Košík 0 Kč

Příběhy našich
klientů

11

Příběh

Doplněk stravy Bioalis kozí colostrum je mateřské kozí počáteční mléko (mlezivo), získávané v den porodu a z imunologického hlediska obsahuje nejvyšší koncentraci protilátek, které hrají významnou roli při zneškodnění patogenů, nejčastěji virů a bakterií.

Podávání colostra se podílí na zvyšování pasivní imunity proti patogenům.

Dobré klinické zkušenosti jsem zaznamenala při podávání colostra u dětských pacientů s opakovanými respiračními infekcemi horních cest dýchacích při nástupu do kolektivu, který je spojen s vyšší expozicí respiračními viry a bakteriemi.

Pasivní podpora imunity je vhodná také u pacientek, u kterých není žádoucí aktivní stimulace imunitního onemocnění, především u autoimunitních systémových onemocnění. Zaznamenala jsem snížení respiračních infektů a vymizení únavy při podávání colostra v době epidemiologicky nepříznivé u pacientek s autoimunitním onemocněním štítné žlázy, u pacientek s roztroušenou sklerózou, s revmatoidní artritidou.

Dobrý klinický efekt pozoruji při podávání kozího colostra u pacientů se snížením slizniční imunity. Pasivní podpora imunity a dodávání imunoglobulinů formou kozího colostra vedla ke snížení počtu respiračních infektů.

MUDr. Šetinová Ivana

12

Příběh

Dobrý den,

ráda bych se podělila o zkušenosti s užíváním přípravku Kozí kolostrum od firmy Bioalis. Přípravek jsem nasazovala u pacientů se zvýšenou frekvencí respiračních infekcí, gynekologických infekcí, u pacientů se zažívacími problémy, u seniorů.

Výhodou přípravku je, že se jedná o přírodní preparát, který se nemusí v organismu dále metabolizovat a není problém kombinace s jinými léky. Proto jsem se také nesetkala s nějakými vedlejšími účinky léčby a v doporučeném dávkování je snášenlivost přípravku velmi dobrá.

S terapií byli pacienti velmi spokojeni i při samostatném užívání i v kombinaci s jinými imunomodulačními preparáty. U většiny pacientů došlo k zlepšení stavu, poklesu frekvence infekcí, pacienti dále pozorovali větší vitalitu - necítili se tolik unavení, lepší trávení a pravidelnost vyprazdňování.
Většina pacientů v terapii pokračuje.

Přeji hezký den,

MUDr. Marcela Vorlíčková

13

Příběh

Dobrý den,

s produktem Bioalis kozí kolostrum mám velice dobré zkušenosti. Několik let trpím kožními problémy na které běžná léčba nezabírá. Už po týdnu užívání kozího kolostra mé problémy ustoupily a mohla jsem dokonce vysadit i léky které mě způsobovaly únavu a ospalost. Jsem moc ráda, že jsem se o tomto přírodním produktu dozvěděla.

S pozdravem,
Olga

14

Příběh

Dobry den,

rada se podelim o zkusenost koziho kolostra na me osobe… Po 20ti letem intenzivnim obchodovani mezi Francii a Ceskou republikou, po nemoznych a nesmyslnych zmenach ceskych zakonu a neduvery statu ke svemu lidu /v cemz se velice zmenila povaha ceskych lidi a i vedeni firem/, jsem se rozhodla ukoncit me firmy a obchody a tudiz veskerou cinnost v CR. S potesenim jsem se jiz dopredu tesila jak budu prozivat v me krasne Provence, kde ziji 40 let muj volny cas... Jen co jsem zacala prozivat, tak asi nahromadenym stresovym zivotem muj organismus nechapal, ze bych mu chtela dat jen to nejlepsi a odbourat vse co se mu nahromadilo za poslednich aktivnich 20ti let. Zacala jsem byt soustavne nemocna, nic zavazneho, boleni v krku, v usich, soustavna nachlazeni pri 25ti stupnich tepla a denniho slunicka. Jen mne oval jemny vetrik, ihned stejne bolesii a tydenni nachlazeni a takto po cele 2 mesice, unava, neaktivnost coz neni u mne velmi aktivni zeny normalni... Zacala jsem se informovat kolem sebe, jak povzbudit sve telo a i mysl. Kamaradka mi doporucila kolostrum kravske /neznala kozi/ a ja jsem se na internetu dostala i ke kozimu. Samozrejme je daleko drazsi nez kravske, ale je daleko ucinnejsi a kompatibilni s nasim organismem. Prvnich 14 dni jsem nevidela zadne zazraky, ale bylo mi jasne ze bude trvat dele nez se muj organismus vzbudi… A vzbudil se po 1 mesici. Po 3 tabletach rano do koziho tvarohu /jelikoz nepolykam obal, tak si kapsle otevru a nasypu do vody nebo jogurtu/ a 3 vecer do vody jsem se zotavila natolik, ze se dnes koupu v bazenu v 17 stup. vode, cely den pracuji docela tezce ale s radosti na zahrade a to bez tepleho obleceni a satku na krku, no proste jsem fyzycky i mentalne jina zena... i muj manzel, ktery byl skepticky, nemuze uverit zmene ktera se se mnou stala. Tuto zmenu prikladam stoprocentne kozimu colostru, je to opravdu zazracny pridavek ke "zdrave strave". Objednala jsem dalsich 180 kapsli a potom si dam pauzu 3 mesice a na podzim znovu udelam kuru koziho kolostra. Pisi svuj pribeh abych pomohla tem, kdo si nevi rady se svym zdravim a tem co jsou choulostivi na jakekoliv zmeny v zivote... Dale pak dekuji majitelce produktu, ktera se o sve klienty velmi dobre stara, je neobvykle na ceske pomery ochotna a prijemna a vychazi vstric i v neobvyklych situacich, jako je zasilani do jinych zemi, kde se jeste toto neda koupit nebo stoji jednou tolik. A timto ji moc dekuji.
PS: Muzete mne kontaktovat na +33 662151219, mohu Vam zdarma zprostedkovat dovolenou v Provence u more v apartmanech: pragpass@gmail.com, www.francie-vino-delikatesy.cz

Vam vsem s pozdravem ze sladke Provence Ivana

15

Příběh

Dobrý den,

co se týká kolostra Bioalis, osvědčilo se mi hlavně u pacientů s recidivujícími respiračními infekty, zpravidla předškolního věku. Mohu říci, že děti užívající kolostrum v období větší zátěže, např. po nástupu do mateřské školky, infekty zpravidla zvládají vlastními silami, bez nutnosti nasazení ATB léčby. Jde o produkt zcela bezpečný, což je dáno jeho podstatou, jelikož se jedná o kozí mlezivo.
Proto kolostrum považuji za zcela přirozený prostředek k posílení imunity a pacientům ho doporučuji.

S pozdravem MUDr. Michaela Lepší

16

Příběh

Dobrý deň,

mne kozie kolostrum odporučil jeden známy (ani som nevedela že také niečo sa vyrába :) Bola som po operácií bartholiniho žlazy, ktorá mi stále hnisala, a po rozboroch tekutiny, (kt. žľaza vylučuje) v nej bolo nájdených až 6 druhov baktérií, ktoré mi liečili lekári silnými atb (vraj slabá imunita). Po opätovnom (6-tom) zapálení som začala užívať kolostrum bioalis, keďže som sa dočítala, že podporuje imunitu a "ničí" baktérie a vírusy v tele... po 4 dňoch užívania sa z tmavo zelenej až žltej tekutiny stala taká aká má byť, číra. Šla som s tým na kontrolu ku lekárke, a tá len potvrdila, že je to úplne v poriadku. Bože tá radosť. Ja som malé žieňa, tak užívam len jednu tabletu, sem-tam dve denne, ale som rada, strašne rada, že som si ušetrila trápenie s ATB a chodenie po lekároch a rôznych rozboroch (a to nehovoriac o troch operáciách v úplnej narkóze :( Na rôznych fórach som sa dočítala, že strašne veľa žien s operovanou bartolinkou má problémy s opätovným zapálením sa tejto žlazy a podstupujú ďalšie a ďalšie čistenia, berú silné ATB, tak ak to niekto taký číta,( ja ako pacient, kt. s týmto mal problémy až 3 roky) môžem len odporučiť.

S pozdravom Michaela

17

Příběh

Dobrý den,

jsem onkologický pacient, mám za sebou chemotherapii a nyní jsem na tzv. bioléčbě, byla jsem neustále unavená, bála jsem se jít mezi větší kolektiv lidí, abych neonemocněla, rýma, kašel, chřipka je pro mě dost nebezpečná, jsme na tom všichni pacienti s onkologickým onemocněním stejně, oslabená imunita a s tím následně ta velká únava. Užívám kozí kolostrum přibližně 10 dní a cítím se daleko, daleko lépe. Mohu jen doporučit a kozí kolostrum je lepší než kravské, kravské mléko a mléčné výrobky mi nedělají dobře, po kozích výrobcích nemám žádné potíže.

Děkuji za kvalitní a účinný doplněk stravy.

Jana 

18

Příběh

Dobrý den,

jmenuji se Matyáš, brzy mi bude čtrnáct let a mým největším koníčkem je cyklistika, ve které reprezentuji Českou republiku na mezinárodní úrovni. Ke kozímu kolostru jsem se dostal díky známému, se kterým jsme se často bavili o svých zdravotních problémech zahrnující neustálé virózy či nachlazení, které byly i příčinou tréninkových pauz. Jeho lékem bylo právě kozí kolostrum a já osobně si dnes bez něj nedokážu představit vrcholově sportovat. Věřím, že díky němu můžu naplno trénovat naplno po celý rok, hlavně pak v chladnějších měsících a náročnějších tréninkových fázích. Veškeré náznaky nachlazení jsou minimální a celková imunita mého těla je mnohem silnější.

Kozí kolostrum mi pomohlo dosáhnout mnoha skvělých výsledků, protože sport je nejen o dřině, ale také o zdraví, a proto bych chtěl velice poděkovat firmě Bioalis za jejich sponzorství. S čistým svědomím ho mohu doporučit všem chronicky nemocným lidem a lidem, kteří potřebují být celý rok ve skvělé zdravotní kondici.

Děkuji Matyáš Fiala

19

Příběh

Dobrý den,

náš 16-ti letý syn se léčil s osteosarkomem. Asi v polovině chemoterapeutické léčby nám bylo ostatními maminkami malých pacientů doporučeno kozí kolostrum Bioalis. Již od počátku užívání bylo patrné zlepšení vnímání negativních vedlejších účinků chemoterapie. A i výsledky krevních testů se rychleji vracely do požadovaných hodnot. Celkově se syn cítil lépe a nesetkali jsme se po celou dobu užívání kolostra s žádným infektem. I nadále, po ukončení léčby, pokračujeme v užívání kolostra.

Daniela

20

Příběh

Dobrý den,

zatím, co jsem mohla vypozorovat u pacientů, kterým jsem kozí kolostrum nasadila:
u seniorů: snížení frekvence respiračních infektů, dobrý vliv na zažívání /dříve zácpy, nyní úprava vyprazdňování/, 1 pacient po operaci karcinomu střeva
u pacientů 30-40 let: opět zlepšení zažívání, zmírnění projevů únavy, u pacientů s problematickou pletí zlepšení kožních projevů
u dětí: snížení frekvence respiračních infektů.
Zatím jsem neměla negativní ohlas, ve smyslu nesnášenlivosti produktu či jiných nežádoucích účinků.

Moc děkuji za možnost si preparát vyzkoušet,
MUDr. Marcela Vorlíčková

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Napište nám
váš příběh