Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

11

Příběh

Dobrý den,

v 18 letech mě trápilo akné, prodělala jsem i "sněžení" (pálení obličeje dusíkem - což nezůstalo bez drobných jizviček v obličeji), časem se přidaly i alergie, gynekologické a střevním obtíže. Od léta užívám kolostrum (2 kapse po ránu před jídlem - jinak to nestíhám ;-)) a musím říci, že se mi ulevilo. Při objednání kapslí Bioalis mi byla doporučena novinka - krém Bioalis. A ačkoliv jsem po prvním otevření a "vůni kozy" byla trochu skeptická, tak teď ho používáme celá rodina. Již jsem i přiobjednávala. Mně okolí pochválilo zlepšení pleti, a syn (po přemlouvání si nechal natírat šupinatou a ztvrdlou kůži na loktech) má jemnější kůži na loktech a ani ho nesvědí.

Takže za nás mohu oba produkty doporučit.

Zdravím Iva (43) Plzeň

12

Příběh

Zdravím Vás,

je to už několik let, co moje maminka vážně onemocněla. Její šance na přežití této zákeřné choroby byly velmi mizivé. Během léčby - chemoterapie včetně léčby biologické jsem narazila na jednu výbornou doktorku, která mi jako doplněk stravy doporučila právě kozí kolostrum od této společnosti. Upozornila mě, že to není lék, ale jako doplněk stravy velmi pozitivně vnímaný lidmi s touto nemocí. V době, kdy ho máma začala užívat měla sotva 40 kg. Měla jsem problém do ní dostat jakékoliv jídlo. Verdikt lékařů zněl - musíme skončit s chemoterapií, jinak ji to zlikviduje. Biologická léčba stále pokračovala v té době již s pravidelným užíváním kozího kolostra. Máma začala normálně jist, během 6 až 8 měsíců přibrala krásných 25 kg, a i když svou léčbu vzdala, jelikož závěrečný verdikt lékařů zněl - léčba bude do konce života, hlavní nádor nelze operovat, máma žije, daří se jí skvěle, jí normálně a opravdu jí chutná a věřím, že kromě změny životních postojů, má určitý podíl právě kozí kolostrum. Jsou to tři roky od ukončení léčby, kdy žije plnohodnotným způsobem života. Děkuju Bohu a díky těm, kteří dokáží z přírody vzít to nejlepší, a za to považuji i kozí kolostrum.
Stejně tak jsem kozí kolostrum dala kamarádce, a daří se ji skvěle, léčba ukončena, a dokonce plánuje miminko. Děkuji také paní Monhartové za její skvělý přístup, neboť mi v počátcích poskytla veškeré informace.

J. Paluchová

13

Příběh

Dobrý den,

dva roky pracuji jako učitelka v mateřské škole, a to je místo, kde se učitel setkává s mnohými faktory, které oslabují organizmus a imunitu. Hlavně v prvních letech, než si organizmus zvykne. První měsíce v práci jsem byla pořád nemocná a cítila jsem se často slabá a už i bezmocná. Od doby, co jsem začala užívat Kozí Kolostrum Bioalis, přestala jsem být tolik nemocná a mohu s klidem vykonávat svou práci v MŠ. Všude kolem mě se nacházejí kýchající děti i dospělí, ale moje imunita nabrala síly a je odolná vůči sezónním nemocem. Kolostrum je opravdu poklad.

Agata 26

14

Příběh

Dobrý den,

s produktem jsem spokojený a užívám pouze 2 kapsle jednou denně. Účinek přípravku tedy mohu potvrdit na vlastní osobě a jsem dosud spokojen. Sleduji dobu, za kterou dojde, pokud se tak stane, k relapsu onemocnění. Ale doufám a věřím, že nedojde.

S pozdravem Martin

15

Příběh

Dobrý deň,

pri náhodnom stretnutí s VETERINÁROM!!! môjho psa som mu medzirečou spomenula svoj problém. Odporúčil mi tablety kozie kolostrum. Voľba značky bola pre mňa veľmi náročná a musím sa priznať, že značka Bioalis ma oslovila nielen seriózne pôsobiacou webstránkou (i keď to čiastočne vzbudzovalo pochybnosti, či náhodou nejde o marketingový ťah), no napokon (aj v důsledku ďalších recenzií) som si tieto tablety zakúpila už druhykrát a neľutujem. Zvládam dynamický život študenta a choroba prešla po troch dňoch aj to našťastie len v miernej podobe.

Ďakujem firme Bioalis za kvalitné kozie kolostrum a vrelo ho odporúčam. Netvrdím, že každému stopercentne zaúčinkuje tak jako mne, ale jednoznačne stojí za vyskúšanie. Druhé, najväčšie balenie som si rozdelila som starým otcom, který je onkoloickým pacientom.

S pozdravom

Ivana Ščuroková

16

Příběh

V mojom prípade kozie kolostrum pomohlo naštartovať imunitu. Po mesačnom užívaní kolostra už žiadny sprej nepotrebujem do dnešného dňa, nakolko mi ho aj zrušila alergologicka a cítim sa dobre.

Jaroš Vladimir

17

Příběh

Dobrý den,

před rokem jsem psala náš příběh o našem synkovi, který se léčil (recidivu) s onkologickým onemocněním. V tu dobu jsme měli ještě půl roku léčby před sebou. Strašně ráda si čtu příběhy lidiček, kde se dočítám tak skvělé zprávičky jak kolostrum pomáhá posilovat imunitu. I já musím napsat skvělou zprávičku, že jsme přes půl roku po léčbě a jsme v pořádku :). Kozičky bereme stále a budeme brát i nadále. Kubík se cítí skvěle a my s ním. Doporučuji!!!

S pozdravem,

Líba Žlutice

18

Příběh

Dobrý den,

začátkem roku 2016 jsem začala mít zdravotní problémy. Nakonec jsem se rozhodla navštívit mého obvodního lékaře tady v Praze. Paní doktorka je cizinka, která žije hodně let tady v Praze a je moc hodná, milá a ochotná. Paní doktorce jsem vysvětlila celou svojí situaci, že mi není už pár týdnů dobře a nemůžu spát a nic jíst. Takže jsme s Paní doktorkou hledaly nějaké možnosti zlepšení a to přírodní cestou. Jedna známá kamarádka a velice moc ochotná a hodná kosmetička Vlasta Exnerová, mi poradila kozí kolostrum Bioalis, že to je kvalitní a má to vyzkoušené doma v rodině. Tak jsem si objednala první balení kozího kolostra a brala jsem ho poctivě celý měsíc. Všichni mě v mojí rodině odrazovali, že mi to nepomůže a další podobné nesmysly. Jinak účinky kozího kolostra jsem zaznamenala už po 14 dnech, v noci jsem normálně začala spát, víc se usmívám a jsem v klidu a v pohodě. Zlepšila se mi i paměť a mám více energie. Tělo se dalo do pořádku a funguje normálně.
Jinak jsem těžký alergik, jsem alergická na exotické a citrusové plody, pyly, plísně a prach, na všechny ořechy, na všechny druhy bylinek, trávy, mám alergii na všechny mouky - lepek, roztoče, kovy - zlato a stříbro. Mám alergii i na kozí mléko, včera jsem se osypala po krémech z kozího mléka. Ale kozí kolostrum mě nedráždí. Ten rok co ho beru, tak na něho nedám dopustit. Hodně mi pomáhá a cítím se skvěle. Hlavně můžu jít na jaře a v létě do parku a můžu volně dýchat mezi stromy. Protože uvažování některých doktorů tady v Praze mě dost zaráží. Když mi Paní doktorka na alergologii tvrdila, že nemám chodit ven do parku. Jenže lékaři by si měli uvědomit, že musíme chodit ven a do práce a nemůžou z nás být „skleníkoví lidé“.

S přáním hezkého dne,
Jiřina Gavlasová

19

Příběh

Dobrý den,

rádi bychom se podělili o naši zkušenost s kozím colostrem Bioalis. Colostrum užíváme dlouhodobě a to se nám už mnohokrát vyplatilo. Syn (11 let) hraje hokej a fyzicky je hodně vytížený, od doby užívání Bioalis mu stačí kratší čas k regeneraci po tréninku nebo zápase.

Všem colostrum doporučuji.
Vonáskovi, Plzeň

20

Příběh

Dobrý den,

ráda bych se podělila o zkušenosti s užíváním přípravku Kozí kolostrum od firmy Bioalis. Přípravek jsem nasazovala u pacientů se zvýšenou frekvencí respiračních infekcí, u pacientů se zažívacími problémy, u seniorů.

Výhodou přípravku je, že se jedná o přírodní preparát (doplněk stravy), který se nemusí v organismu dále metabolizovat a není problém jeho kombinace s léky. Proto jsem se také nesetkala s nějakými vedlejšími účinky a v doporučeném dávkování je snášenlivost přípravku velmi dobrá.

S terapií byli pacienti velmi spokojeni i při samostatném užívání i v kombinaci s jinými imunomodulačními preparáty. U většiny pacientů došlo k zlepšení stavu a pacienti dále pozorovali větší vitalitu - necítili se tolik unavení, lepší trávení a pravidelnost vyprazdňování.
Většina pacientů v terapii pokračuje.

Přeji hezký den,

MUDr. Marcela Vorlíčková

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh