Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

21

Příběh

Dobrý den,

jsem matkou devítiletého syna Samuela, který navštěvuje vzhledem k rozsahu svého tělesného a mentálního postižení specializovaný denní stacionář CENTRUM HÁJEK, který se zaměřuje právě na děti s tím nejtěžším typem handicapu.
Vzhledem k tomu, že je denně v dětském kolektivu, učinili jsme kroky k posílení jeho imunity – dostává Bioalis kozí kolostrum a to také z důvodu absolvování denní rehabilitace, která pro něj znamená zvýšenou fyzickou námahu.
Syn má polykací problémy, proto mu jeho denní dávku z jednotlivých kapslí „vysypu“ a přimíchám do jeho oblíbeného jídla.
I v době zvýšeného výskytu virových infekcí Samuelka netrápí žádné dlouhodobé onemocnění – maximálně rýma. I proto si může denně užívat s kamarády ze stacionáře různé hry, tvoření a cvičení.
Jsme přesvědčeni, že je to díky dlouhodobému užívání Bioalis kozí kolostrum. Všem ho vřele doporučujeme.

Lenka Šiková

22

Příběh

Dobry den p. Monhartová,

posielam pribeh od kamaratky Anny, ktora ma s kolostrom zoznamila, pekny vecer Peter Duracka. U deti - choroba vďaka kolostru prebieha miernejšie, nižšia a kratšie trvajúca teplota ( moje subjektívne, bo neviem aký priebeh by mala choroba, keby sme kolostrum nedávali...).. ale zatiaľ sme sa vyhli antibiotikam... U mna- pri vytváraní herpesu na pere, pri užívaní kolostra sa stiahol a prestal sa tvoriť - detto skúsenosť aj u iných... Malý 10r. sused silný alergik- denne užíva kolostrum a odvtedy nepotrebuje užívať lieky na alergiu...rodičia spokojni- avšak pre denné použitie je to dosť nákladné pri ich ucitelskom plate...

Duracka

23

Příběh

Hezký den,

V období puberty se mi velmi zhoršila imunita. Začal jsem být silně alergický, dostal jsem astma a zhoršili se mi projevy atopického ekzému, který jsem měl již od narození. Od dětství jsem aktivním sportovcem a všechny tyto potíže mě velmi omezovali jak ve sportovním výkonu, tak v běžném životě. Pravidelně několikrát do roka jsem byl nemocný. Vše se obrátilo až po užívání kozího kolostra. S počátku jsem kolostru moc nevěřil, ale poté co se moje zdravotní problémy začali razantně zlepšovat, tak na něj nedám dopustit. Astma mi zmizelo úplně a alergie se výrazně zmírnili a já se tak naplno bez omezení mohu věnovat sportovním aktivitám.

Jirka 28 let

24

Příběh

Prajem pekny den,

kozie kolostrum som zacala uzivat v januari nakolko som mala opakovane problemy s imunitou, bola som chora kazdy mesiac a v mojom pripade uz nezaberali ani antibiotika. Na odporucanie lekara som teda zacala uzivat kozie kolostrum, vybrala som si znacku Bioalis, uzivam ho bez prestavky uz cca. 11 mesiacov, 4 kapsuly denne a musim povedat, ze pocas celej doby uzivania (11 mesiacov) som nebola chora ani raz. Jednoznacne mozem tento produkt len odporucat pre ludi s oslabenou imunitou ale tiez pre alergikov.

Dakujem Dominika H.

25

Příběh

Dobrý den,

rádi bychom chtěly sdělit naší zkušenost s kozím kolostrem. Máme 13 letého chlapce, který se léčil s onkologickým onemocněním. Máme rok po ukončení léčby a tak se zase vracíme do starých kolejí. Škola, kroužky, fotbal. Než začal brát Kozí kolostrum, tak přišel ze školy a musel si lehnout a minimálně hodinu odpočívat. Býval strašně unavený. A nějaký fotbal nepřipadal v úvahu. Sotva jsme napsali úkoly a zase odpočinek. Jednou jsem si volala s maminkou, která má také onkologicky nemocného syna. A ta my Kozí kolostrum doporučila. Moc jsem tomu nevěřila, ale říkám si proč ne, zkusíme to. A po 14 dnech se dostavil výsledek. Byla jsem překvapena. Syn přišel ze školy a sám od sebe psal úkoly, šli jsme se projít. Druhý den si zašel zahrát fotbal, začal jezdit na kole. Kozí kolostrum můžu vřele doporučit. Opravdu pomáhá. Únava se pomalu vytrácí. Zase je to ten můj veselý chlapec.

S pozdravem,

Miloslava - Kostelec u Jihlavy

26

Příběh

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh, ve kterém můžete najít řešení svých potíží… Už od dětství disponuji menším počtem bílých krvinek a z toho vyplývající sníženou imunitou. Jinými slovy – nepříliš vážný stav, ale časté infekce a braní antibiotik nejsou příjemné fyzicky, ani psychicky. Tato zátěž nemocemi se mi výrazně vylepšila, když jsem brala kozí kolostrum pravidelně v menších dávkách, a to 2 x 3 tobolky denně. Jako můj první velký „test“ kozího kolostra byla má podzimní chřipka, které předcházelo velké stresové vypětí. Obvykle s chřipkou marodím týden, abych se dostala do „přijatelného“ stavu. Tentokrát jsem ale brala 2 x 6 tobolky kozího kolostra a období nejvyšších obtíží trvalo pouze 3 dny. Co mi ale překvapilo ještě více, byla má rýma – vždycky byla nejdříve virová (vodová) a poté dávala vznik bakteriální (hnisavé, zbarvené). V tomto případě se tak ale nestalo. Kozí kolostrum pravděpodobně nepovolilo propuknout bakteriální infekci i přes potlačení mé imunity viry. Pokud i Vy máte podobné problémy a „nemáte čas“ marodit, určitě vám to stojí za vyzkoušení.

S pozdravem,

Vendy

27

Příběh

Kozí kolostrum nás doslova zachránilo! Syn se léčí s onkologickým onemocněním, kde jedním z vedlejších účinků je strašný průjem. Než začal užívat kozí kolostrum, měl průjem mezi chemoterapiemi 20x za den! Musel se vracet do Motola s dehydratací, doma to nezvládal a kolaboval. Teď nemá průjem téměř žádný, nezvrací a celkově se cítí o 1000% lépe. Je to opravdový zázrak. Vůbec si to bez toho nedovedeme představit. Také DOPORUČUJEME!!!!

Martina-Slaný 
Telefon: 702702743

28

Příběh

Dobrý den,

Tadeáš začal užívat Bioalis kozí kolostrum v lednu 2016. Vždy byl velmi náchylný k nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích. S nástupem do školky se tento stav ještě zhoršil. Byl nemocný 2x do měsíce a často užíval antibiotika. Horečky a onemocnění bylo vždy skoro na 14 dní absence ve školce, i nyní ve škole. Nyní mohu říci, že díky tomuto preparátu přečkal i pro něj vždy nejhorší období chřipek a přechod zima/jaro zvládl s jednou jedinou rýmou. A i průběh tohoto nachlazení byl velmi lehký a mírný. Jsem ráda, že jsem mohla tento přípravek vyzkoušet a rádi budeme pokračovat v jeho užívání i nadále.

S pozdravem,
Tobišková Kateřina

29

Příběh

Dobrý den,

náš příběh je velmi smutný, ale musím Vám ho napsat… Kozí kolostrum nám VELICE pomohlo. Máme synka 11 let, který nám v roce 2014 onemocněl rakovinou kosti. V Motole okamžitě zahájili léčbu, která trvala 1 rok. Byli jsme všichni šťastní, že máme vše za sebou, ale po půl roce se opět nemoc vrátila. Tudíž bojujeme dále. Máme za sebou 6. chemoterapii a 58 ozářek. Po každé sérii chemoterapie jsme měli průjmy a křeče, které jsme doma nemohli zvládnout. Tudíž okamžitě zpět do nemocnice a tam jsme museli ležet dalších 7 dní navíc a čekat, než budeme mít tuhou stolici. Bylo to hrozné. Nedá se ani popsat, jak ten náš maličký trpěl. Po nasazení 2 tabletek kozího kolostru před 6. chemoterapií jsme zvládli průjem doma a křeče nebyli žádné. Škoda, že jsme nezjistili dříve, že kozí kolostrum je alespoň pro nás zázrak. Teď jdeme na 7. chemoterapii a jsem zvědavá, jak na tom maličký bude. Zvýšila jsem dávku na 4 tabletky denně.

VĚŘÍM, ŽE KOZÍ KOLOSTRUM NÁM POMŮŽE K UZDRAVENÍ.

Děkuji a přeji krásné dny,
Líba, Žlutice

30

Příběh

Dobrý deň,

na kozie kolostrum nedam dopustiť. Na moje neustále problemi bakteriálneho pôvodu a virusy KLEBSIELA a pod baktérie, mi antibiotiká nezaberali. Zápaly a bolesti boli stále na dennom poriadku a colostrum - kozie mi dosť blahodarne pomaha a tomu zapaly. Srdečne ďakujem za tento skvelý výrobok a možnosť pomáhať si zo zdravím.

Martin z Blesoviec.

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh