krku, no proste jsem fyzycky i mentalne jina zena... i muj manzel, ktery byl skepticky, nemuze uverit zmene ktera se se mnou stala. Tuto zmenu prikladam stoprocentne kozimu colostru, je to opravdu zazracny pridavek ke "zdrave strave". Objednala jsem dalsich 180 kapsli a potom si dam pauzu 3 mesice a na podzim znovu udelam kuru koziho kolostra. Pisi svuj pribeh abych pomohla tem, kdo si nevi rady se svym zdravim a tem co jsou choulostivi na jakekoliv zmeny v zivote... Dale pak dekuji majitelce produktu, ktera se o sve klienty velmi dobre stara, je neobvykle na ceske pomery ochotna a prijemna a vychazi vstric i v neobvyklych situacich, jako je zasilani do jinych zemi, kde se jeste toto neda koupit nebo stoji jednou tolik. A timto ji moc dekuji.
PS: Muzete mne kontaktovat na +33 662151219, mohu Vam zdarma zprostedkovat dovolenou v Provence u more v apartmanech: pragpass@gmail.com, www.francie-vino-delikatesy.cz

Vam vsem s pozdravem ze sladke Provence Ivana

23

Příběh

Dobrý den,

co se týká kolostra Bioalis, osvědčilo se mi hlavně u pacientů zpravidla předškolního věku. Mohu říci, že děti užívající kolostrum v období větší zátěže, např. po nástupu do mateřské školky, zpravidla zvládají vše vlastními silami. Jde o produkt zcela bezpečný, což je dáno jeho podstatou, jelikož se jedná o kozí mlezivo.
Proto kolostrum považuji za zcela přirozený prostředek k posílení imunity a pacientům ho doporučuji.

S pozdravem MUDr. Michaela Lepší

24

Příběh

Dobrý deň,

mne kozie kolostrum odporučil jeden známy (ani som nevedela že také niečo sa vyrába :) Bola som po operácií bartholiniho žlazy, ktorá mi stále hnisala, a po rozboroch tekutiny, (kt. žľaza vylučuje) v nej bolo nájdených až 6 druhov baktérií, ktoré mi liečili lekári silnými atb (vraj slabá imunita). Po opätovnom (6-tom) zapálení som začala užívať tiež kolostrum bioalis. Šla som s tým na kontrolu ku lekárke, a tá len potvrdila, že je to úplne v poriadku. Bože tá radosť. Ja som malé žieňa, tak užívam len jednu tabletu, sem-tam dve denne, ale som rada, strašne rada. Na rôznych fórach som sa tiež dočítala, že strašne veľa žien s operovanou bartolinkou má problémy s opätovným zapálením sa tejto žlazy a podstupujú ďalšie a ďalšie čistenia, berú silné ATB, tak ak to niekto taký číta,( ja ako pacient, kt. s týmto mal problémy až 3 roky) môžem len odporučiť.

S pozdravom Michaela

25

Příběh

Dobrý den,

jsem onkologický pacient, mám za sebou chemotherapii a nyní jsem na tzv. bioléčbě, byla jsem neustále unavená, bála jsem se jít mezi větší kolektiv lidí, abych neonemocněla (oslabení organismu je pro mě dost nebezpečné). Jsme na tom všichni pacienti s onkologickým onemocněním stejně, oslabená imunita a s tím následně ta velká únava. Užívám kozí kolostrum přibližně 10 dní a cítím se daleko, daleko lépe. Mohu jen doporučit a kozí kolostrum je lepší než kravské, kravské mléko a mléčné výrobky mi nedělají dobře, po kozích výrobcích nemám žádné potíže.

Děkuji za kvalitní a účinný doplněk stravy.

Jana 

26

Příběh

Dobrý den,

jmenuji se Matyáš, brzy mi bude čtrnáct let a mým největším koníčkem je cyklistika, ve které reprezentuji Českou republiku na mezinárodní úrovni. Ke kozímu kolostru jsem se dostal díky známému, se kterým jsme se často bavili o svých zdravotních problémech, které byly i příčinou tréninkových pauz. Jím navrhované řešení bylo právě kozí kolostrum a já osobně si dnes bez něj nedokážu představit vrcholově sportovat. Věřím, že díky němu můžu naplno trénovat naplno po celý rok, hlavně pak v chladnějších měsících a náročnějších tréninkových fázích. Veškeré náznaky oslabení jsou minimální a celková imunita mého těla je mnohem silnější.

Kozí kolostrum mi pomohlo dosáhnout mnoha skvělých výsledků, protože sport je nejen o dřině, ale také o zdraví, a proto bych chtěl velice poděkovat firmě Bioalis za jejich sponzorství. S čistým svědomím ho mohu doporučit všem chronicky nemocným lidem a lidem, kteří potřebují být celý rok ve skvělé zdravotní kondici.

Děkuji Matyáš Fiala

27

Příběh

Dobrý den,

náš 16-ti letý syn se léčil s onkologickým onemocněním. Asi v polovině chemoterapeutické léčby nám bylo ostatními maminkami malých pacientů doporučeno kozí kolostrum Bioalis. Již od počátku užívání bylo patrné zlepšení vnímání negativních vedlejších účinků léčby. Celkově se syn cítil lépe a nesetkali jsme se po celou dobu užívání kolostra s žádným oslabením (imunita funguje jak má). I nadále, po ukončení léčby, pokračujeme v užívání tohoto doplňku stravy.

Daniela

28

Příběh

Dobrý den,

zatím, co jsem mohla vypozorovat u pacientů, kterým jsem kozí kolostrum nasadila:
u seniorů: dobrý vliv na zažívání /úprava vyprazdňování/,
u pacientů 30-40 let: opět zlepšení zažívání.
Zatím jsem neměla negativní ohlas, ve smyslu nesnášenlivosti produktu či jiných nežádoucích účinků.

Moc děkuji za možnost si preparát vyzkoušet,
MUDr. Marcela Vorlíčková

29

Příběh

Dobrý den,

tento produkt je pro mé klienty velmi zajímavý hlavně z toho důvodu, že ho může užívat celá rodina. Tím, že působí na celkovou obranyschopnost organismu, se stává hlavním potravinovým doplňkem pro mnoho lidí.
Pro mě osobně je důležité, že ho mohu nabídnout lidem se sníženou imunitou i když se jedná o autoimunitní problém. Na trhu je totiž mnoho přípravků, které posilují imunitu, ale nemohou se doporučit při autoimunitním problémům, protože by potíže zhoršily, např. beta glukany, echinacea apod. Ze svých zkušeností mohu říci, že kolostrum pomáhá zejména u malých dětí při nástupu do školky či do školy. Jeho účinek je vynikající. Také si ho cením jako ochranný prostředek pro děti před a po očkování. Mám mnoho dětí, které očkování evidentně poškodilo, je opravdu velmi nutné dětský organismus přirozeně posilovat právě v období očkování.
Další okruh mých klientů, kterým doporučuji kolostrum, jsou těhotné a kojící ženy. Mnoho žen je oslabených, jejich imunitní systém není dost silný na zátěž během těhotenství a po narození dítěte. Bolesti kloubů, páteře, zubů, padání vlasů, třepení nehtů aj. jsou průvodní příznaky oslabené životní energie těchto žen. Již po pár týdnech pravidelného užívání kozího kolostra se tyto ženy dostávají z pocitu únavy a vyčerpání a mluví o znovuzískání ztracené energie.
Další skupinu lidí spokojených s užíváním kolostra jsou lidé s alergiemi a ekzémy. Zde nejsou výsledky mnohdy jednoznačné, protože je důležité vyhnout se alergenům, škodlivým potravinám apod. přesto je vždy vidět při nasazení kolostra velké zlepšení.
Kozí kolostrum lidský organismus celkově posiluje a je ideálním potravinovým doplňkem současného člověka.
Zjistila jsem, že i když se mnohdy píše o tom, že kravské kolostrum nevadí lidem, kteří mají alergii na kravské mléko, není to pravda. U dcery mé klientky se ukázalo, že jí kravské kolostrum způsobuje kašel a rýmu a když jsme nasadili kozí, její potíže ustoupily. Holčička má zvýšenou citlivost na kravské mléko.
Pokud mohu mluvit za sebe, vynikající výsledky při používání kozího kolostra mě přesvědčily o jeho kvalitě a účinnosti a jistě ho budu svým klientům i nadále doporučovat.

Marie Hrubá, léčitelka

30

Příběh

Dobrý den,

jsem matkou devítiletého syna Samuela, který navštěvuje vzhledem k rozsahu svého tělesného a mentálního postižení specializovaný denní stacionář CENTRUM HÁJEK, který se zaměřuje právě na děti s tím nejtěžším typem handicapu.
Vzhledem k tomu, že je denně v dětském kolektivu, učinili jsme kroky k posílení jeho imunity – dostává Bioalis kozí kolostrum a to také z důvodu absolvování denní rehabilitace, která pro něj znamená zvýšenou fyzickou námahu.
Syn má polykací problémy, proto mu jeho denní dávku z jednotlivých kapslí „vysypu“ a přimíchám do jeho oblíbeného jídla.
I v době zvýšeného výskytu nemocí (podzim, zima) Samuelka netrápí žádné dlouhodobé onemocnění – maximálně rýma. I proto si může denně užívat s kamarády ze stacionáře různé hry, tvoření a cvičení.
Jsme přesvědčeni, že je to díky dlouhodobému užívání Bioalis kozího kolostra, které posiluje jeho imunitu. Všem ho vřele doporučujeme.

Lenka Šiková

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh