Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

11

Příběh

Dobrý den,

dva roky pracuji jako učitelka v mateřské škole, a to je místo, kde se učitel setkává s různými bacily, chorobami, infekcemi apod., co velmi oslabuje organizmus a imunitu. Hlavně v prvních letech, než si organizmus zvykne. První měsíce v práci jsem byla pořád nemocná, prošla jsem si zápalem dýchacích cest, chřipkami, ztrátou hlasu a cítila jsem se často slabá a už i bezmocná. Od doby, co jsem začala užívat Kozí Kolostrum Bioalis, přestala jsem být nemocná a mohu s klidem vykonávat svou práci v MŠ. Všude kolem mě se nacházejí nemocné, smrkající, kýchající děti i dospělí, ale moje imunita nabrala síly a je odolná vůči sezónním nemocem. Kolostrum je opravdu poklad.

Agata 26

12

Příběh

Dobrý den,

s produktem jsem spokojený, po měsíci užívání jsem vysadil pětiletou léčbu ulcerozní kolitidy sulfasalazinem a tak dále užívám pouze 2 kapsle jednou denně. Účinek přípravku tedy mohu potvrdit na vlastní osobě a jsem dosud spokojen. Sleduji dobu, za kterou dojde, pokud se tak stane, k relapsu onemocnění. Ale doufám a věřím, že nedojde.

S pozdravem Martin

13

Příběh

Dobrý deň,

mala som dlhodobé problémy s abscesom v slabine. Dvakrát som chirurgicky podstúpila vypúšťanie a pravidelné astenie peroxidovými výplachmi do otvorenej rany, za kterými nasledovala pravidelná výmena drenu. Celé to trvalo približne 3 letné mesiace, nemohla som sa umývať ani poriadne chodiť, ba vyzeralo to, že ani nedokážem plnohodnotne nastúpiť do prvého ročníka na vysokej škole. Prešla som asi šiestimi chirurgmi a až na jedného boli všetci bezcitní, nekompetentní a drzí. Vytrpela som si nesmiernu bolesť a strach a stres. Gynekologička mi vysvetlila, že odstranit absces chirurgicky, teda operáciou je takmer nemožné. Vyzeralo to tak, že mi zostáva zmieriť sa s abscesom a jeho pravidelným bolestivým vypúšťaním. Pri náhodnom stretnutí s VETERINÁROM!!! môjho psa som mu medzirečou spomenula svoj problém.

Odporúčil mi tablety kozie kolostrum, ktoré majú eliminovať zápalové ložiská. Voľba značky bola pre mňa veľmi náročná a musím sa priznať, že značka Bioalis ma oslovila nielen seriózne pôsobiacou webstránkou (i keď to čiastočne vzbudzovalo pochybnosti, či náhodou nejde o marketingový ťah), no napokon (aj v důsledku ďalších recenzií) som si tieto tablety zakúpila už druhykrát a neľutujem. Po nasadení liečby sa absces opätovne zhoršil, no vytvoril sa kúsok inde a nie príliš hlboko pod kožou, takže som si ho chirurgickou ihlou dokázala ošetriť aj sama. Dnes, približne po mesiaci užívania (5 tabliet denne) a pravidelnej aplikácii antibiotickej mastičky na postihnuté miesto ma absces nebolí a takmer vôbec ho necítim. Zvládam dynamický život študenta a v chrípkovom období mi choroba prešla po troch dňoch aj to našťastie len v miernej podobe.

Ďakujem firme Bioalis za kvalitné kozie kolostrum a vrelo ho odporúčam. Netvrdím, že každému stopercentne zaúčinkuje tak jako mne, ale jednoznačne stojí za vyskúšanie. Druhé, najväčšie balenie som si rozdelila som starým otcom, který je onkoloickým pacientom.

S pozdravom

Ivana Ščuroková

14

Příběh

V mojom prípade pomohlo kozie kolostrum v tomto, ze som trpel na alergiu na peľ a trávu a užíval som sprej na astmu. Po mesačnom užívaní kolostra už žiadny sprej nepotrebujem do dnešného dňa, nakolko mi ho aj zrušila alergologicka a cítim sa dobre.

Jaroš Vladimir

15

Příběh

Dobrý den,

před rokem jsem psala náš příběh o našem synkovi, který se léčil (recidivu) s onkologickým onemocněním. V tu dobu jsme měli ještě půl roku léčby před sebou. Strašně ráda si čtu příběhy lidiček, kde se dočítám tak skvělé zprávičky jak kolostrum pomáhá. I já musím napsat skvělou zprávičku, že jsme přes půl roku po léčbě a jsme v pořádku :). Kolostrum nám velice pomohlo a těch zbývajících 6 chemoterapiích jsme zvládli doma s kozím kolostrem. Kozičky bereme stále a budeme brát i nadále. Kubík se cítí skvěle a my s ním. Doporučuji!!!

S pozdravem,

Líba Žlutice

16

Příběh

Dobrý den,

začátkem roku 2016 jsem začala mít veliké zdravotní problémy, zhubla jsem a začala jsem kašlat přes den i v noci. Navíc moje tělo bylo velmi slabé a v noci jsem nemohla spát. A přes den jsem usínala doma i v práci. Nemohla jsem nic jíst, moje tělo odmítalo běžnou stravu. Jinak jsem pořád měla velikou žízeň a vypila jsem denně 3 litry čaje. Nakonec jsem se rozhodla navštívit mého obvodního lékaře tady v Praze. Paní doktorka je cizinka, která žije hodně let tady v Praze a je moc hodná, milá a ochotná. Paní doktorce jsem vysvětlila celou svojí situaci, že mi není už pár týdnů dobře a nemůžu spát a nic jíst. Paní doktorka mi udělala krevní testy a zjistilo se, že mám veliký úbytek bílých a červených krvinek. Jinak mi Paní doktorka oznámila, že antibiotika nesmím, že by mě to zabilo. Takže jsme s Paní doktorkou hledali jiný způsob léčby a to přírodní cestou. Jedna známá kamarádka a velice moc ochotná a hodná kosmetička Vlasta Exnerová, mi poradila kozí kolostrum Bioalis, že to je kvalitní a má to vyzkoušené doma v rodině. Tak jsem si objednala první balení kozího kolostra a brala jsem ho poctivě celý měsíc. Všichni mě v mojí rodině odrazovali, že mi to nepomůže a další podobné nesmysly. Jinak účinky kozího kolostra jsem zaznamenala už po 14 dnech, přestala jsem kašlat, v noci jsem normálně začala spát, zlepšila se mi kůže, víc se usmívám a jsem v klidu a v pohodě. Zlepšila se mi i paměť a mám více energie. Po měsíci užívání kolostra jsem šla na krevní odběry k mojí Paní doktorce. Tělo se dalo do pořádku a funguje normálně. Jinak jsem těžký alergik, jsem alergická na exotické a citrusové plody, pyly, plísně a prach, na všechny ořechy, na všechny druhy bylinek, trávy, mám alergii na všechny mouky - lepek, roztoče, kovy - zlato a stříbro. Jinak mám alergii i na kozí mléko, včera jsem se osypala po krémech z kozího mléka. Zavolala jsem Paní Monhartové a ta mi doporučila, ať si vysypu dvě kapsle s kozím kolostrem a potřu si obličej, kde se mi udělaly fleky po alergii. Udělala jsem to, trochu to sice štípalo, trochu jsem zrudla, ale fleky byli ráno světlejší a lepší. Ten rok co kozí kolostrum beru, tak na něho nedám dopustit. Hodně mi pomáhá a nemusím být celý rok na prášcích na alergii - cítím se skvěle. Jinak mám ještě hodně citlivou kůži, sklony k žilkám ale od té doby co beru kolostrum, tak se mi žilky v obličeji docela dost spravily i když občas nějaká ta žilka vykoukne. Hlavně můžu jít na jaře a v létě do parku a můžu volně dýchat mezi stromy a díky Bioalis nemám alergické záchvaty. Protože uvažování některých doktorů tady v Praze mě dost zaráží. Když mi Paní doktorka na alergologii tvrdila, že nemám chodit ven do parku. Jenže lékaři by si měli uvědomit, že musíme chodit ven a do práce a nemůžou z nás být „skleníkoví lidé“.

S přáním hezkého dne,
Jiřina Gavlasová

17

Příběh

Dobrý den,

rádi bychom se podělili o naši zkušenost s kozím colostrem Bioalis. V zimě jsem onemocněla zánětem horních cest dýchacích, 14 dní se stav nelepšil a tak jsem požádala p. Monhartovou o radu a na doporučení jsem začala užívat kozí colostrum. Druhý den ustoupily teploty a po třech dnech jsem cítila příval energie, nemoc byla na ústupu. Nyní užíváme colostrum preventivně a to se nám vyplatilo, syn (11 let) hraje hokej a fyzicky je hodně vytížený, od doby užívání Bioalis neměl ani rýmu a stačí mu kratší čas k regeneraci po tréninku nebo zápase.

Všem colostrum doporučuji.
Vonáskovi, Plzeň

18

Příběh

Dobrý den,

ráda bych se podělila o zkušenosti s užíváním přípravku Kozí kolostrum od firmy Bioalis. Přípravek jsem nasazovala u pacientů se zvýšenou frekvencí respiračních infekcí, gynekologických infekcí, u pacientů se zažívacími problémy, u seniorů.

Výhodou přípravku je, že se jedná o přírodní preparát, který se nemusí v organismu dále metabolizovat a není problém kombinace s jinými léky. Proto jsem se také nesetkala s nějakými vedlejšími účinky léčby a v doporučeném dávkování je snášenlivost přípravku velmi dobrá.

S terapií byli pacienti velmi spokojeni i při samostatném užívání i v kombinaci s jinými imunomodulačními preparáty. U většiny pacientů došlo k zlepšení stavu, poklesu frekvence infekcí, pacienti dále pozorovali větší vitalitu - necítili se tolik unavení, lepší trávení a pravidelnost vyprazdňování.
Většina pacientů v terapii pokračuje.

Přeji hezký den,

MUDr. Marcela Vorlíčková

19

Příběh

Dobrý den,

s produktem Bioalis kozí kolostrum mám velice dobré zkušenosti. Několik let trpím kožními problémy na které běžná léčba nezabírá. Už po týdnu užívání kozího kolostra mé problémy ustoupily a mohla jsem dokonce vysadit i léky které mě způsobovaly únavu a ospalost. Jsem moc ráda, že jsem se o tomto přírodním produktu dozvěděla.

S pozdravem,
Olga

20

Příběh

Dobry den,

rada se podelim o zkusenost koziho kolostra na me osobe… Po 20ti letem intenzivnim obchodovani mezi Francii a Ceskou republikou, po nemoznych a nesmyslnych zmenach ceskych zakonu a neduvery statu ke svemu lidu /v cemz se velice zmenila povaha ceskych lidi a i vedeni firem/, jsem se rozhodla ukoncit me firmy a obchody a tudiz veskerou cinnost v CR. S potesenim jsem se jiz dopredu tesila jak budu prozivat v me krasne Provence, kde ziji 40 let muj volny cas... Jen co jsem zacala prozivat, tak asi nahromadenym stresovym zivotem muj organismus nechapal, ze bych mu chtela dat jen to nejlepsi a odbourat vse co se mu nahromadilo za poslednich aktivnich 20ti let. Zacala jsem byt soustavne nemocna, nic zavazneho, boleni v krku, v usich, soustavna nachlazeni pri 25ti stupnich tepla a denniho slunicka. Jen mne oval jemny vetrik, ihned stejne bolesii a tydenni nachlazeni a takto po cele 2 mesice, unava, neaktivnost coz neni u mne velmi aktivni zeny normalni... Zacala jsem se informovat kolem sebe, jak povzbudit sve telo a i mysl. Kamaradka mi doporucila kolostrum kravske /neznala kozi/ a ja jsem se na internetu dostala i ke kozimu. Samozrejme je daleko drazsi nez kravske, ale je daleko ucinnejsi a kompatibilni s nasim organismem. Prvnich 14 dni jsem nevidela zadne zazraky, ale bylo mi jasne ze bude trvat dele nez se muj organismus vzbudi… A vzbudil se po 1 mesici. Po 3 tabletach rano do koziho tvarohu /jelikoz nepolykam obal, tak si kapsle otevru a nasypu do vody nebo jogurtu/ a 3 vecer do vody jsem se zotavila natolik, ze se dnes koupu v bazenu v 17 stup. vode, cely den pracuji docela tezce ale s radosti na zahrade a to bez tepleho obleceni a satku na krku, no proste jsem fyzycky i mentalne jina zena... i muj manzel, ktery byl skepticky, nemuze uverit zmene ktera se se mnou stala. Tuto zmenu prikladam stoprocentne kozimu colostru, je to opravdu zazracny pridavek ke "zdrave strave". Objednala jsem dalsich 180 kapsli a potom si dam pauzu 3 mesice a na podzim znovu udelam kuru koziho kolostra. Pisi svuj pribeh abych pomohla tem, kdo si nevi rady se svym zdravim a tem co jsou choulostivi na jakekoliv zmeny v zivote... Dale pak dekuji majitelce produktu, ktera se o sve klienty velmi dobre stara, je neobvykle na ceske pomery ochotna a prijemna a vychazi vstric i v neobvyklych situacich, jako je zasilani do jinych zemi, kde se jeste toto neda koupit nebo stoji jednou tolik. A timto ji moc dekuji.
PS: Muzete mne kontaktovat na +33 662151219, mohu Vam zdarma zprostedkovat dovolenou v Provence u more v apartmanech: pragpass@gmail.com, www.francie-vino-delikatesy.cz

Vam vsem s pozdravem ze sladke Provence Ivana

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh