Košík 0 Kč

KOZÍ KOLOSTRUM

„ Produkty inspirované přírodou “

Děti a Bioalis? To funguje!

Zkuste ho také - vhodné pro děti od 3 let

S Bioalis máte dopravu zdarma

Nakupte z pohodlí domova

Tobolky Bioalis

100% kozí kolostrum v čistě rostlinném obalu

Koupím ihned Mám otázky
Rolujte dolů

Představujeme

kozí kolostrum

cennou přírodní látku se zcela unikátním složením, které ji předurčuje stát se ideálním zdrojem žádoucích látek pro váš organismus. Kolostrum je první mléko, které vylučují těsně po porodu všechny samice savců pro svá novorozeňata. Je plné cenných látek, díky nimž si organismus mláděte buduje svou obranyschopnost.

Bioalis dbá na odběr kolostra v co nejkratším časovém intervalu, dohlíží na kvalitu a nabízí šetrnou metodu zpracování, která zachovává maximální účinnost.

Chci vědět více (o kvalitě, složení, dávkování)

Produkty vhodné

pro celou rodinu

S Bioalis získáte kvalitu, kterou potvrzují nejen reference spokojených uživatelů, ale také mnoho lékařů.

Abychom vám poskytli to nejlepší, produkty stále vylepšujeme a kontrolujeme laboratorními rozbory.

Přesvědčte se sami. Vyzkoušejte Bioalis.

Hlavní výhody

kozího kolostra

100% přírodní surovina
Vysoký podíl aktivních látek
Šetrné
zpracování

Naše nabídka

objevte Bioalis

Tobolky
s kozím kolostrem

Obsahují bohatý zdroj aktivních látek, který pochází přímo z přírody. Kozí kolostrum (260 mg v jedné kapsli) je možné užívat dlouhodobě nebo jako doplněk při fyzické zátěži, v rámci rekonvalescence a při oslabení imunity. Kozí kolostrum příznivě působí na přirozenou obranyschopnost organismu.

Distributor: Bioalis International, s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Vaše cena -
za -
Doprava zdarma
při nákupu nad 500 Kč
Odesíláme následující pracovní den

Novinka

to nejdůležitější v jediné lahvičce

Dětský sirup
s kolostrem a vitamíny

Jeho komplexní složení (KK, betaglukany, vitamíny C a D), doplněné o příchuť broskve, je ideální volbou nejen při nástupu do školy nebo oslabeném organismu, ale po celý rok, kdy přispívá k normální funkci imunitního systému vašich dětí.

Vitamín C podporuje normální tvorbu kolagenu a napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín D tonizuje normalní funkci imunitního systému a podporuje normální stav kostí a svalů.

Distributor: Bioalis International, s.r.o.

Tobolky s kozím kolostrem
Akční cena 386 Kč
Běžná cena 429 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 500 Kč
Odesíláme následující pracovní den

Příběhy

našich klientů

Dobrý den, tento produkt je pro mé klienty velmi zajímavý hlavně z toho důvodu, že ho může užívat celá rodina. Tím, že působí na celkovou obranyschopnost organismu, se stává hlavním potravinovým…

Dobrý den, tento produkt je pro mé klienty velmi zajímavý hlavně z toho důvodu, že ho může užívat celá rodina. Tím, že působí na celkovou obranyschopnost organismu, se stává hlavním potravinovým doplňkem pro mnoho lidí. Pro mě osobně je důležité, že ho mohu nabídnout lidem se sníženou imunitou i když se jedná o autoimunitní problém. Na trhu je totiž mnoho přípravků, které posilují imunitu, ale nemohou se doporučit při autoimunitním problémům, protože by potíže zhoršily, např. beta glukany, echinacea apod. Ze svých zkušeností mohu říci, že kolostrum pomáhá zejména u malých dětí při nástupu do školky či do školy. Jeho účinek je vynikající. Také si ho cením jako ochranný prostředek pro děti před a po očkování. Mám mnoho dětí, které očkování evidentně poškodilo, je opravdu velmi nutné dětský organismus přirozeně posilovat právě v období očkování. Další okruh mých klientů, kterým doporučuji kolostrum, jsou těhotné a kojící ženy. Mnoho žen je oslabených, jejich imunitní systém není dost silný na zátěž během těhotenství a po narození dítěte. Bolesti kloubů, páteře, zubů, padání vlasů, třepení nehtů aj. jsou průvodní příznaky oslabené životní energie těchto žen. Již po pár týdnech pravidelného užívání kozího kolostra se tyto ženy dostávají z pocitu únavy a vyčerpání a mluví o znovuzískání ztracené energie. Další skupinu lidí spokojených s užíváním kolostra jsou lidé s alergiemi a ekzémy. Zde nejsou výsledky mnohdy jednoznačné, protože je důležité vyhnout se alergenům, škodlivým potravinám apod. přesto je vždy vidět při nasazení kolostra velké zlepšení. Kozí kolostrum lidský organismus celkově posiluje a je ideálním potravinovým doplňkem současného člověka. Zjistila jsem, že i když se mnohdy píše o tom, že kravské kolostrum nevadí lidem, kteří mají alergii na kravské mléko, není to pravda. U dcery mé klientky se ukázalo, že jí kravské kolostrum způsobuje kašel a rýmu a když jsme nasadili kozí, její potíže ustoupily. Holčička má zvýšenou citlivost na kravské mléko. Pokud mohu mluvit za sebe, vynikající výsledky při používání kozího kolostra mě přesvědčily o jeho kvalitě a účinnosti a jistě ho budu svým klientům i nadále doporučovat.

Marie Hrubá, léčitelka

Odkrýt celý příběh

Dobrý den, mám šestiletého syna. Ve věku tří let kompletně ztratil imunitu, prodělal operaci mozku a další a další zdravotní pohromy. Kvůli své imunitě dostával od těch tří let imunoglobulíny…

Dobrý den, mám šestiletého syna. Ve věku tří let kompletně ztratil imunitu, prodělal operaci mozku a další a další zdravotní pohromy. Kvůli své imunitě dostával od těch tří let imunoglobulíny kapačkami. Nejdříve je dostával do žil, ale to velmi těžce snášel. Musel ležet 5-6 hodin v klidu a dělalo se mu i zle a nemohl dýchat. Došlo na jinou a šetrnější metodu, kde jsem se musela naučit píchat kapačky do bříška. Což nám nebylo ani jednomu příjemné a i s kapačkami byl stále nemocný. Vlastně jsme měli jen asi dva měsíce v roce od marodění tak nějak klid. Jinak to šlo z nemoci do nemoci a mezitím byl v pořádku jen dva dny. Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a tabletky jsme vyzkoušeli. Nečekala jsem tak rychlou změnu k lepšímu. Malý díky posílené imunitě nemarodí, chodí ven každý den, dokonce si doma dopřál i zmrzlinu, což by dříve vážně těžce odmarodil. Tato změna nastala po týdnu. Chemické imunoglobuliny mu moc nevyhovovaly. Od samého začátku jsem tušila, že není lepší doplněk stravy. O kozím mléku jsem toho věděla spoustu. Jen jsem neměla tušení, že se dá sehnat i kozí kolostrum. Děkuji moc, moc, moc paní Alici a rozhodně kolostrum doporučuji lidem nejen s problémy s imunitou, ale i lidem bez imunity.

Děkuji Žaneta

Odkrýt celý příběh

Pozn.: Zkušenosti našich klientů jsou individuální. Konkrétní výsledky se mohou u každé osoby lišit.

Rádi Vám odpovíme
na vaše dotazy
Má kolostrum nějakou chuť?

Má kolostrum nějakou chuť? Je z něj tzv. „cítit koza“?

Naše odpověď Musíme vás hned na začátku uklidnit. Kozí kolostrum v kapsli nemá žádnou chuť – je chuťově neutrální. Opravdu nepoznáte, že jde o kozí produkt. Po vysypání z kapsle je chuť mléčná a stále příjemná. Jiná situace nastává u kolostra tekutého. Zde je chuť poměrně nepříjemná. Naopak sušené kolostrum je nejen chuťově neutrální, ale také se velice dobře uchovává a dávkuje. Výhoda tekutého je v podstatě jen jedna. Pokud je úplně čerstvé, tak obsahuje nejvíce aktivních látek. Šetrné sušení naopak umožňuje velmi dlouhou dobu expirace a uchování maxima aktivních látek po celou dobu trvanlivosti.

Co jsou imunoglobuliny?

Dobrý den, můžete mi jako laikovi vysvětlit, co jsou to imunoglobuliny?

Naše odpověď Je obtížné tyto látky popsat nějakým zcela srozumitelným způsobem. Zjednodušeně lze říci, že imunoglobuliny jsou protilátky tvořené bílými krvinkami našeho imunitního systému a jsou důležité pro správný průběh imunitních reakcí, čímž se podílejí na obranyschopnosti organismu. Existuje několik typů protilátek, mezi které patří např. v kolostru hojně obsažený imunoglobulin G (IgG). Jeho koncentrace se sice často považuje za jednu z rozhodujících, ale my doporučujeme sledovat spíše poměry a rozmanitost látek v kolostru obsažených. Mnohdy je totiž snahou uměle zvyšovat koncentrace IgG na úkor všeho ostatního. Kozí kolostrum však není o množství nějaké konkrétní látky. Jeho efekt spočívá zejména ve vzájemné synergii, která je v případě Bioalis poměrně jedinečná.

Proč o kozím kolostru slyším poprvé?

Ráda bych se zeptala, proč se o kozím kolostru tak málo mluví?

Naše odpověď Ano, dnes jsou skutečně trendem spíše různé směsi uměle namíchaných vitamínů a moudrost přírody je mnohým spíše k smíchu. Samozřejmě ještě na počátku 20. století bylo vše zcela jinak a kozí mléko a kolostrum bylo vyhlášeným zdrojem mnoha cenných látek i u nás. Kozí mléko bylo „grund“ a babičky ho často doslova nutily i mé generaci. Možná vzpomínáte stejně jako já.:) Dnes je situace trochu jiná, ale vše se naštěstí mění. A to hlavně díky spokojenosti uživatelů a jejich doporučení. To je skutečně tou nejlepší motivací pro návrat kozích produktů do našich domácností.

V čem je kozí kolostrum jiné než kravské?

V čem je kozí kolostrum lepší než to kravské? A existují mezi produkty vůbec nějaké rozdíly?

Naše odpověď Pomineme-li fakt, že kozí kolostrum má několikrát lepší snášenlivost lidským organismem, tak jde především o poměry aktivních látek, které jsou v kolostru obsažené. Díky nim dochází k lepšímu synergickému efektu, který je pro tento doplněk stravy příznačný. Jeho důkazem je sama koza a její vysoká odolnost a vitalita. Nutno dodat, že skutečně kvalitní kravské kolostrum (není jich na trhu mnoho), poskytuje rovněž vysoký počet aktivních, ale v mnoha ohledech odlišných látek. Cena je navíc v takovém případě velice podobná. Pokud jde o rozdíl mezi produkty na trhu, tak zde samozřejmě rozdíly jsou. A samozřejmě i zde platí, že za kvalitu se v rozumných mezích vždy platí. Ale uvážímeli skutečnost, že mnoho produktů by se za kolostrum nemělo ani vydávat (jsou nadojené i několik dní po porodu), tak značný rozdíl je i v metodě zpracování a kvalitě pastvin (pokud vůbec k přirozené pastvě dochází). Zde již však musí každý sám za sebe zvážit, jaké má priority a co od kolostra čeká. My bychom si samozřejmě přáli, aby na trhu byli pouze výrobci, kteří nebudou kolostru kazit pověst a pomohou spíše jeho rozšíření.

Kolik tekutého mleziva na 1 kg prášku?

Dobrý den. Kolik tekutého mleziva je potřeba k výrobě jednoho balení Bioalis? A proč neprodáváte i tekuté kolostrum?

Naše odpověď Děkujeme za zajímavý dotaz. K výrobě 1 kg prášku je zapotřebí 10 litrů tekutého mleziva. Z toho je patrné, že by se nám jednoznačně vyplatilo prodávat kolostrum tekuté, protože bychom měli rázem desetkrát více kolostra. Ale senzorické vlastnosti a nutnost konzervace tekutého kolostra nejsou pro koncového spotřebitele výhodné. Proto kozí kolostrum sušíme a balíme do kapslí, kde kolostrum degraduje až po cca pěti letech. Minimální trvanlivost je však poloviční (viz obal). Tekuté kolostrum je jistě dobré, pokud máte vlastní skot a jeho chuť vám nijak nevadí. V opačném případě doporučujeme prášek.

Více miligramů v kapsli?

Proč nemáte více miligramů v jedné kapsli?

Naše odpověď Dobrý den, více miligramů v kapsli nemáme proto, že by kapsle byla příliš velká a zejména pro děti a seniory potenciálně nebezpečná. Důležité je přeci to, aby zákazník koupil vysoké množství kvalitního mleziva za přiměřenou cenu a ne kapsli, která pojme maximum prášku. Místo váhy jedné kapsle doporučujeme sledovat hmotnost celého balení a hlavně kvalitu suroviny. Protože jestli se dá někde kolostrum výrazně ošidit (ušetřit), tak je to v první řadě na kvalitě. Ta se totiž zákazníkovi mnohem hůře posuzuje. Někdy se kolostrum dokonce prodává za ceny, které jsou pod cenou i té nejhorší jakosti suroviny.

Nutné je však dodat, že do kapsle námi používané velikosti je teoreticky možné umístit více prášku. Důvodem, proč to tak není je tuk, který je sice přínosem pro uživatele (pomáhá vstřebávat látky v kolostru obsažené), ale při plnění dělá problémy.

Obsahuje Bioalis také laktoferin?

Dobrý den, obsahuje Bioalis také laktoferin?

Naše odpověď Ano. Laktoferin je další významnou a zcela přirozenou složkou kozího kolostra Bioalis, která je glykoproteinové povahy. V největší míře se vyskytuje právě v kolostru a jeho funkcí je zabezpečení imunitního systému mláděte u savců. Tohoto pozitivního vlivu lze ale využít i v pozdějším věku, a to prostřednictvím lyofilizovaného kolostra. I v našem těle se ale laktoferin fyziologicky nachází, a to nejen u žen v období kojení. U každého z nás jej produkují specializované bílé krvinky (neutrofilní granulocyty).

Poradí vám
výživový poradce
Alice Monhartová

Alice Monhartová
Tel: +420 774 696 901

Volejte prosím v pracovní dny:
od 8:00 do 18:00 hodin

Napsat zprávu
Mohly by se Vám hodit
zajímavosti

maximálně jednou měsíčně pošleme cennou informaci

Sledujte nás na
sociálních sítích
Kontaktní údaje

Sídlo Bioalis
Dobřív 398
338 44 Dobřív
Prohlédnout na mapě

Kontaktní osoba
Alice Monhartová

+420 774 696 901

Fakturační údaje
Bioalis International, s.r.o.
Dobřív 398, 338 44 Dobřív
IČO: 06794696
DIČ: CZ06794696
Ukázat

Výdejní místo
Koterovská 516/66
326 00 Plzeň 2 - Slovany
Prohlédnout na mapě
 

Napište nám
Rádi Vám poradíme
Kde nás také najdete?
Mapa našich partnerů
Lékárna v Bezovce
V Bezovce 1909/4
301 00, Plzeň
+420 377 423 462 Napsat zprávu
IMMUNIA s.r.o. - Centrum prevence a léčby alergií
Thámova 183/11
186 00, Praha 8
+420 222 314 018 Napsat zprávu
Slunečnice
Chelčického 78/21
370 01, České Budějovice
+420 607 009 418 Napsat zprávu
Brána ke zdraví
Orlí 17
602 00, Brno
+420 725 065 899 Napsat zprávu
Zdravotéka
28. října 459/11
779 00, Olomouc
+420 608 712 654 Napsat zprávu
Marie Jagošová
Žižkova 489
768 24, Hulín
+420 736 766 392 Napsat zprávu
Lékárna U Floriána
Smětanova 87/6
397 01, Písek
+420 382 215 942 Napsat zprávu
Bylinka MB
17. listopadu 1197
293 01, Mladá Boleslav
+420 326 210 782 Napsat zprávu
Bylinky a čaje
Poliklinika III, tř. E. Beneše 1549
500 12, Hradec Králové
+420 605 057 400 Napsat zprávu
Léčivé byliny a přírodní produkty
Tyršova 243/1
353 01, Mariánské Lázně
+420 354 602 468 Napsat zprávu
Lékárna u Matky Boží
Kostelní 41
739 44, Brušperk
+420 558 666 208 Napsat zprávu
Distributor pro Slovensko
Dobřív 398
338 44, Dobřív
+420 774 696 901 Napsat zprávu
Zobrazit všechny partnery