Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

11

Příběh

Dobrý den,

v 18 letech mě trápilo akné, prodělala jsem i "sněžení" (pálení obličeje dusíkem - což nezůstalo bez drobných jizviček v obličeji), časem se přidaly i alergie, gynekologické a střevním obtíže. Od léta užívám kolostrum (2 kapse po ránu před jídlem - jinak to nestíhám ;-)) a musím říci, že se mi ulevilo. Při objednání kapslí Bioalis mi byla doporučena novinka - krém Bioalis. A ačkoliv jsem po prvním otevření a "vůni kozy" byla trochu skeptická, tak teď ho používáme celá rodina. Již jsem i přiobjednávala. Mně okolí pochválilo zlepšení pleti, a syn (po přemlouvání si nechal natírat šupinatou a ztvrdlou kůži na loktech) má jemnější kůži na loktech a ani ho nesvědí.

Takže za nás mohu oba produkty doporučit.

Zdravím Iva (43) Plzeň

12

Příběh

Zdravím Vás,

je to už několik let, co moje maminka onemocněla rakovinou žaludku s metastázemi do jater. Její šance na přežití této zákeřné choroby byly velmi mizivé. Během léčby - chemoterapie včetně léčby biologické jsem narazila na jednu výbornou doktorku, která mi jako doplněk stravy doporučila právě kozí kolostrum od této společnosti. Upozornila mě, že to není lék, ale jako doplněk stravy velmi pozitivně vnímaný lidmi s touto nemocí. V době, kdy ho máma začala užívat měla sotva 40 kg. Měla jsem problém do ní dostat jakékoliv jídlo. Verdikt lékařů zněl - musíme skončit s chemoterapií, jinak ji to zlikviduje. Biologická léčba stále pokračovala v té době již s pravidelným užíváním kozího kolostra. Máma začala normálně jist, během 6 až 8 měsíců přibrala krásných 25 kg, a i když svou léčbu vzdala, jelikož závěrečný verdikt lékařů zněl - léčba bude do konce života, hlavní nádor nelze operovat, máma žije, daří se jí skvěle, jí normálně a opravdu jí chutná a věřím, že kromě změny životních postojů, má velkou úlohu právě kozí kolostrum. Jsou to tři roky od ukončení léčby, kdy žije plnohodnotným způsobem života. Děkuju Bohu a díky těm, kteří dokáží z přírody vzít to nejlepší, a za to považuji i kozí kolostrum. Stejně tak jsem kozí kolostrum dala kamarádce s rakovinou prsu, a daří se ji skvěle, léčba ukončena, a dokonce plánuje miminko. Děkuji také paní Monhartové za její skvělý přístup, neboť mi v počátcích poskytla veškeré informace.

J. Paluchová

13

Příběh

Dobrý den,

dva roky pracuji jako učitelka v mateřské škole, a to je místo, kde se učitel setkává s různými bacily, chorobami, infekcemi apod., co velmi oslabuje organizmus a imunitu. Hlavně v prvních letech, než si organizmus zvykne. První měsíce v práci jsem byla pořád nemocná, prošla jsem si zápalem dýchacích cest, chřipkami, ztrátou hlasu a cítila jsem se často slabá a už i bezmocná. Od doby, co jsem začala užívat Kozí Kolostrum Bioalis, přestala jsem být nemocná a mohu s klidem vykonávat svou práci v MŠ. Všude kolem mě se nacházejí nemocné, smrkající, kýchající děti i dospělí, ale moje imunita nabrala síly a je odolná vůči sezónním nemocem. Kolostrum je opravdu poklad.

Agata 26

14

Příběh

Dobrý den,

s produktem jsem spokojený, po měsíci užívání jsem vysadil pětiletou léčbu ulcerozní kolitidy sulfasalazinem a tak dále užívám pouze 2 kapsle jednou denně. Účinek přípravku tedy mohu potvrdit na vlastní osobě a jsem dosud spokojen. Sleduji dobu, za kterou dojde, pokud se tak stane, k relapsu onemocnění. Ale doufám a věřím, že nedojde.

S pozdravem Martin

15

Příběh

Dobrý deň,

mala som dlhodobé problémy s abscesom v slabine. Dvakrát som chirurgicky podstúpila vypúšťanie a pravidelné astenie peroxidovými výplachmi do otvorenej rany, za kterými nasledovala pravidelná výmena drenu. Celé to trvalo približne 3 letné mesiace, nemohla som sa umývať ani poriadne chodiť, ba vyzeralo to, že ani nedokážem plnohodnotne nastúpiť do prvého ročníka na vysokej škole. Prešla som asi šiestimi chirurgmi a až na jedného boli všetci bezcitní, nekompetentní a drzí. Vytrpela som si nesmiernu bolesť a strach a stres. Gynekologička mi vysvetlila, že odstranit absces chirurgicky, teda operáciou je takmer nemožné. Vyzeralo to tak, že mi zostáva zmieriť sa s abscesom a jeho pravidelným bolestivým vypúšťaním. Pri náhodnom stretnutí s VETERINÁROM!!! môjho psa som mu medzirečou spomenula svoj problém.

Odporúčil mi tablety kozie kolostrum, ktoré majú eliminovať zápalové ložiská. Voľba značky bola pre mňa veľmi náročná a musím sa priznať, že značka Bioalis ma oslovila nielen seriózne pôsobiacou webstránkou (i keď to čiastočne vzbudzovalo pochybnosti, či náhodou nejde o marketingový ťah), no napokon (aj v důsledku ďalších recenzií) som si tieto tablety zakúpila už druhykrát a neľutujem. Po nasadení liečby sa absces opätovne zhoršil, no vytvoril sa kúsok inde a nie príliš hlboko pod kožou, takže som si ho chirurgickou ihlou dokázala ošetriť aj sama. Dnes, približne po mesiaci užívania (5 tabliet denne) a pravidelnej aplikácii antibiotickej mastičky na postihnuté miesto ma absces nebolí a takmer vôbec ho necítim. Zvládam dynamický život študenta a v chrípkovom období mi choroba prešla po troch dňoch aj to našťastie len v miernej podobe.

Ďakujem firme Bioalis za kvalitné kozie kolostrum a vrelo ho odporúčam. Netvrdím, že každému stopercentne zaúčinkuje tak jako mne, ale jednoznačne stojí za vyskúšanie. Druhé, najväčšie balenie som si rozdelila som starým otcom, který je onkoloickým pacientom.

S pozdravom

Ivana Ščuroková

16

Příběh

V mojom prípade pomohlo kozie kolostrum v tomto, ze som trpel na alergiu na peľ a trávu a užíval som sprej na astmu. Po mesačnom užívaní kolostra už žiadny sprej nepotrebujem do dnešného dňa, nakolko mi ho aj zrušila alergologicka a cítim sa dobre.

Jaroš Vladimir

17

Příběh

Dobrý den,

před rokem jsem psala náš příběh o našem synkovi, který se léčil (recidivu) s onkologickým onemocněním. V tu dobu jsme měli ještě půl roku léčby před sebou. Strašně ráda si čtu příběhy lidiček, kde se dočítám tak skvělé zprávičky jak kolostrum pomáhá. I já musím napsat skvělou zprávičku, že jsme přes půl roku po léčbě a jsme v pořádku :). Kolostrum nám velice pomohlo a těch zbývajících 6 chemoterapiích jsme zvládli doma s kozím kolostrem. Kozičky bereme stále a budeme brát i nadále. Kubík se cítí skvěle a my s ním. Doporučuji!!!

S pozdravem,

Líba Žlutice

18

Příběh

Dobrý den,

začátkem roku 2016 jsem začala mít veliké zdravotní problémy, zhubla jsem a začala jsem kašlat přes den i v noci. Navíc moje tělo bylo velmi slabé a v noci jsem nemohla spát. A přes den jsem usínala doma i v práci. Nemohla jsem nic jíst, moje tělo odmítalo běžnou stravu. Jinak jsem pořád měla velikou žízeň a vypila jsem denně 3 litry čaje. Nakonec jsem se rozhodla navštívit mého obvodního lékaře tady v Praze. Paní doktorka je cizinka, která žije hodně let tady v Praze a je moc hodná, milá a ochotná. Paní doktorce jsem vysvětlila celou svojí situaci, že mi není už pár týdnů dobře a nemůžu spát a nic jíst. Paní doktorka mi udělala krevní testy a zjistilo se, že mám veliký úbytek bílých a červených krvinek. Jinak mi Paní doktorka oznámila, že antibiotika nesmím, že by mě to zabilo. Takže jsme s Paní doktorkou hledali jiný způsob léčby a to přírodní cestou. Jedna známá kamarádka a velice moc ochotná a hodná kosmetička Vlasta Exnerová, mi poradila kozí kolostrum Bioalis, že to je kvalitní a má to vyzkoušené doma v rodině. Tak jsem si objednala první balení kozího kolostra a brala jsem ho poctivě celý měsíc. Všichni mě v mojí rodině odrazovali, že mi to nepomůže a další podobné nesmysly. Jinak účinky kozího kolostra jsem zaznamenala už po 14 dnech, přestala jsem kašlat, v noci jsem normálně začala spát, zlepšila se mi kůže, víc se usmívám a jsem v klidu a v pohodě. Zlepšila se mi i paměť a mám více energie. Po měsíci užívání kolostra jsem šla na krevní odběry k mojí Paní doktorce. Tělo se dalo do pořádku a funguje normálně. Jinak jsem těžký alergik, jsem alergická na exotické a citrusové plody, pyly, plísně a prach, na všechny ořechy, na všechny druhy bylinek, trávy, mám alergii na všechny mouky - lepek, roztoče, kovy - zlato a stříbro. Jinak mám alergii i na kozí mléko, včera jsem se osypala po krémech z kozího mléka. Zavolala jsem Paní Monhartové a ta mi doporučila, ať si vysypu dvě kapsle s kozím kolostrem a potřu si obličej, kde se mi udělaly fleky po alergii. Udělala jsem to, trochu to sice štípalo, trochu jsem zrudla, ale fleky byli ráno světlejší a lepší. Ten rok co kozí kolostrum beru, tak na něho nedám dopustit. Hodně mi pomáhá a nemusím být celý rok na prášcích na alergii - cítím se skvěle. Jinak mám ještě hodně citlivou kůži, sklony k žilkám ale od té doby co beru kolostrum, tak se mi žilky v obličeji docela dost spravily i když občas nějaká ta žilka vykoukne. Hlavně můžu jít na jaře a v létě do parku a můžu volně dýchat mezi stromy a díky Bioalis nemám alergické záchvaty. Protože uvažování některých doktorů tady v Praze mě dost zaráží. Když mi Paní doktorka na alergologii tvrdila, že nemám chodit ven do parku. Jenže lékaři by si měli uvědomit, že musíme chodit ven a do práce a nemůžou z nás být „skleníkoví lidé“.

S přáním hezkého dne,
Jiřina Gavlasová

19

Příběh

Dobrý den,

rádi bychom se podělili o naši zkušenost s kozím colostrem Bioalis. V zimě jsem onemocněla zánětem horních cest dýchacích, 14 dní se stav nelepšil a tak jsem požádala p. Monhartovou o radu a na doporučení jsem začala užívat kozí colostrum. Druhý den ustoupily teploty a po třech dnech jsem cítila příval energie, nemoc byla na ústupu. Nyní užíváme colostrum preventivně a to se nám vyplatilo, syn (11 let) hraje hokej a fyzicky je hodně vytížený, od doby užívání Bioalis neměl ani rýmu a stačí mu kratší čas k regeneraci po tréninku nebo zápase.

Všem colostrum doporučuji.
Vonáskovi, Plzeň

20

Příběh

Dobrý den,

ráda bych se podělila o zkušenosti s užíváním přípravku Kozí kolostrum od firmy Bioalis. Přípravek jsem nasazovala u pacientů se zvýšenou frekvencí respiračních infekcí, gynekologických infekcí, u pacientů se zažívacími problémy, u seniorů.

Výhodou přípravku je, že se jedná o přírodní preparát, který se nemusí v organismu dále metabolizovat a není problém kombinace s jinými léky. Proto jsem se také nesetkala s nějakými vedlejšími účinky léčby a v doporučeném dávkování je snášenlivost přípravku velmi dobrá.

S terapií byli pacienti velmi spokojeni i při samostatném užívání i v kombinaci s jinými imunomodulačními preparáty. U většiny pacientů došlo k zlepšení stavu, poklesu frekvence infekcí, pacienti dále pozorovali větší vitalitu - necítili se tolik unavení, lepší trávení a pravidelnost vyprazdňování.
Většina pacientů v terapii pokračuje.

Přeji hezký den,

MUDr. Marcela Vorlíčková

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh