Košík 0 Kč

KOZIE COLOSTRUM

" Komplexná starostlivosť o vašu imunitu "

Deti a Bioalis? To funguje!

Skúste pre svoje ratolesti Bioalis. Vhodné pre deti od 3 rokov.

S Bioalis máte dopravu zadarmo

Nakúpte z pohodlia domova

Naša radosť

Takto vyzerajú kapsule s kozím kolostrom Bioalis.

Kúpim hneď Mám otázky
Rolujte dole

Predstavujeme

kozie colostrum

cennú prírodnú látku, ktorá je materským mledzivom kozy, jedného z najzdravších tvorov na našej zemi. Vďaka tomu obsahuje ideálne pomery žiadaných látok, ktoré pre nás namiešala sama príroda. Bioalis najviac ponúka kolostrum nadojené maximálne 12 hodín od pôrodu, šetrnou metódou sušením mrazom a kvalitou, ktorému sa dostáva stále väčšieho uznania medzi samotnými užívateľmi i odbornou verejnosťou.

Chcem vedieť viacej (o kvalite, zložení, dávkovaní)

Vhodný výživový doplnok pri

mnohých ťažkostiach

Pre viac informácií o účinkoch kozieho kolostra navštívte svojho lekára.

Nepoznáte lekára oboznámeného s kozím kolostrom? Kontaktujte nás a my sa vám pokusíme pokúsime zabezpečiť návštevu u spolupracujúcich lekárov.

Prečítajte si tiež uverejnené referencie vybraných lekárov alebo príbehy samotných užívateľov.

Najčastejšie tu nájdete príbehy na téma: znížená imunita, bakteriálne a vírusové infekcie, alergie, astma alebo kožné problémy.

Hlavné výhody

kozieho colostra

100% prírodný doplnok stravy
Vysoký podiel aktívnych látok
Ekologický pôvod, šetrné spracovanie

Naša ponuka

Objavte Bioalis

biolis
180 kapsúl 1 490 Kč
120 kapsúl 1 150 Kč
90 kapsúl 990 Kč

Bioalis - kozí kolostrum

Výrobce: Laboratoires de Biologie, Francie
Složení: 100% kozí kolostrum

Vaša cena: -

Doprava: zdarma (odosielame nasledujúci pracovný deň)

Príbehy

naších klientov

Dobrý den, rádi bychom se podělili o naši zkušenost s kozím colostrem Bioalis. V zimě jsem onemocněla zánětem horních cest dýchacích, 14 dní se stav nelepšil a tak jsem požádala p. Monhartovou o…

Dobrý den, rádi bychom se podělili o naši zkušenost s kozím colostrem Bioalis. V zimě jsem onemocněla zánětem horních cest dýchacích, 14 dní se stav nelepšil a tak jsem požádala p. Monhartovou o radu a na doporučení jsem začala užívat kozí colostrum. Druhý den ustoupily teploty a po třech dnech jsem cítila příval energie, nemoc byla na ústupu. Nyní užíváme colostrum preventivně a to se nám vyplatilo, syn (11 let) hraje hokej a fyzicky je hodně vytížený, od doby užívání Bioalis neměl ani rýmu a stačí mu kratší čas k regeneraci po tréninku nebo zápase.

Všem colostrum doporučuji.

Vonáskovi, Plzeň

Odkryť celý príbeh

Dobrý den, rádi bychom chtěli sdělit naši zkušenost s kozím kolostrem. Jsme rodiče devítiletého autistického syna. Kozí kolostrum jsme začali podávat na základě doporučení homeopatky, která ho…

Dobrý den, rádi bychom chtěli sdělit naši zkušenost s kozím kolostrem. Jsme rodiče devítiletého autistického syna. Kozí kolostrum jsme začali podávat na základě doporučení homeopatky, která ho léčila. Po několika týdnech užívání došlo k upravení stolice, kterou měl velmi nezdravě řídkou a trpěl plynatostí, ale co jsme zaznamenali nejpodstatnějšího je to, že syn se stal klidnějším, radostnějším a postupně ubývaly výkyvy nálad. Dnes můžeme říct, že se jeho imunita výrazně posílila, zejména pokud přijde do kontaktu s nemocným, doma nebo ve škole (virózy a pod.), tak to ustojí a neonemocní. Obrovským přínosem, čehož si vážíme nejvíce jako rodiče autisty je to, že dnes je stále v dobré náladě. Vzhledem k tomu, že jsme zažili období před a po podání kozího kolostra, tak jednoznačně můžeme tento produkt doporučit všem dětem trpícím autismem. Velice bychom chtěli poděkovat paní Monhartové, která je velice empatická a ochotná nám vyjít vstříc, kdykoliv potřebujeme urgentně poslat kolostrum nebo jen poradit.

Děkujeme,

Sloukovi, Zábřeh

Odkryť celý príbeh
Prečítať si aj ostatné príbehy

Pozn.: Skúsenosti našich klientov sú individuálne. Konkrétne výsledky sa môžu líšiť pre každú osobu.

Radi Vám odpovieme
na Vaše dotazy
Čo sú to imunoglobulíny?

Dobrý den. Můžete mi jako normálnímu člověku vysvětlit, co jsou to imunoglobuliny?

Naše odpověď Je obtížné tyto látky popsat nějakým zcela srozumitelným způsobem. Zjednodušeně lze říci, že imunoglobuliny jsou protilátky tvořené bílými krvinkami našeho imunitního systému a jsou důležité pro správný průběh imunitních reakcí, čímž se podílejí na obranyschopnosti organismu. Existuje několik typů protilátek, mezi které patří např. v kolostru hojně obsažený imunoglobulin G (IgG), který má významnou roli při zneškodňování patogenů. Je však nutné dodat, že samotné imunoglobuliny nejsou zcela rozhodující faktor. Jejich koncentrace v kolostru se sice často považuje za jednu z rozhodujících, ale my doporučujeme sledovat spíše poměry a rozmanitost látek v kolostru obsažených. Mnohdy je totiž snahou uměle zvyšovat koncentrace IgG na úkor všeho ostatního. Kozí kolostrum však není o množství nějaké konkrétní látky. Jeho efekt spočívá zejména ve vzájemné synergii, která je v případě Bioalis poměrně jedinečná.

Prečo je kolostrum pomerne neznáme?

Ráda bych se zeptala, proč se o kozím kolostru tak málo mluví? Stále slyšíme pouze o vitamínech atd., ale kozí kolostrum tolik vidět není.

Naše odpověď Máte zcela pravdu. Dnes jsou skutečně trendem spíše různé směsi uměle namíchaných vitamínů a moudrost přírody je mnohým spíše k smíchu. Samozřejmě ještě na počátku 20. století bylo vše zcela jinak a kozí mléko a kolostrum bylo vyhlášeným zdrojem mnoha cenných látek i u nás. Kozí mléko bylo „grund“ a babičky ho často doslova nutily i mé generaci. Možná vzpomínáte stejně jako já.:) Dnes je situace trochu jiná, ale vše se naštěstí mění. Za nás však musíme konstatovat, že hlavně díky spokojenosti uživatelů a jejich doporučení. To je skutečně tou nejlepší reklamou pro návrat kozích produktů do pozice, která jim po staletí náležela.

V čom je kozie kolostrum lepšie ako to kravské?

V čem je kozí kolosrum lepší než to kravské? A existují mezi produkty vůbec nějaké rozdíly?

Naše odpověď Pomineme-li fakt, že kozí kolostrum má několikrát lepší snášenlivost lidským organismem, tak jde především o poměry aktivních látek, které jsou v kolostru obsažené. Díky nim dochází k lepšímu synergickému efektu, který je pro tento doplněk stravy příznačný. Jeho důkazem je sama koza a její vysoká odolnost a vitalita. Nutno dodat, že skutečně kvalitní kravské kolostrum (není jich na trhu mnoho), poskytuje rovněž vysoký počet aktivních, ale v mnoha ohledech zcela odlišných látek. Cena je navíc v takovém případě velice podobná. Pokud jde o rozdíl mezi produkty na trhu, tak zde samozřejmě rozdíly jsou. A samozřejmě i zde platí, že za kvalitu se v rozumných mezích vždy platí. Ale uvážímeli skutečnost, že mnoho produktů by se za kolostrum nemělo ani vydávat (jsou nadojené i několik dní po porodu), tak značný rozdíl je i v metodě zpracování a kvalitě pastvin (pokud vůbec k přirozené pastvě dochází). Zde již však musí každý sám za sebe zvážit, jaké má priority a co od kolostra čeká. My bychom si samozřejmě přáli, aby na trhu byli pouze výrobci, kteří nebudou kolostru kazit pověst a pomohou spíše jeho rozšíření. Tento naivní scénář je ale zcela nereálný.

Majú materské mledzivo i ženy?

Dobrý den. Mají i ženy mateřské mlezivo? Nebo je to pouze "specialita" pro tvory, které používáme k získání mléka?

Naše odpověď Ano. Každá žena má první okamžiky po porodu mateřské mlezivo neboli kolostrum. Jeho základním úkolem je, aby maminka předala svému dítěti část potřebných látek pro správné fungování jeho imunitního systému. Jedná se tedy o zcela přirozenou věc u každého savce, ale ne vždy je dovolené kolostrum odebírat. K tomuto účelu jsou vhodné pouze kozy, krávy nebo ovce. I zde je však nutné odebírat kolostrum s respektem vůči mláďatům. V případě, že by se jim totiž nedostalo v prvních hodinách žádného kolostra, tak jim hrozí v dalších letech různé infekce a zdravotní problémy, včetně těch nejvážnějších. I proto je kvalitní kolostrum tak vzácným produktem.

Obsahuje Bioalis tiež laktoferín?

Dobrý den, obsahuje Bioalis také laktoferin?

Naše odpověď Ano. Laktoferin je další významnou a zcela přirozenou složkou kozího kolostra Bioalis, která je glykoproteinové povahy. V největší míře se vyskytuje právě v kolostru a jeho funkcí je zabezpečení imunitního systému mláděte u savců. Tohoto pozitivního vlivu lze ale využít i v pozdějším věku, a to prostřednictvím lyofilizovaného kolostra. A v čem spočívá síla laktoferinu? I v našem těle se laktoferin fyziologicky nachází, a to nejen u žen v období kojení. U každého z nás jej produkují specializované bílé krvinky (neutrofilní granulocyty), kterým tak umožňuje zneškodňovat patogeny jeho antibakteriálním účinkem. Tohoto účinku je dosaženo jednak jeho schopností vychytávat ionty železa v biologických tekutinách (zabránění přemnožení bakterií, které potřebují železo ke svému růstu) a schopností rozrušit bakteriální membránu, která vede k destrukci bakteriální buňky.

Poradia Vám
distribútor pre Slovensko
Peter Ďuračka

Peter Ďuračka
Tel: +421 948 595 478

Volajte prosím v pracovné dni
od 17:00 do 20:00 hodin

Napísať správu
Mohlo by sa Vám hodiť
zaujimavosti

Maximálne raz mesačne chcem dostávať emailom cenné informácie

Sledujte nás na
socialnych sietiach
Kontaktné údaje

Sídlo Bioalis pre Slovensko
Kozácka 7689/53
917 02 Trnava
Pozrieť na mape

Kontaktná osoba
Peter Ďuračka

+421 948 595 478

Fakturačné údaje
Colostrum s.r.o.
Kozácka 7689/53, 917 02 Trnava
IČ: 50775227
DIČ: SK2120469340 
Ukázať

Výdajné miesto
Mladoboleslavská 1
902 01 Pezinok
Pozrieť na mape
 

Napište nám
Radi Vám poradíme
Kde nás tiež nájdete?
Mapa našich partnerov
Lékárna v Bezovce
V Bezovce 1909/4
301 00, Plzeň
+420 377 423 462 Napsat zprávu
Lékárna u České koruny
Sokolovská 40/57
185 00, Praha 8
+420 222 324 594 Napísať správu
Slunečnice
Chelčického 78/21
370 01, České Budějovice
+420 607 009 418 Napísať správu
Prolife s.r.o.
Štrossova 231
530 03, Pardubice
+420 773 252 633 Napísať správu
Body Centrum
Vodní 987/16
602 00, Brno
+420 545 241 303 Napísať správu
Zdravotéka
28. října 459/11
779 00, Olomouc
+420 608 712 654 Napísať správu
Marie Jagošová
Žižkova 489
768 24, Hulín
+420 736 766 392 Napísať správu
Kozí farma na konci světa
Staré Heřmínovy 22
793 12, Opava
+420 723 109 397 Napísať správu
Bylinka MB
17. listopadu 1197
293 01, Mladá Boleslav
+420 326 210 782 Napísať správu
Přírodní lékárna, Mgr. Jana Kubíčková
Vrchlického 961
500 02, Hradec Králové
+420 724 154 377 Napísať správu
MUDr. Zdeněk Vlasák
Krále Jiřího 593/42
360 01, Karlovy Vary
+420 353 227 383 Napísať správu
BioPult
28. října 438/219
709 00, Ostrava-Mariánské Hory
+420 776 205 457 Napísať správu
Distribútor pre Slovensko
Mladoboleslavská 1
902 01, Pezinok
+421 948 595 478 Napísať správu
Lekáreň Monar
Rubínova 1
900 25, Chorvátsky Grob
+421 2/459 964 00 Napísať správu
Zobraziť všetkých partnerov
Tento web používa súbory cookies. Prehľadaním stránok súhlasíte s ich využívaním. ďalšie informácie